Vikingská sága (legenda) (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak já pěstuji zatím jenom akční plodinu, protože té se mně stále nedostává. Ta osmihodinovka je dlouhá a je jedno, jestli jí dám jen s vodou nebo i s hnojem, víc otáček než 3 prostě nedám, pokud si nebudu chtít nařídit budíka. A to se mně tentokrát opravdu nechce....

    Protože krom 7 stromků mám všady jen pole, tak z jedné sklizně získám 2 841 plodin, což dá na 6 vikingských vývarů. Ale ráno k tomu vylétlo jen 224 rohů, teď odpoledne 211 rohů, takže shodně maximálně na 4 vývary. Ještě štěstí, že první sklizeň po zahájení akce byla celkem úspěšná a tím člověk získal nějakou rezervu, z které teď může těžit.

    Zatím jsem umlela vývary na 12 her, získala z nich 586 hvězdičkových mincí, tj. průměr na 1 hru byl 48,8. Teď jsem zadala do fronty na mletí dalších 6 pokusů. A všady je opět zasazena akční plodina, ve stodole jí po zasazení a semletí zůstalo jen 88 ks. Rohů mám zatím v zásobě 565 ks.[​IMG][​IMG]
     
  2. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Jak to děláte? Já jsem na zkušebním pokusu měl 15 mincí? Co dělám blbě? :cry:
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Po dnešní sklizni celkově zakulacených 555 rohů, což je veselé :D. Stromy a zvířena šly do hajan, bo počet akční po zasazení - 215 o_O. A to není vpravdě mnoho :cry:xD. Aspoň, že jsem vstoupil mezi farmářskou nižší šlechtu - Baha level 300 ;).
     
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ach jo, to pěstování je úmorný ... ale házení mě baví, to zas jo :D chci banány. Nálepky a dekorky nějak nechápu systém, tak ono si to něco někde nějak asi samo načte a vyskočí.

    Btw netuší někdo, proč není na trhu arašíd a pepř, co mi uteklo?

    @lalaX21 - musis koukat kolik ma ktery symbol zelenych tecek jak moc jsi blizko spravne kombinaci. vybirat z predchozich pokusu ty, ktere maji nejvic - minimalne u topurka se musis trefit na 100%, je jich jen 5 a mas 5 moznosti
     
  5. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, prozatím 646 mincí z 13 pokusů. Chybí mi ještě nálepka V. Za mince jsem prozatím nic nekoupila. Času je dost, rohů taky a snad se mi podaří včas napěstovat akční.
     
  6. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    11 pokusov a 543 mincí, celkom dobre zatiaľ.
     
  7. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Ještě doplním Levlef. První čtyři pokusy máš na to aby se zjistilo která hlava, topůrko a runa jsou pro tvou aktuální hru nejhodnotnější. Hodnota je určena počtem zelených teček které se ti zobrazí po každém pokusu pod použitými součástmi. V pátém pokusu pak použiješ ty součásti u kterých máš nejvíce teček zazelenaných. Pokud se podíváš na obrázek po čtyřech pokusech na první straně pod animací házení tak v pátem hodu by se hodilo použít hlavu a topůrko ze třetího pokusu a runu z druhého. Tak získáš nejvíce z toho co je odzkoušeno. Pokud u hlavy nebo runy nedosáhneš na dostatečný počet zelených teček můžeš zariskovat a vybrat na poslední něco co vyzkoušeno nebylo a pak je to ruleta zda se výsledek zlepší nebo ne. U topůrka vybíráš jedno za druhým a pokud ti ani ve čtvrtém pokusu nepadne plný počet zeleteček zvolíš v pátem to poslední, které bude na stopro za plný počet. V další hře se hodnota součástí mění, takže hledáš znovu. V té animaci na první straně je vidět že již v prvním pokusu byla vybrána nejhodnotnější hlava s pěti tečkami a tak tu v tom případě už v dalších pokusech měnit / hledat nemusíš, nejopůrko bylo použito až v posledním pokusu a u runy se riskovalo a získalo se 50 mincí - pokud by ale padla runa s půlzelenou tečkou tak dostaneš tech micí například 15 a pokud by se použila nejlepší známá se 3,5 tečky dostaneš mincí možná 32. Jak jsem psal risk je ruleta.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/17
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak s tim vypadavanim to mam hodne v predstihu, takze pojedu jen akcni + kratka vyrovnavaci kytka i kdyz pres noc ztratim cas... celkem mam zisk jen 1554 kusu, nemam mytinu a cast baha uvolnenou, mleti zatim zadny, takze jeden pokus... pochopitelne i na posledni testovaci jsem nedal plnou, nastesti ale stacila na 50 minci, bohuzel bez jakehokoliv bonusu... no ono to jednou padne...
    Vzdycky kdyz nekde trefim plnou, uz tam davam jen tu, co kdyby se chytly ty ostatni, ale jak jsem minuly akce pozoroval, malokdy se to stane a netusim zda ted to neni trochu "vyladeny" aby to kazdymu hned nehodilo nejlepsi upgrade :)

    1846 korenu a 833 rohu
     
  9. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    tavos7 , Levlef, moc děkuji za vysvětlení, zelených teček jsem si ani nevšiml o_O tak jsem to různě měnil a nic moc. Teď už to snad půjde líp, fajn hru všem :)
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem si sečetla po 24 hod. hry výstupy a taky jsem spokojená - 650 rohů a 5950 akční žluté kytky, takže to běží moc pěkně a už jsem si krom zkušebního pokusu 12x hodila sekyrkou, průměr na vrh je 53,2, což je slušné :), už jsem koupila 6 banánů, pro mě odměna číslo jedna, a pártylístky. Dál půjdu po superkrmivu a pak asi celkově vyluxuju různé, u dekorek jich většinu mám a řádky, kterých se týkají, mám kompletní, tak ty "spotřební" věci, které se už zase tak často v odměnách neobjevují, mají pro mě vyšší hodnotu. A k tomu je za odehraný počet pokusů řádek, takže já jsem s akcí spokojená dost.
    I přes opakování dřívější mutace je tahle pozměněná možností získat mince navíc, což tam vneslo zajímavý prvek, i když hráčem těžko ovlivnitelný (odměna za dokonalý první pokus je odměnou za šťastnou náhodu, tak kéž každý tu náhodu cestou potká). První pokus jsem zatím jediný nepokořila. (A právě jsem zjistila, že mi už nejde smajl vůbec žádný - předtím se mi zobrazovala cca polovina - nejvyšší čas pohledat vysvětlení od Pezt, což bylo odkládáno kvůli chvatu.)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Husa se převlékla do zlatého úboru, 10 her, mince přibývají jen ta kytka roste dost dlouho ....
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Jsem asi z rodu českých vikingů.
    Z 5 pokusů a hned pátý trefa na první ránu.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím mám materialu tak na 15 pokusů farm sčot v zeleným takže klid;)
     
  14. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Akce se mi líbí, hlavně jsem uvítala možnost dokoupit chybějící dekorku a doplnit tak řádek v nebi.
    Docela se mi daří a Husa už je diamantová. Jen si držet palce, aby napadaly rohy ;)
    Přeji všem šťastný odhad :eek:)
     
  15. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Také se pochlubím:mám diamantovou.Jinak toho asi moc napěstovat nedokážu,zatím jen na 10 pokusů,ale snad se něco zadaří-.-
     
  16. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Bezejmenný ten hnůj by tě těžko vytrhl... A pokud dobře počítám, když sklidíš jen dvakrát denně, musíš být než akce skončí, co do počtu kusů dávno za vodou.
     
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Z 40 ti her mám odehráno 11 z toho 3 byli za méně než 50 mincí.
    Nevím nevím jestli akci dokončím, o víkendu nejsem doma a přes mobil nebudu mít asi ani čas hrát. Budeme dělat střechu.
    Jinak jsem sklidila akční při stěhování 6 ti JC vypadlo 136 rohů z 692 pidi polí.
    Mincí v tuto chvíli mám 503 - obchod navštívím až později a rozhodnu se podle získaných mincí.
    Pajdátek mám nyní 479 ks. Což je zhruba na 9 hodů, ale ta kytka? To je doba než dozraje. Takže teď jedu akční přes den i noc a dohromady to dělá tři sběry - to tedy není moc a stonek nevím tedy jestli získám.
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Doba růstu dlouhá, ale na to, že v práci se musí především pracovat, mi to tak nevadí. Taky jenom vodím (nehnojím) a stihnu tedy jen 2 sklizně akční za den.
    Aktuální stav (nikde jsem tu nic nezahlídla, takže jsem si pro jistotu hodila do sčotu svoje čísla ;)
    http://prntscr.com/f3q7c5

    Pěstuju na všech plochách ode dneška, dopoledne jsem ještě nechala zalesněný prales ale pak raději dala pidi. Jinak pár chlívku a výroben a megaskladišť a minimum stromů nebourám. Aktuálně na 813 pidi polích.

    Vývary zatím nevařím, vrhat sekerou hodlám asi až v pátek, až bude trochu klid, jsem v běhu celé dny a na to se potřebuje jeden soustředit, aby to nedopadlo jako při prvním zkušebním :/ hihihahahoho
    (taky mi nejdou smajlíci, takže tak nějak si představuju smích toho nejvíc vysmátýho :)))

    karbar, tak zkus pěstit ještě na více políčkách, potenciál tam bude a myslím, že to padá dost nadprůměrně. Padátka kdyžtak doženeš, až bude čas.. teda já to tak mám v plánu, napěstit a ať padá co padat má a pak se uvidí.
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Husička už je pěkně do zlatova :)

    Pokusů 25, jen to nemůžu trefit na první pokus. Z 90% mi to zazdí výběr runy.

    Jen nevím, na co jsou tam v různých ty dekorace? Potřebuju je nebo ne? Z toho jsem trochu
    mimo o_O
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 20 pokusů, polovina z potřebného a mincí 1033, tak mám i docela dobrý průměr. Jde to skvěle a jsem zvědavá, jak dlouho mne bude bavit pěstovat a hrát, možná dokud budou padátka a vyzvednuto z obchodu vše, co je pro mne lákavé
    ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.