Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Ahoj Mikeši,kocourku černý sametový,tvé pozvání ráda přijímám,vezmu sebou svatomartinské víno,abychom spláchli ty všudypřítomné bedny a hořkou příchuť z této kdysi povedené akce.
    Zdlouhavé, jedna plocha,ještě umlít a napěstovat na 6 hodů, to nestihnu.
     
  2. vladca

    vladca Stará škola

    je to demotivujúce, počuješ RT ... demotivujúce, mám chuť dať celú farmu na OaD za jablone >:(

    ... ďalšie 4 skoromravce,
    osol oranžový, pštros oranžový ... mám ich minimálne 12 z každého a aj tak sú stále v lište
    korytnačka žltá, vlk žltý ... nepoužiteľné lištovky ... vhodné akurát tak do expresu

    mohli by z tej bedne vyhodiť aspoň tie najväčšie sprostosti, nech to žlté nepadá stále dookola
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No je to tak...
    Já například nechávám všechny tajemné (ať už cokoli) pěkně dozrát v liště.
    Pak když jich je tam už dost a dost je za velkého potlesku přilepím na plochu.
    A vite co se stane?
    No nic!
    Ale aspoň nevím na kterou akci mám nadávat.
    Ale kuš!
    Vždyť je to jen hra...
    :D
     
  4. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Nevíte někdo, jestli ten darovaný vývar je už započtený v té minimální dodávce? Jestli to tu už někde je, tak se omlouvám, ale nemůžu to najít. Díky.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rosmas34 - ahoj, potřebuješ 21 vývarů, jeden jsi dostal/a zdarma, takže 20 musíš vyrobit - na celou akci.

    Jen na stonek + potřebné dekorace je nutno napěstovat pouze na 19 vývarů - 19 x 560 = 10.640 zlatého kořene.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/19
    vladca tohle ocenil(a).
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem tentokrát akci dodělala včas a to jen díky vytočeným 100% na 24 hodin, ta mi zbude nějaký čas na doplnění stodoly, než bude další akce, z tajemniček nic nebylo, ale i tak jsem spokojená, ať se podaří všem taky dodělat tuto akci.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak mám hotovo, bez jakéhokoliv bonusu. Jsem ranní ptáče a tentokráte jsem byla i za sovu - poslední sklizeň vždy mezi 22. - 23. hod.
    O kole štěstí se raději nebudu zmiňovat, doby kdy i za zelené lístky se daly vytočit super odměny jsou již nenávratně pryč.
    Tajemničky si nechám pod stromeček - to bude radosti.
    Přeji všem pěkný den, jo a hory jsou již zasněžené, krásně bílé.
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Abych těch červenek nebylo málo,tak mě 26-tá vyběhla z činčil.To je další z této soutěže!!!Jen tak dál.
    Odehráno 12her a končím!Taj.stájí minium a samá lišta.


    LV 217
     
    Naposledy upraveno: 10/11/19
    vladca a burds tohle ocenili.
  9. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    První dva skoromravenci - nejásám - žlutí jap. kapři a červené ovce. Další dva se na ploše snaží - naděje umírá poslední.
    Pěknou a pohodovou hru všem!!!
     
    vladca, burds a matlafous123 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno celkem 22 her a končím. Odhodlal jsem se k odtajnění všech postupně získaných TS na farmě a mravenec s wolemií jsou doma! 8) Takže mám splněno i na příští OaD.o_O
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pepino1972 - přijď, rád tě uvidím. Třeba se nám s tím vínem hostina zvrhne v nějaký
    slušný mejdan a zapomeneme na všechna farmářská příkoří.
    :D
    Do přípravy té husy vložím všechen svůj kuchařský um i když bych ji nejraději upálil a to na hranici, ne v troubě.

    Po změně obsahu beden jsem se do akce pustil a odehrál 28 her. Teď už vím, že jsem se do ní pouštět neměl.
    Nic kloudného jsem nedostal. Žádný skoroFerda mi nebyl přán, jen samé růžové želé, vánočky, bílá nevinnost a Pinkikoláče,
    tj. to, co mi samo padá ze stonků a mám toho víc než dost. Sem tam nějaké BZ a nejmenší počet SH. Pěkně vypečená hra.
     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. Tak ja mám odohraných 20 hier, čiže stonka už funguje a budem hrať až do konca, pretože ma to celkom baví. Mravce som nenašla ani v jednej z bední, otváram ich priebežne. Ale mám oranžové korytnačky a agamu? Tak tú som nečakala ani vo sne, nemám pre ňu pripravené nič papanie, idem jej teda "navariť" ;o)
    Nech sa vám všetkým darí a pekný zbytok dňa :)

    [​IMG]
     
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Odehrála jsem zatím 18 her, tak to už dojedu. Díky našim moderátorům, že pro nás vyhádali změnu náplně v bedně.
    Jen RT si to vzalo tak, že kdy změnu tak se vším všudy a změnili i náhodné číslo. Měla jsem štěstí na tajemné chlévy, ale tak jako všichni na mravence a manty nikoli. Ještě budu 3x házet, tak doufám .........
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Astrid blahopřeji.Mravenčí tajemničku ani stáj a to dokonce bez tajemniček asi jen tak někdo nemá.Asi jsi byla oproti nám ostatním mooc hodná xD
     
    evainfo, marketka47 a astrid888 tohle ocenili.
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Burds, ďakujem ;o) ja som bola tiež prekvapená, že takto hneď sa objavila agamka. Možno som bola fakt tak dobrunká :p:D
    Tak už mi dozreli ďalšie akčné rastliny. Dúfam, že sa Ingrid zas "pochlapí"a pôjde jej to aspoň tak, ako doteraz.
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem se taky dohrabala ke stonku a dokonce v docela slušné době. Na to, že jsem to dost flinkala...:music:
    Tajemničky zatím nevím, taky si je nechávám na hromadné překvapení.
    Ostatní odměny bych označila asi jako "nenadchnou a neurazí". Ovšem na druhou stranu, co bychom čekali za tu nic moc námahu - a to si přiznejme. Bez většího nasazení či bonusů tu hodně z nás už dokončilo a to jsou do konce akce ještě 2 dny.
    Mně osobně asi nejvíc vadilo, že z jedné sklizně jsem navařila 1 vývar a po několika sklizních ještě 1 navíc (ze zbytků :)), bylo to takové utahané :p Kladně hodnotím, že nebyl problém s padátky, to by na té 1 ploše bylo asi na mrtvici :)
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo už ráno, pěstuji a chovám do družstva... tentokrát zdlouhavá nuda, sklizeň, hodit a 4:20 min čekat .... nic moc, no.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám hotovo, 20 sekerek letělo, haluz je v záběhu. Ještě si zítra jednou pro formu vrhnu, abych měl zase po čase dobrý pocit, že dokončím akci celou 8). Z beden už žádné další nové tajemno nevylezlo, ale i tak považuji tuto akci za úspěšnou - kombinace 1 nový výběh (manta) + 1 nový strom (americký topol) beru. A to mi ještě na baha zrají 2 málemwolemie, nechám si ten šok až na ráno...
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Chceš, stěby, vědět, jaké skvosty dnes ráno na mě z těch skorowolemii vybafly?
    Jedle XXL a olivovník XXl. Přeji ti, abys to měl jinak. A pochlub se.
    Ovšem pokud ti zrály na Baha, to bude zcela určitě něco výjimečného.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 11/11/19
    burds a vladca tohle ocenili.
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět žádný bonus, jsem na 17, takže zase nestihnu ani stonek o dekorce vůbec nemluvím, zelené kapky i vrtulky došly. Stejně už mám kupon jenom do zítra. Jde to od 10-5. Vášně uvažuji, že budu hrát jenom občas anebo úplně seknu s farmou.:p:(
     
    bubák1960 a vladca tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.