Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dasa1143 - měla jsem kliku (po dlouhé době), padlo + 200 % a ještě + 1, tak jsem sáhla do zásob SH a vrtulek a seděla u hry ... na víkend odjíždím, tak budu mít klid ;)
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    dasa1143 niekedy to ide super rychlo, ak sa ti podari vytocit na kolese stastia/nestastia plus do stodoly niekolkokrat (mne vcera 3x +1 na 24 hodin,plus 2x na 6 hodin),obetovat par zelenych kvapiek a je to
    momentalne odohrane 27 hry
     
    evainfo, Y_n_O a ezzra tohle ocenili.
  3. vladca

    vladca Stará škola

    moje koleso je stále pokazené, 200-ku som nevidel už ani nepamätám, 100-ka sa objaví častejšie, ale samozrejme koleso skončí zvyčajne tesne vedľa
    predvčerom som mal nádhernú sériu zo zelených lístkov ... z asi 10-11 otočení 7x bylinkový elixír,
    chcel som urobiť screen, ale v získaných odmenách ukazuje len 5 naraz, tak som to nechal tak ...

    alexandrakerulova00: +1/24h som ešte ani nevidel, vždy mám len na 6h

    EDIT:
    nedalo mi to .. pretočil som asi 25PL a 50zelenych
    ... videl som jednu 100%/24 ... samozrejme nepadla
    ... dve +1/6h (na zelených) ... ani to nepadlo
    aspoň že som dostal dosť ZSH, SH a SK ... cena útechy :)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/19
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    vladca mas pravdu,ja som to zle napisala
    cize som vytocila 3x po 100% do stodoly,a 2x plus jeden na 6 hodin
    odklikla som aj jack darcek-dekorku,a na padatka som pouzila safran,ktory mam vytuneny
     
    evainfo, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Umlela jsem jeden vývar a vrhla. To jste neviděli - čtyři rány do kraje a jedna hnědá. Zkusila jsem i darovaný - totéž v šedém. No, s takovou si nezamravenčím, nezamantím ani nehodím agamu.
     
  6. vladca

    vladca Stará škola

    5 vrh ... na tretí pokus ... 4 bedne = 2x skoromravec, heh idem položiť, dúfam že už konečne aspoň jeden bude ;)

    výsledok: tak zase nič ... medvede červené, chovný rybník oranžový :oops:
     
    Naposledy upraveno: 7/11/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Naposledy upraveno: 7/11/19
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No tak dobře, jdu se chlubit. 2x skoromanta, výsledek mravenečník oranž. a továrna na bezp.kužele.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Ten musel byt ale hnusnej :wuerg: Nebudu riskovat - vyvar vynecham a dam si dneska jen jehneci mlety rizek se syrem a kasi.
    Druid.Panoramix Pri pohledu z okna si to muzu dovolit, pac te vidim na zahrade, takze do tebe muzu beztrestne zpovzdali rejpat :pxD
     
    maribeja, Druid.Panoramix a Y_n_O tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    čaute,
    Ingrid nahodila diamanty na 9.pokus, stred na prvýkrát sa mi podarilo trafiť 2x, ináč väčšinou na posledný a predposl., celkom 92 bední [​IMG], a v nich toto
    [​IMG] [​IMG]
    pestujem ďalej, odtajním zajtra, keď bude aktívny skracovací riadok;)
     
  11. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Zdravím vespolek,Danka 722 speciálně pro Tebe...neprovokuj.;).33 hodů xD..co sis šlehlaxD? Jak vidím Tvůj příspěvek mám pocit, že hraju a pěstuju do mínusu xDxD.
    Ale samozřejmě že ti to přeju:D
     
  12. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Jo taky se mi při tom čísle 33 hodů jak píše Danka 722 otvírá kudla v kapse - já umlela stěží tři - no ale uvidíme, samozřejmě též přeju každému úspěch a protože jsem od přírody škrt, nerada pouštím SH nebo bonusy, ale třeba změním názor (asi určitě,chjo)
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Klidek, ja uz mam nalepku, takze vsichni jste fakt hodne vepredu :)
    no trochu jsem zatocil kolem, ale neukazuje se bonus jako driv a o jeho zisku pochopitelne ani nemluvim...
    mam ale boostery, takze mozna jeden nasadim, i kdyz odmeny z beden nic moc... tedy nic...
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Z tajomních bední mi vypadli mravce!Som nechcel veriť!!!
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    já zatím jen pěstuji, už mám víc než 1/3 akčních a téměř celou potřebu padátek, předpokládám, že v sobotu dopěstuji a neděli budu věnovat mletí a vrhání seker, kromě na rozpěstování, jedu jen voda+ hnůj, bonusy se mi vyhýbají a boostery nemám no a SH a vrtulky si ponechám na akci, která bude náročnější
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Nebaví mě to čekat 4 hod a pak je na jedno mletí.Jinak trefeno na poprvé do středu jednou.Jsem zvědavá co se vyklube ze 2 ts na manty.
    A je to tady - žlutý tygr a 15-tá červená panda.Že se vůbec divím.Z taj.saz 2x tisovecXL.
    LV 217
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
    bubák1960, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akci jsem dokončila a pokračovat nebudu,z tajemna jen plním lištu , jdu doplnit SH , vrtule a ponožky(bude zima;))Pokud bych vytočila bonus,přehodnotím situacixD
     
    matlafous123, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Po darovaném hodu na mě ze stromového bednotajemna vykoukla prehistorická jedle a americký topol, takže mám s pozitivními překvapeními splněno a akce mi může být šumák. Ale je to ****, když umelu na jeden hod a dalších iks hodin čekám -.-.

    Odházeny 3 (slovy tři) hody, jeden mi právě dozrává. Takže tak, pro rychlíky a trudnomyslné ;):p.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no to by jsi měla, obchoduj a daruj je časově omezeno a máš plnou lištu natěšených sousedů xD
     
    Naposledy upraveno: 7/11/19
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    6 hodů ... jde to pomalu.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.