Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    tak na posledný, 36-ty hod sekerou, sa podarilo Ingrid nahodiť do diamantu :)

    [​IMG]
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste se mi melou 3 hody, takze celkem bude 26 seker a zadna napoprve... ale dobry, par skoromravencu tam bylo, doslova par... jeste par beden bude, treba se dalsi pridaji...
     
    vladca tohle ocenil(a).
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    hodů 29, skoromravenec ani jeden, vypadla 1 agama a 6 skorodvosliváků (ještě neuzrály - alespoň 1 by tam mohl být) - tak žádný tam nebyl
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Bez bonusov a s malými prestojmi sa mi podarilo 22x hodiť, Ingrid odchádza so vztýčenou hlavou v diamantovom oblečku a v lište čakajú dvaja skoromravce a dve skoromanty. Asi ich tam nechám a počkám, až sa tých tajochlievikov nazbiera na celú plochu. Potom možno aspoň po jednom kúsku bude aj ten zázrak.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsme my dvě husy, já a Ingrid, odhodily poslední sekérečku.

    [​IMG]

    Z minulého tajemna nula nula nic, potěšila druhá strašilka bez odtajňování. Za poslední hod mám dvě skoromanty, uložím je na plochu později, až bude nějaká akce s novým zvířectvem, připadá mi, že to z těch starších tajemnic padne lépe než ze zakoupených...
     
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Končím na 45 pokusu, pořád jsem doufala, že padne továrna na kužely, nepadla mrška. Aspoň mám agamky, strašilky a hromadu hvězdiček, ale příště bych ráda obchůdek, sbírám hl. dekorace a tajemna už mne neberou, hl. nesnáším oranžové či žluté upgrady, to už raději klasický chlév.. Líbí se mi tu termín skoromanty a skoromravenci, musím pochválit hráčskou komunitu, jak je kreativní ;)
    Mně mantičky darovala má hodná sousedka, za což ji hrooooooozně děkuji, mají čestné místo na ploše, ač nejraději bych doma měla živé kusy :)
     
    jindrasofr, Milka66 a vladca tohle ocenili.
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    15 minut před koncem jsem hodila své poslední tři hody (celkem 36) a z devíti beden mi jedna dala mou první strašilku. Tajemničky
    jsem ještě na plochy nedala, čekám, až jich budu mít víc, ale tahle odměna mi za celou hru stála. Už mi chybí jen úhoř a dva stromy
    z baha.
    Takže spokojenost. Celá farma už je připravena na zítřejší akce.
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    odtajnené posledné 4 skoromanty ... ako sa dalo čakať
    tiger oranžový, tiger žltý, axolotl žltý a nosorožec (ten je úplná bomba, z neho mám veľkú "radosť")
    konečne je to za mnou, suma sumárum:
    mravec 0, manta 0, úhor 0, zelené lístky 0, PL 0, rambutan 0, wolémia 0, stromová papraď 0
     
    kiki2305 a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.