Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    mám za sebou 28 odohraných ... už ma nebavilo čakať 4,5 hodiny na jeden vývar
    ... pošli všetky zelené aj modré lístky, bonus nikde, tak som včera minul trochu SH a ZSH v nádeji, že dostanem nejaké skoromanty, skoromravce a skorostromy (naposledy skoromravec pri 19-om pokuse)
    ... ako na potvoru sa mi nedarila sekera, 1-2 bedne a nič poriadne nepadlo až v noci 2x skoromanta
    som zvedavý či sa "engine" nado mnou konečne zmiluje alebo mi dá tipujem žltého leva a krokodíla

    EDIT: výsledok ... tiger žltý a tiger oranžový ... "pekne ďakujem" .... tigrov mám asi 20
     
    Naposledy upraveno: 11/11/19
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    K hodnoceni akce: Mam se rozcilovat, ze mi Bednak (pardon RT) ze skoromravencu v akci nadeli 49. orazn. chameleony a 82. oranz. pavy a ze skoromanty oranz. opice a zl. mravenecniky? Ani nahodou, kdyz si muzu udelat bez nahody radost sama novou ruz. vyrobnou za par mega z jeho beden :p
    [​IMG]
     
  3. Ajiik

    Ajiik Zelenáč fóra

    takže mám za sebou 14 her, jsem zvědavá zda to stihnu dokončit 8) ale prozatím spokojenost, padly mravenci hned ze startu a biom strašilky :) jinak moc štěstí na hody nemám :sleepy: trefit na poprvé se mi ještě nepodařilo ..
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Došplhala jsem před chvílí pečlivě nasyslenými produkty na stonek i dekoraci, když jsem pustila k veslu tu husu; pěstuju furtovně, každá sekerka dobrá ;) Těm, co jsou ještě v dohánění, přeju moc štěstí u beden, kdyby se nepovedlo dorazit na cílovou rovinku s dalším řádkem, případně i dekorací do plusu.
     
  5. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak ještě 5 vývarů, během víkendu v práci to ani rychleji nende, když sklízím jen ráno a večer a bonusy se mi na kole neštěstí zdatně vyhýbají xD Ale to už bych měla dát, mám nasysleno superhnojivo:pNicméně ještě , že se nehází naostro, to by teprve byla katastrofa. Už jako dítě jsem neměla šanci hrát ani na koulovanou, protože jsem nic netrefila, bo mám oko z kašparovic kravičky xD
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Doházeno,Ingrid ve zlatě,do diamantu ji asi nepřevlíknu.8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8):cry::cry::cry: (2/5 - Změna odměn oblíbené minihry nepřinesla žádná pozitiva,zase jen tupá náhoda v podobě beden / možnost si pěstovat co chci na ostatních plochách)​
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    V akci jsem před cílovou páskou,času ještě dost ;) z většiny odměn z vrhu, by člověk taky pomalu "vrhl ",jediné co potěšilo,byl můj kamarád Ferda a vodní dráček v oranžovém kabátku :)
     
    Naposledy upraveno: 11/11/19
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No bez bonusu se to vlece, stonek je a z beden zatim nic, uvidime az zitra, zda se budu taky rozcilovat nad skoromravencema, zatim nemam ani tu moznost se o ne pokusit :)
    Vyhovuje mi ze je malo zdrzovani minihrama, ne jako u nekterych stovkama her na nahodu pro nahody...
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dnes došlo i na bahaTS a hrůza. Mám podezření,že zařazení papoušků do šlechtitelskýho procesu bylo z důvodu,aby nám mohli cpát do TS velice potřebné sběrné stanice pírek!:cry: Odtajněno hned 2x.:wuerg:
     
  10. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Jsem na 16 hodech, akci pravděpodobně do konce opět nedotáhnu ( hnojiv je pomálů takže jedu jen s vodou), i když ... třeba to ještě dám pokud dcerka opět v noci nebude spát :Đ Nicméně je to po dlouhé době první akce kde mi nechybí padátka, no třeba se mi podaří nějakou akci dotáhnout až budu ve vyšším levelu - mimochodem v kterém levelu se to u vás otočilo ?

    Akce má pro mně jedno velké plus - je na jedné ploše - což hodnotím kladně , protože alespoň je prostor dopěstovat chybějící krmiva. Z beden vypadla spoustu zbytečností ale i 6 skoromravenců ( ze 4 žluté výběhy a 2 ještě čekají na odtajnění), 2 sazeničky ( jeden Americký topol, druhá nějaké XXL co nevyužiju), a vypadla mi továrna na kužely kterou jsem ještě neměla, tak ta mně potěšila. Taky 3 sklenky MJS ( to kupuju - nejsem schopna dohrabat marmeládníka na vyšší stupeň). Na Baha ze dvou podivných výběhů taky nic moc
     
    evainfo, danielka0000 a zejdy66 tohle ocenili.
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    tak tuhle akci taky nestihnu :)).
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak hlasím dal 28 hod, a jedná výrobna
    tovarna na bezpečnosní kužely, kterou jsem neměl :)
    plus 4 tajemní sazeničky na farmu(získal jsem nějaký americký topol)
    1mjs
    nějaké bz
     
    Naposledy upraveno: 11/11/19
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek stonkuje a já jdu na pivo na bedny nemám náladu

    [​IMG]
     
  14. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    mám mravence....z 8 TS zbytek do lišty.
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám stonek a jedu dál:music:podařilo se na druhý pokus tady a tady:)
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Chtěl jsem ti napsat nezávidím, dokud na mě nevykoukly dva blahočety XL :cry:. Takže tak, "kanec filma" (jakožerusky :p).
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, asi se mnou ta husa soucítí, jako s příbuzným druhem, diamant jsem získala na první placený (pěstovaný) pokus. Nejdřív jsem měla obavy, že to na jedné ploše nenapěstuju, teď můžu chvíli pěstovat, mlet a házet nadstav :) Taky bych rači měla zpátky hvězdičky a obchod...
     
  18. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akce dokončena :Đ je to teprve můj 4.funkční stonek tak mám ohromnou radost. Za úspěch vděčím našemu miminku - nebýt růstu zoubků tak bych nestihla ty 2 otočky v noci :Đ .... jinak z celkem 10 skoromravenců nakonec nic - ale mám 4x oranžové ježky :Đ
     
  19. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, doházeno celkem 30 x. Ingrid mám také ve zlatém oblečku. Naposledy vydala skoromravence a skorodvojslizáka. Ani se moc netěším, neboť z předešlých TCH z této akce vše putovalo do lišty. Na baha vypadl dvojslivák, hned zkraje a hned putoval OaD sousedovi. Příjemný umračený den
     
  20. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    jako vždy...jeden hod do konce a nemám...jdu do práce, takže zase budu mít prdlačku. Asi to začnu brát osobně už, vrrrr>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.