Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    58 hodů... v tuto chvíli končím. Získala jsem všechny závěsy, 2 piccolo bedny a 1x kupon na 1 h, na víc mi to nevyšlo.

    Asi dobrý výsledek.
    Ale moc spokojená s minihrou nejsem. Jen, to já se všemi těmito hrami, kde je to těžce na náhodu. Nemám je prostě ráda. Moje farma si moc pěkné náhodné číslo nevybrala... o Kole neštěstí bych mohla vyprávět.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Husa vrhla 51x, zbylo přes 700 rohů, 251 akční a 65 mincí. Škoda, že ceny v obchodě jsou u běžných věcí tak vysoké, ve stovkách, třeba 2x párty lístek za 355 mincí atd.
    V základní části trefen střed u všech pokusů, potom hodně bedýnek. Vybrány závěsy a 2x picolka.
    Ještě jsem mohl ráno zasadit a před koncem sklidit, ale logika mně v tom brání :D, vyšlo by na kupón.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/22
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pitrýsek : mám to stejně, naházených mám ještě 95 mincí + mám 5 vývarů ale k čemu to je když za to nic nepořídím.
     
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Zatím mám odházeno 62 hodů. Ani jednou se mi nepovedlo trefit střed napoprvé. Za hodinu poslední sklizeň, tak ještě zkusím. Ale dost pochybuji že se povede. Vybrala jsem všechny 3 pikolky a padl 2xdeštník a 1 tanec v listí. Když už není strom, bude alespoň deštník na výměnu za něco pro mou farmu lepšího.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Celkem odehráno
    [​IMG]
    Přesně stačilo na toto všechno
    [​IMG]
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    na farme nebolo do čoho pichnúť, tak Ingrid hádzala sekery o 285, čoby aj dušu vypľula, obchod nevybielila, inflácia všade:D;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem ráno doházela na mince pro druhou pikolku. Mno, z jedné byl nemrtvý poklad, to je dobrý, ale z té druhé jsem skutečně oněměla úžasem - kouzelný strom. Tak tuhle prehistorickou věc jsem ještě v žádné bedně neměla...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.