Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Akce super.Ale jen by mě zajímalo,podle čeho vybíráte ty runy?
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Není podle čeho vybírat, takže jako u hlavy a topůrka, vyloženě odhadem a bez nějaké logiky.
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak už hotovo.

    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poslední záclona doma, na druhou pikolku mi chybí ještě polovina mincí. Snad to doklikám, času je relativně dost...
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Odehráno 99 her a vybráno ;)
    [​IMG]

    Pěstuji dále a zatím nevím co ještě vzít :music:
    [​IMG]
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak z tajemných chlívků nic závratného nepadlo. Nevadí, štěstí se musí pokoušet, jinak nepříjde. Do konce mi chybí 5x házení, hlavně, že mám stonek. Každý bodík dobrý.
     
  7. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Tak dve picolky doma plus závesy a stonka samozrejme, ďalej nejdem, záhadné výbehy či sadenice sa mi neoplatia za toľko mincí, aj tak nemám istotu že z nich vypadne to čo chcem, radšej doplním stodolu
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky bych rači pěstovala laskavec do sudu, už se to blíží, ale ta bedna je takové lákadlo... Když nebude nic světoborného u výchovy zvířátek, budu pěstovat laskavec a výhry oželím. Ale na tu bednu teď chci dopěstovat, snad to vyjde.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Druhá piccolka je na ploše,ráno uvidím co mi dá;)
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ani sem nečekala, že to dám, ale je to doma, ještě jedna sklizeň a bude to komplet, i bez bonusů.. hodně štěstí všem ;)
    [​IMG]
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem ,hezké pondělní dopoledne,akce splněna včera večer a farma dána do původního stavu ,vybrány tři pikolky a všechny záclony,zbytek mincí propadne dál už nejedu ,raději budu pěstovat co mi pojedla sezona.
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Já asi dnes večer taky skončím.
    Myslela jsem, že si ještě uhraju (krom záclonek) 3. piccolo bednu, ale zítra nebudu mít přístup k wifi, až večer... a to už bude po akci
     
  13. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    střed na první pokus se mi nepodařilo zasáhnout, pokusů 63. Mám nějakou špatnou mušku :)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Střed na první hod se mi nepovedl, ale co jsem chtěla to mám. Teď ještě poslední sklizeň a končím.
    Krásný večer všem
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také na mé farmě jsem už sklidila poslední akční, díky bonusu z KS jsem získala víc než jsem původně očekávala.
    Střed se podařil při 40. minihře, výpliv na tom byl lépe - při 26. , ale nakonec to bylo úplně jedno, hlavně, že se zadařilo.
    Přeji všem pěkný večer a kdo ještě bojuje tak ať se daří.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobrý večer, sice mám ještě zaseto, ale třetí piccolo bednu nedám. Mám dvě a všechny závěsy k tomu. Střed na první pokus se nezadařil při žádném z šedesáti pokusů. I kdyby se zadařil na 61. pokus, tak třetí bedna nebude - nemám šanci napěstovat, odehrát a získat tak zbytek mincí. Ráno půjde farma do běžného režimu.
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vtipný je, že na celou akci totálně kašlu, ale ze zatím odehraných her jsem ten terč sestřelil na všechny kromě prvního pokusu

    Pokud budu mít možnost - ráno ještě sklidím a ještě něco zahraju

    Z obchodu vybraná alespoň 1 pikola, takže úkol z části splněn
     
    bačkora85, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na druhou pikolku mi chybí dva hody, tak jsem ještě zasela, ráno, než půjdu do práce, sklidím a odhážu. Ty chybějící odpolední sklizně jsou poznat. Co už, nemusím mít všechno :)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam odohranych 43 hier,pikolka a zavesy su doma a rano bude este jedna :) Na to ze som 3 dni bola na farme rano a vecer tak som spokojna ;) Bosorke som vybrala 2 pikolky a rano bude 3 bez zavesov. Potvora asi vie carovat ziskala 3 florevnak a ja nemam ani jeden :cry: musi mi stacit jack co som minule po dlhej dobe dostala,teraz kvetinova melodia:wuerg: No snad z dalsej vypadne a v druzstve bude za chvilu dalsia pikolka ;) Raz sa musi stastie unavit a sadne aj na mna xDxDxD Dobru noc :)
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Hotovo. Zbylo mi ještě 110 mincí. Škoda, že propadnou...
    Ze 3 Piccolek: Medvědí kámoš, Pěstitel a Kouzelný klobouk.

    Edit:
    Další 3 Piccolky: Ingridin student, Geniální multitasking a Kytice

    Edit II:
    Další 3 Piccolky: Pogo, Věčný lov pokladů a Plácni červa
     
    Naposledy upraveno: 9/11/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.