Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Uhráno na hlavní 40 miniher, všechny bonusové mince doma ;) a získala jsem celkem 1000 mincí, takže všechny upg továrny jsou doma a navíc jedna pikolka. Ještě mám toho spoustu napěstováno, takže teď už bude poslední sklizeň, bo chybí padátka, tak to do konce akce určitě napadá v potřebném množstí. První den padlo 200%, proto to šlo tak rychle
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vy tady zase jedete bomby, já opět bez bonusů a L a PL projetý a nic ani za boha, tak že mi to jde pomalu a na šestý hod aspon takto
    [​IMG]
    upload image
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    řádek hotov,nějaké bonusy vybrány.Mám dále vysazeno na poho a hraju samo dál,dokud všechno nevyberu
    ;)
     
  4. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    Skali: díky
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pody- - rádo se stalo :)
    Hezké odpoledne
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    navrhuji napříště dát do odměn za mice rovnou výběh se zvířetem a ne jen zase podivuhodný výběh, tam je to zase jen o štěstí a další nepotřebné stáji
     
  7. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Tak jedna Piccolo bedna už je u mna a z nej padol bodkovaný slnečník, nevadí aspon mam čo ponuknut konečene pri OaD, kazdopadne idem si ja radšej po iné veci, kedysi som mala rada tuto akciu, tak par rokov dozadu ked som farmu hrala, ale mam pocit že je trochu iná(nehrala som par rokov ) ale nevadí koľko toho získam toľko získam :)
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    hroudov ,přesně tak,místo ocelota červený papoušek /9-tý/.Uvidím ráno co bude z druhé stáje.
    A je to tady 11-tý nártoun.To je vlastně už vykopávka,kdypak byla novinkou?
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som na 16 hod zdolala aj bonus na 1 pokus :music: tak uz mam pikolku (kvetinova melodia) a 3 upgrade,pokracujem dalej ale len v pestovani na hadzanie nebude kedy zajtra frcime na Moravu ;) Minihra ide rychlo tak to v pondelok zmaknem :)
     
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak zatím 9 her hotovo už jen trefit na 1 pokus ostatní hotové a 385 to jde. Nyní musím dopěstovat, až bude zase víc semleto tak si opět zaházím. Tuto akci mám ráda je super. Všem mnoho zdaru a hlavně ať se daří přímo do středu terče. Janča

    Tak dnes konečně trefa na 1 pokus a tím pádem super. Odehráno 24 her dalších asi 10 tam mám vytočila jsem i nějaké bonusy na 6 hodin a asi 2x 100% juchuu. Nemůžu tuhle akci vynechat je bezvadná na stonek nekoukám.;) Tentokrát se fakt bavím.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/22
  11. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Pitrýsek47 - neměla jsem, děkuji:)

    Tak jsem animaci vypla a nepomohlo to :sleepy:, ale stejně na víkend jedu pryč, tak se pro tentokrát na akci vykašlu. Děkuji za radu.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/22
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čtrnáctkrát husa vrhala, už vyhrála všechny první trefy, jedna pikolka čeká v liště, mincí v portmonce 260. Mno, nevím, s mým stylem pěstování akčního plevele asi nenasbírám na všechny tři i na abgrejdy továrny, po těch patnácti mincích to bude jak Švejkova anabáze do Budějic. Uvidíme, v sobotu mám ranní a neděli volnou, třeba to zvládnu :)
     
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    co mám dělat, stále mi píše, že získávám 15 mincí, i když jsem to dala na 3 pokus - mám jít na podporu? Tak jsem tam napsala, jsem zvědavá jestli mi to připíší. za 15 her mám 375mincí
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  14. BigClick

    BigClick Expert fóra

    elen45,
    1) Za každou dokončenou mini hru získáme 15x Hvězdičková mince a podle úspěšnosti hodu získáme další odměny
    2) Co sa tyka dalsich odmen - Odmenu 1 dostaneme iba raz, odmenu 2 dostavame viackrat
    [​IMG]
    A ked raz dostaneme tu Odmenu 1 - zobrazi sa tam zelena fajka a to znamena, ze uz tu odmenu nedostaneme, uz iba 15 mince a Odmenu 2.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tentokrát mám u této akce vyloženě šilhavý voko a úplně nemožnej odhad. Pokud hned neodhadnu runu neno hlavu, nehodím nic. Hned prvních asi 10 her bylo fajn a už jsem dostal všech 5 odměn za hod ale od té doby to sbírám fakt po 15 mincích, jak kdyby mi to ta hra dělala naschvál. Mám za sebou už hodně hodů a mincí jen 600. Z takovou těch odměn moc mít nebudu.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - zdravím, pokud jsi už vybral všech pět odměn za trefu na první pokus, budeš už získávat jen po patnácti mincích + pokud trefíš střed, tak nějakou bedničku návdavkem (odměna č. 2) - viz obrázek hned nad tebou ;)
     
  17. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Bezejmenný jsme na tom stejně :sleepy:
     
    -Jara05- a Bezejmenný tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jůůůůůůůůůůůůůůůů ...... to sem ale jelito praštěný, starý, slepý a nepozorný. Tož to se ani nedivím že se ty mince nehromadí po stovkách.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jojo, po patnácti mincích...to moc nezbohatnem, že...A v krámě toho mají tolik, co by se šiklo vyzobnout :sleepy: No, pěstovat do zblbnutí nehodlám, závěsy na továrnu mám, dvě pikolky k tomu, tak zas někdy příště ;)
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xDxDxD a je tam
    [​IMG]
    dve picolky a to sa tam objavilo
    :inlove: potesilo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.