Vikingská sága (19.5. - 25.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vikingská sága ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 19.5.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 25.5.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • lehká / střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na to...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ingrid mám ráda, ale tentokrát odměny nic moc, nechám na promyšlenou do večera ;)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mna by len zaujimalo kde chodia na tie casy,raz za 120 hodin ???preco to nedaju rovno raz do roka :D
    do akcie samozrejme idem ;)
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Stonek spíš nic než moc,ale určitě si zahážu,pro tu zábavu,jestli se trefím;)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce zajímavá, stonek neurazí ;) Do akce jdu, alespoň po stonek :p
    PS: tady si pořád někdo stěžuje, že v akcích není SK. Tady je. Nemusí pršet, stačí když kape :music:

    Prosím, co je Pepíkovo bistro? Neznám :eek:
    Lenka123 díky, tam jsem se ještě nestačila prokousat :D
     
    Naposledy upraveno: 18/5/21
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy ten stonek je děs běs,jednou za 120 hodin a ještě tam nic není,budu hrát jen pro zábavu...:p
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ingrid a její hod sekyrou jsem měla vždy ráda. Ale co osekali už mnohem dříve možnost pěstovat všady na farmě a plodin na jedno semletí se mně zdá, že je čím dál tím víc, tak opravdu váhám, zda-li kvůli bednám do toho jít. Možná kvůli upgrade Pepíkova bistru nakonec ano...

    Rozmyslím se, večer rozhodne, přes 20 tis. plodin není málo .... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    kutilka70 - popis na Pepíkovo bistro najdeš v oficiálním oznámení.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evainfo a evik.chemik tohle ocenili.
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    alexandrakerulova00
    Děkuji, už jsem si přečetla. Bych uvítala, kdyby, když je upgrade v akci, by to tam mohlo být nějak zmíněno.
    Jsem zvědavá, kolik hráčů se ještě zeptá :p
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Moc se mi do toho nechce tuto akci nemám ráda uvidím.
    V popisu jsou ty polední dvě odměny za hru obráceně podle obrázku stonek má být za 20 her a lesk a třpyt má být 21
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Určitě začnu, ale náhoda zasáhnout střed není na mé šikovnosti, ale na tom jak to RT nastaví, proto se domnívám, že kam dojdu, tam dojdu. Určitě se nebudu hroutit, když stonek nebude.
    V liště je několik tisíc různých beden - vždy na ně zapomínám, pouze s bonusy otevírám aspoň 1x za týden - stejně tam většinou jsou BZ/TBZ nebo - zvířata, stromy a produkty - rostliny velice - opravdu velice málo.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si dojdu jen pro Pepíkovo bistro, tj 600 mincí a končím s akcí :p
     
    Naposledy upraveno: 18/5/21
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu - nestačím ale v tom fofru doplňovat zásoby SH... Budu se muset zamyslet nad tím, jak k akcím přistupuji.
    Všem přeji přesnou mušku a nezraňte se, prosím, při tom vrhání seker! ;)
     
  15. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak ačkoli mě Lov pokladů docela nakrknul, až jsem hlásila pauzu v akcích, tak házení sekyrkou mě děsně baví. Takže do akce jdu. Kam dojdu, tam dojdu. Prostě mě baví ta minihra.
    ;)
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No řada je děs.. samá bedna, při otevírání beden lábuž.. čas růstu akční taky něcíčkoo_O No nevím, moc se mi do toho nechce, asi budu pěstovat do úkolů kde mi to dá jak BZ několik milionů tak KR několik milionů.. a asi našetřím SH na lepší akce.:p
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...tak ako pise ..evoku57..tiez idem len po upgrade a 600 minci a dost..ine tam neni nic zaujmave a ta stonka??,No uz prepacte ale na 120h take nezmysli,,keby tam bola bedna posilnenia ci romantikaIV nepoviem ani pol slova.
    Nech sa Vam dari a presny hod;)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/21
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den všem vespolek, tak na stonek kašlu, ale dekorky samy o sobě nejsou k zahození, takže je raději nechám na ploše a budu sklízet každý den namísto dnů pěti, minihra mě taky baví, takže vlastně.... už se těším :D
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hrajte, aspoň pro nálepku, ať vám za 10 let nechybí :D.
    Rozpěstuju a někam se dopěstuju...jdu se nachystat, jeden kupón na dnešek stačí (1h) a už mě tu neuvidíte, možná večer ;).
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Pitrýsek47 - teda.. ale.. ty umíš přesvědčit :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.