Vikingská sága (16.1. - 30.1.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já jim nacpu 4 parfémy a každý bude vonět jinak, ať je trošku tím smradem přidusím, pak budou přeskakovat o 4-5 úrovní:p
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No aby to ale nebylo směrem dolů xD
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kiki - dávám jen základní, tak nevím, kam by to šlo dolů, už takto jde hra z kopce a hlavně BB, takže by nám ještě přidali mínusové? :p
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sirchose Neblazni, ty moje uz nejaky ten rok ve stodole bydli, takze na to jdu s technikou (ofidiofobiky varuji pred rozklikavanim zeleneho textu) :D
    evoku57 Ja bych se s tebou skoro i vsadila, ze o tech 4-5 urovni budes skakat max. tak ty xD;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To budu, až nic moc nevyšlechtím xDxDxD
     
    Honzulka05, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    matlafous123: taková krásná "užovka" hady můžu, myšky taky ale pavouky néééé

    Čekám na BB, aby byly vývary. Hadi jsou v domku, + jedny zamilovaný ryby, ať padne perlová nebo třpytivá, hodit se budou obě :)

    Edit: tak padla perlová ryba.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/19
    spuntka, matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, tak to je kousek... to by se nám do panelákové množírny asi nevešlo... 8)
    Pár menších skupinek z anakondího odchovu jsem dala tulit, asi už jsou po akci, ale mají tam ten výstražný trojúhelník, tak tam zatím nelezu, až po osmnácté hodině ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. Mikkki

    Mikkki Pisálek fóra

    Hadí chrám mám hotový aj Polárnu párty mám hotovú a získala som 20 ks viking. vývarov, ale potrebujem ďalších 20 a neviem ako ich mám získať
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mikki: V další akci (Narozeniny) vývary budou ,-)
     
    -Kuteno-, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku pravdu díš, budou vývary a u RT i vejvar od splašených a nečtenářů...
     
  11. Mikkki

    Mikkki Pisálek fóra

    Pitrýsek 47:
    ďakujem za info
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak jsem číhnul do kalendáře akcí,21.1. končí obě akce(Polární párty a Chrám hadů). 22.1. je tam pouze Vikingská sága ale co do ní pěstovat aby vypadla nějaká políFka?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Beznoska - koukni na příspěvek 109, který je odpovědí 108 , ale i Tobě. Jára
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Jára - jasně,to vím ale proč je v kalendáři tato akce,když z ní nula od nuly pojde.Tak tam mohl RT nechat pauzu ne?
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdyz ti nad tim tak premyslim, tak bychom za ne vlastne meli byt radi, ze stale kupuji kose a hra tak stale produkuje potrebna ecka, ktera se od nas ostatnich do Hamburku nekutali ;)
    Beznoska Vsak ty pauzu mas, ne? A ti ostatni si v ni muzou hazet z nudy sekerou.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hraběnko, já od loni blahořečím všem kupujícím všechno... s těmi mými pomocníky a občas zapomenutým turbomlýnem bysme toho moc nenahráli, kdyby to tak měli všici... ;)
     
    burds, MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Ono i ti pomocníci a turbomlýn vydělají slušný bakšiš. Vynásob si těch 33,- kč 5 miliony hráčů, pak těch (150,- tuším) a vyjde bezvadné numero, tož tu hru taky udržuješ při životě ;)

    Hadi hotový, odházeno, šlo mi to jak psovi pastva... mincí do obchodu jen 646
     
    -Kuteno- a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To já teď pro změnu budu nějaký ten měsíc poloplatič ;) za chvilku dojdou pomocníci a mám spoustu kupónů, tak chci hrát s nima. Kupuju sice prémium, občas nějaké to tajemno, ale ne moc, turbomlýn nemusím, mám ho v prémiu. Ale nakonec stejnak každej něco koupíme. Tu řádek, Jackův dárek, mazlíka a podobné vymoženosti a ono se to nastřádá
    :p:music:
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak aby snad nevznikl dojem, že mám nějaký univerzální návod na vrhání sekyrek...
    Zatímco prvních 10 hodů mi přineslo 556 mincí (a vždy "trefu"), druhých 10 vrhů mě vrátilo z výšin na zem - jen 458 mincí (4x jsem "trefy" nedocílil - asi jsem správně "nezacílil" ).
    Takže po dvaceti pokusech jsem na stavu 1014 mincí.
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 15* odhazeno, nekdy jsem nedal plnou, neslo to... ale vybral jsem banany a TS, dalsi kolo bude uz cekani na konec, zda ma smysl ten ruzovy chlivek nebo neco co nebude v liste... na prvni a druhy pokus se nepodarilo hodit nic, to myslim uz je moc velka nahoda aby se unavila, ale uvidime, jeste je dost pokusu, akorat teda se to tahne tydny...
    Pocet minci nesleduju, je to jen prevleceny kolo stesti, nemuzu to ovlivnit pro lepsi vysledek, jen zkazit chybou...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.