Vikingská sága (16.1. - 30.1.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce dokončeny,ale chyběj polivky jinak super pěkný farmaření:);)
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Delinka

    Delinka Pisálek fóra

    Ahojte šici! Tak hady mám hotové na nebi, taky zmrzliny mám hotové na nebi a zůstává mi moje oblíbená Vikingka a žádná "poblivka". Jsem na numeru 28 a jestli nebudou další možnosti získávat ve větší míře polívky, tak to nedokončím. Aúúúúú...
     
    maribeja, romanafa a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pitrýsku já mám za sebou první hru a trefa až na 4 pokus dostal jsem 52 mincí a 10 SH nic moc mincí bych chtěl více,ale skušební první pokus jako začátečnický se bere tak jako tak
     
    zahradnice4, jindrasofr a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Intuici jsem už taky zkoušela, ale funguje jen občas. V posledním hodu se to dá poskládat jen když jsem v těch předchozích aspoň kroužila správným směrem. Jenže někdy se prostě železem nebo runou ne a ne trefit do aspoň přibližné vhodnosti, takže i když v posledním hodu vyberu to nejlepší, stejně to na střed nestačí. Možná nad tím jen moc přemýšlím, tak to asi tentokrát zkusím víc od boku.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja byla teda v matice vzdycky slabsi a at pocitam, jak pocitam, tak k cislu 28 se nejak nemuzu dopocitat. Za splneni Chramu hadu je 10 vyvaru, za splneni Polarnich medvedu je 11 vyvaru tj. 21 a jestli mas 28, tak jsi koupila oba kose (v malem jsou 3 a ve velkem 5 vyvaru), coz je 8 + 21 z akci je u me 29. Tak kde delam chybu? :music:

    Prepperka Bud v klidu, nejsi sama - ani ja se tentokrat nemuzu popasovat s kombinacemi. Nakonec to teda vzdycky nejak dokopu aspon na 40, ale uz jsem mela i 25 minci - snad poprve co tahle hra bezi.... a zadna navic odmena :cry::D
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Matika je asi OK.... horší je to zřejmě se čtením aktuálnosti OFI ,-) Jestli ono jich není v medvědech náhodou jen 10? KUK ,-) A pokud je jich 11, tak žádám o připsání toho jednoho kusu.... byl sem okradééén ,-)
     
  7. jever0

    jever0 Zelenáč fóra

    Za hady a medvědy mám celkem jen 20 vývarů. Kdy bude akce Narozeninový poprask k dokončení Vikingské?
     
    jindrasofr a maribeja tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Fakt ze jo - zas nas okradli miniaturnim pismem na konci smlouvy :eek:
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po dokončení Polární párty jsem se vrhl na vrhání...
    10 pokusů se mi podařilo proměnit v 556 mincí! [​IMG]

    Dokonce jsem měl takové štěstí, že se mi podařilo trefit každou z 5 možností (počtu pokusů) alespoň jednou, takže to společně s tím, že vždy to nakonec byla "trefa", vysvětluje úspěšnost z 10 pokusů, jako bych házel 11x.
    Jsem prostě dítě štěstěny, jak už jsem nejen tu několikrát zmínil. Prostě nenapravitelný optimista...
    Tak všem přeji co nejvíce důvodů k podobnému optimismu!
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky se nějak těch vývarů nemohu dopočítat - nedostali jsme náhodou nějaký na začátku akce zadara?
     
    Honzulka05, Jonsdorf a maribeja tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Medvánek: možná měli, ale nedostali, já tedy ne a to jsem byl ve střehu, že si hodím (ne mašli) ,-)) jinak nepočítám

    Edit: Tak vás trochu pozlobím, trefa na první pokus ,-)) kupony v obchodě vybrané.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/19
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Musíš vydržet a bude i Narozeninový poprask. Dle kalendáře je předběžný termín začátku akce 23.1. (kalendář akcí).
    Určitě se vše včas dozvíme z oficiálního oznámení ;)
     
    Honzulka05, kiki2305 a spuntka tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na 10 pokusů 507 mincí myslím není až takový propadák - povedlo se už tuším všemi pokusy 1-5 :music:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka - obdrželi jsme informaci shůry, že v narozeninové akci získáme zbývající množství vikingských vývarů, abychom mohli v akci Vikingská sága získat řadu na stonku včetně dekorací do ní. Víc zatím nevíme. Snad vás to trochu uklidní ;)

    EDIT danda-vnovis: Zcela správný překlad podkladů, které přišly nyní večer je, že dostanete dostatečné množství vývarů na dokončení vikingské akce!
    Na základě našich neustálých připomínek s nepřesnými informacemi od BP.
    danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/19
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali Premyslim, co by mne na tom melo uklidnit aneb vlk se nazral a koza zustala cela :music: Ze vyvary ziskame ve trech akcich, to jsme vedeli. Co jsme nevedeli a nevime je, zda budou ve treti akci opet v omezenem poctu a vynechanim nektere z predchozich tudiz nebudou "ty zbyvajici" na radek na stonku stacit.
    Nebo to mam chapat tak, ze pod pojmem "zbyvajici" se skryva "bez omezeni poctu"?
     
    Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - zbývající - chápej jako potřebný chybějící počet k získání řádku. Podmínkou bude určo ale splnění polární a hadí akce - tedy maximální možný zisk vývarů z těchto dvou akcí (20 ks). Info poskytli spíše proto, aby tu nebyly neustále hlášky, že bez nákupu košíků to nepude ;)
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali Jo tak... ono je to info pro zmatkare ;) Diky za upresneni :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, tak to vypadá, že ač jsme nechtěly, tak se asi do šlechticí akce budem muset pustit, jinak nebude řádeček a ten je ze všech řádků zrovínka nejlepší :) je to nátlak, buď šlechtěte nebo kupte košíky, ale já jim korunku nepustím to asi raději dám šlechtěnce, SK dost, hadic taky, tak s těžkým srdcem do toho půjdu :p a stále se mi to vůbec nelíbí :eek:
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Njn, nenadelame nic, ale aspon mame jasne informace a s tim uz dokazu zit ;) Nicmene ty bestie ted nacpu za trest do baraku ocasem napred xD
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ocasem napřed bych to raději nezkoušel,budeš je muset držet za hlavu a anakondy na rozdíl od jiných menších škrtičů umí pořádně kousnoutxDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.