Vikingská sága (16.1. - 30.1.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tahle hra už se stává hrou o penězích, začne akce a hurá nakup rychle koše ať vše stihneš!!!! jinak nemáš šanci kolikrát nic dodělat, a pak se divíme, že nemáme nějakou stáj nebo strom, které jsou zase třeba do úkolů, které vyjedou a hned s novými stromy nebo stájemi, a že těch peněz není málo, ke každé akci nákupka za reál nebo floreny, které se taky získávají velmi pomalu, já např. nemám ani florenovník!!! ani už nevím v čem ho bylo možno získat a když v nějaké hře můžeme získat floreny, tak je to tak po jednom, dvou, abychom náhodou nezbohatli:cry:
     
  2. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    Prosim vas ,z ktorych stomov to ,vypadava,nedopracovala som sa k tomu
     
    babako a maribeja tohle ocenili.
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, reaguješ-li na příspěvek přímo nad tvým - dotyčného stačí oslovit. Děkuji Skali
    .jozefinapizgovaguza
    *** odstraněna citace

    Už to tady někdo psal, základní = nejdelší čas. Můžeš i zkusit dát XXL a spočítat, zda Ti to dá za 2 sklizně za den víc než z 1 sklizně základních stromů. Času je stále dost a doufej, že máš dobré náhodné číslo na padátka.
    Přeji pěkný den!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/1/19
    burds a maribeja tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Měla jsem se začátkem akce ke sklizni téměř 2 plochy xxl stromů a daly málo brček, vyplatí se dát stromy základní na 20 hodin :music:
     
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Zdá se mi ta sága,že je to pěkná nuda,čekat než budu mít vývar,bylo lepší si ho umlít,než si hodíme sekyrkou,tak to trvá :(
     
    jindrasofr, hroudov a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    evoku - na první sklizeň jasně nejdelší stromy, vo tom žádná. Já zasadila i pár stromů co mám na 22 hodin (vrba jíva) a byla jsem z výsledkem spokojená (myslím 350 bez JC ze 3 ploch). Ale dál pak používám vždy jen XXL (když vím že stihnu 2x sklidit), protože mi přijde že je z nich padátek v součtu víc (a plody se taky hodí). Ale u té první sklizně je problém, že je až ve 14:00, takže se druhý sběr ten den už nestihne, proto na ni vždy ty nejdelší. Toť má zkušenost.

    Ale k Ingrid, teda spíš k jejím sekerám. Jakou máte úspěšnost při hodech? Mně se dost často nepodaří trefit se do středu. Zkouším různé taktiky skládání tomakawku, ale zatím se mi žádná neosvědčila. Topůrko se najde vždy, ale zbytek? Zkoušela jsem třeba "ladit" k sobě odstíny, nebo styl, nebo to plácat náhodně, ale nic. Výsledek je spíš dílem náhody. Máte někdo nějaký fígl?
     
    jindrasofr, Honzulka05 a evoku57 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prepperko, měla jsem 1 a 3/4 plochy xxl stromů a zbytek doplněný o obr stromy a automatickou sklizní jsem je sklidila 2x a stejnak vypadlo jen 162/151 padátek, tak se xxl fakt nevyplatí, když porovnám to, co dostali jiní z 20ti hodinových stromů, doteď mě to mrzí, že jsem je nastavovala na xxl
    ;)
    JC 2+1

    S Ingrid jsem na tom stejně, jen tápu a občas se trefím, občas ne, jen na 5 pokus něco dám
     
    Naposledy upraveno: 17/1/19
  8. burds

    burds Titán fóra

    Hroudov promiň ale florenovník nemá téměř nikdo tak s tím si hlavu nelam
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na první sklizeň jsem dal pouze základní stromy a s 11 JC padlo přes 500 brček!:)
     
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,tentokrát jsme nedostali žádný zkušební vývar?Nebo si to pletu s něčím jiným?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No ale mně se ty tvé počty zdají dobré. Jestli jsi měla 313 padátek z jedné sklizně ze dvou ploch, tak za 24 hodin by to bylo 626 (stále jen ze dvou ploch), což ostatní z 20ti hodinových stromů nemají. Stále se mi to zdá mnohem výhodnější než dát ty základní dlouhé.
    Ale jak jsem psala už výš, na první sklizeň s tebou 100% souhlasím, to se ty XXL nevyplatí.

    zahradnice - nedostali. Asi si nahoře hodili kostkama a vyšlo jim, že tentokrát nic. Tak uvidíme co jim padne příště ;)
     
    zahradnice4, evoku57 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prepperko, sklidila jsem 2x xxl co bych sklidila 1x základní a z těch bych měla jistě jednou tolik, ještě byla plocha chryzantém :p podívej kaolín
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    evoku - kaolín to má s 11 JC a předpokládám ze 3 ploch. Ale jestli ty jsi ten počet psala už ze sečtených dvou sklizní, pak to je opravdu málo, vo tom žádná. :music:
     
    Honzulka05 a evoku57 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    evoku57, ak myslíš zber xxl stromov 2x pri autozbere, tam to neplatí, aspoň u mňa nie, často zbieram xxl raz za týždeň, plody aj body sedia, ale padátka vychádzajú len na jeden zber;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Danka - tak to by přesně odpovídalo, měla jsem to na automatickou sklizeň, si ještě teď tluču hlavu, už to fakt neudělám, jsem poučená :oops: příště a vždy jen základní 20ti hodinové
     
    astrid888, Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  16. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    prosím, pošle mi dobrá duše holuba s radou - kterou ikonu otevřít , aby šli šlechtit anakondy - anakondy pěstuji .... nerozumím, mám otevřít ikonu - děkuji za radu :cry:
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mám trefu do středu pokaždé. Jak to dělám? Nevím, spoléhám na intuici ....a v posledním hodu se to dá poskládat.

    bobča: otevři první ikonu, chov anakond a můžeš šlechtit ,-)
    Edit: za málo a smaž prosím moji citaci, lítá tu červený vykřičník, píšeš hned pod mým příspěvkem.
     
    Honzulka05, burds a Skali tohle ocenili.
  18. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji
    Pitrýsek47

    *** odstraněna zbytečná citace


    děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/1/19
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    ............a já měla dva vývary,ani nevím,kde se mi vzaly.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -bobča-
    Když odpovídáš na příspěvek hned nad tvým, nepoužívej tlačítko odpovědět, protože odpovíš i s citací toho příspěvku - tu bys musela vymazat. Jednodušší je začít psát klasicky do nového příspěvku a dotyčného (v tomto případě Pitrýska) jenom oslovit (je to opatření kvůli zpřehlednění fóra). Děkuji
    A šlechtění anakond - aktivace v 6. místnosti starověkého opičího chrámu ( buď za ZB nebo za FL - si můžeš vybrat)
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.