Vikingská sága (15.9. - 21.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kafemlejnek310.006, každá jednotlivá minihra má náhodně danou kombinaci předmětů již při vstupu do ní a po celou dobu než odházíš hody v dané minihře se nemění. Pak už záleží na štěstí jaké zvolíš složení předmětů a jestli vybereš ty správné, aby jsi dokázal trefit střed.

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj,tak odehráno [​IMG] , měla jsem štěstí a po 15ti hrách [​IMG] :inlove:
    Utraceno 98 SH na rozpěstování, pak už jenom MJS a bobky.
    Koupeny 2 bedny Piccolo, už jich mám na skladě [​IMG] xDxDxD A protože nechci být zklamaná, tak tam zatím zůstanou xDxDxD
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak dnešek byl moc pracovní a sekera ještě neletěla tak to prodloužím do zítra a budu pěstovat dál a zítra už musím zaseknout a doufám že to pujde jak po másle i když jak to čtu nějak ta sekara letí kam nemám,kdo už má zasekáno a už nehrá tak gratuluji a já hurá zítra.
     
  4. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj.Skoda, ze toho treba vela sadit.keby trochu menej bolo by cool.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zdravím vás po třetí noční, jde mi to pěstování pomalu bez bonusů a tak mám odehráno jen 31 her a to jsem chtěla aspoň řadu do stonku což mám, dekorky do řady a jednu piccolo bednu. nejlepší a poslední skóre je tu[​IMG] a možná zítra stihnu ještě jednou vrhnout jestli nezaspím. A tak dobrou s kobrou a gratulka všem co navrhaly větší počet ;)
     
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Mám odehráno 57 her, na první dobrou jsem odházela velmi brzo - asi náhoda. Vybrala jsem zatím stonek, dvě Piccolo - medvědí kámoš
    ( hmmm) a Jackův dárek ( jupííí) a teď nevím, co se zbytkem mincí. Sice jsem 3/4 roku nehrála a nemám stáje z té doby, ale příliš na tajemničky nevěřím. Však ono to jednou všechno bude. Asi kouknu na dekorky. Naposledy jsem zasela, po obědě vyrážím do světa a konec už nestihnu. Krásnou hru všem.
     
    maribeja, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jedu až do konce,odehráno 119 her,štěstí zakoplo hned při třetím hodu na první dobrou.
    Vybrán stonek, pic.bedny,Ingridino vejce a upgrady, 9x pod.výběhy, body sez.od.Z beden vypadl festival světla a vílí pramen.
    Pic bedny nic moc jako vždy :p
    Padátka tentokrát bez problémů. Celkem pohodová akce.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/21
    maribeja, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám i ten třetí bonus, všechny dekorace, koupená jedna tajemná bedna a dvě jakožeandulky. Ale vysvětlí mi někdo, proč já blbaňa sem do včerejška furt pěstovala jen na hlavní, když to jde i na divošce? Chjo, budu muset navštívit několik lékařů, u očního začnu 8) Teď du spat, zasloužím si to ;)
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak mam taky hotovo, 2 piccolo bedny vybrané a florenový strom stále v nedohlednu, ach jo asi se ho nikdy nedočkám:cry:, tentokrát jsem si vytočila 200 do stodoly, bonus, tak to šlo dobře, akce docela na pohodu:p
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak odehráno 49 miniher na první pokus se nezdařilo ještě dnes zkusím štěstí jinak vybrané 2x piccolo jsou z nich nemrtvý poklad a pěstitel nojo
    na skladě 95 hvězdiček možná stihnu ještě ingrid vejce
     
  11. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Hola, jdu si poplakat, jaké jsem máslo. Dnes jsem se konečně dočkala diamantové Ingrid, dostala za to kopec fufníků a radostně je rozfofrovala za tajemničky, abych vzápětí zjistila, že v té levé liště v odměnách jsou jen dekorky, ale řádek, ten že si musím koupit v obchodě za hvězdičkové mince, kterých mi teda aktuálně chybí 400, takže smolík. Achich ouvej, tahle nepozornost mne bude dlouho mrzet, neboť bytostně nesnáším chyby z nepozornosti, v životě i ve hře. Hezký den všem.
     
  12. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Ahoj,odehráno 59 her,jupí,mám první andulku a dračinec rumělkový;),z bedny geniální multitasking:eek:.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak z bedny je tečkovaný deštník u mě už 3x
    vzala jsem ještě ingrid vejce a už bude konec budou ještě 2 minihry a to už na první pokus nehodím -ale kdo ví
     
    Naposledy upraveno: 21/9/21
    kája53, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem se do toho ted opřel a jedu tak to.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    -Jara05-, kája53 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Odehráno 68 her a na první pokus nic. Je to nespravedlivé !!!
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také na vedl. odehráno 51 her a na první ani ťuk :p
     
    -Jara05-, kája53 a maribeja tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hurá, posledních 29 her odehráno. Takže kromě stonku, bedýnek mám i Ingrino vejce i s upgrady. První pokus jsem dala 1x. Při této akci mi KS nadělilo 100 % do stodoly. Bez toho bych takovou hromadu akční plodiny nevypěstovala.
    Z beden byl nemrtvý poklad a festival světla.
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Trefeno vše několikrát,ze stájí paráda - ani jedna andulka,zato 2x žlutá chobotnice,žl.žirafa a další lišta.Fakt paráda jako vžd
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nic si z toho nedělej, já odehrála tolik [​IMG] a taky nic. Jen doufám, že se mi to nevybrané štěstí uloží někam do databanky a příště se zdvojnásobí xD
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nakonec jsem se dostala k čísli 101. Za poslední mince jsem vzala skorandulky (3x)- tak zjistím, zda se už štěstí unavilo...:):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.