Vikingská sága (15.9. - 21.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stonek je doma dekorky ještě ne mám odehraných 22 miniher a zbylo 40 mincí tak jedu dál
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    konečne :D stred na prvý pokus. :p konečneee (38. hra)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odehráno osm miniher; protože blbí mají štěstí, krom pokusu č.3 jsem průběžnými zásahy na střed získala mince na řádek a nějaké drobné zbyly. ;) Čas neúprosně běží, snad vehikl vydá nějaký bonus, jinak jsem vedle, jak ta jedle...

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/9/21
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mám již dvě Vikingské sauny, které donedávna blokovaly místo v mazlíkárně.
    Nahradil jsem je posledními chybějícími 8 vraními vejci/stromy, které působí na vše (i na dekorace)...
    [​IMG]
    ...takže nyní mám mazlíkárnu celkem vybavenou...;)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak teda řádek do stonku by byl, ale ještě zbylo 80 * a chci piccolo :D možná bláznivě naivně, ale snad aspoň jednu :)
    Re: těžko říct jestli stihnu dekorky :p jde mi to pomalu bez bonusů, když tak je vyhandluju v OaD 8)

    [​IMG]
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Odehráno 56 her a zatím se mi nepodaří trefa na první dobrou. :sleepy:
    Ale stonkuji, dům mám na IV, koupena 1x piccolo bedna a vybrané body do sezóny.;)
    Nyní potřebuji ještě 165 bodů a budu mít piccolku i druhou.o_O
    Přeji pěkný den a já odjíždím. ;)

    14087 - ty si kupuješ dekorky do stonku? Já je nekupovala, jsou v odměnách za vrhy. Zkontrroluj si svůj stav, ať zbytečně neutrácíš. ;)
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem konečně ve 35. hře pokořila i trefu na první pokus, tím mám všechny trefy. Zatím vybrán stonek, vejce a tři upgrady. Ještě pojedu dál, uvidím zda našetřím na Piccolo, po 15 mincích to teď půjde pomalu,

    P.S. 38. hra zase první pokus!
     
    Naposledy upraveno: 19/9/21
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonek jede zbylo 410 mincí hodně přemýšlím o piccolu jestli jo nebo né ------nechci být zase zklamanýxDxDxD
     
  9. barca279

    barca279 Vážený autor

    su aj ine odmeny ako florenovniky,zda sa ti v pohode horuci pramen čo ti da 15 SH?pointa mojho komentu je niekde inde.a vždy zaleži z akeho uhla sa na vec pozeraš,a či hraš cele hry alebo len čast.ingrid je hra kde musim zobrat hned 2 bedne pikola,a ukončit to,lebo by bolo potrebne davat eura,davat bonusy,atd.zberat po 15 minci aby som dostala všetko je nezmysel,koleso to su dalšie 12 eura a da ti 1 maximalne 2 bonusy za 200PL.ked sa nato pozrem tak že dam eura a ziskam 15SH ešte stale sa ti zda že je to srandovne?velka honička deto,každym rokom akoby trebalo viac pestovat,daš MJZ už neviem dat bonus do diamantu,nemaš jacka tak krut koleso zasa ten isty problem 12 eur a jeden max dva bonusy,to ti nijako nepomože ,už dvakrat som nevedela dohrat honičku,zasa uhol pohladu,oplati dsa koli odmenam davat ešte viac eur?takže nejde tak oto čo pišeš že nemože davat stale florenovnik,su aj ine odmeny ktore by potešili,a o odmenach v akciach ani nepišem radšej,2FL,4 SH,pomocnik 1 hodina.
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    jan.svatek tak potom výborne :) ja osobne som šiel pre stonok. Získal 2 piccolá z ktorých padli pasca a čarovný strom + 1 upgrade na mazlíka takže za mňa tiež spokojnosť :D :). Pekná mazlíkáreň cením :)

    barca279 ono ehm, pravdu máš s tým ako to je ale zase si treba uvedomiť, že pokiaľ farmár nehrá farmeramu od jej vzniku tak asi ťažko bude môcť plniť všetky akcie. Môj pohľad na vec je taký, že farmerama ako celá hra je len finančný projekt daný na odpis. Farmerama má nového majiteľa už nejaký ten piatok a si vezmi, že keby sa o tento projekt skutočne zaujímali tak tie chyby v hre rýchlo opravia (mám na mysli skoro okamžite). Koľko mesiacov už máme klienta a stále to stojí za ehm. (pekné slovo :D) Nový majiteľ to berie len ako dojnú kravu na peniaze a snaží sa z toho vytrieskať čo najviac peňazí ako to je len možné. Vidíme to na nových marketingových stratégiách ako teraz to nové kupovanie nákupov v postupu a iné blbosti. Takže za mňa bude farmerama postupne už len upadať, beztak hráči už odchádzajú, ale POZOR! nehovorím, že sa ju neoplatí hrať. Stále sú tu dobré akcie a stále sa tu dá slušne si zahrať aj keď tu niekto nemá vecičky ako veteráni. Táto samotná akcia bola pre mňa plusová aj keď som minul dosť superhnojiva, párty lístkov a vrtuliek. Riadok super ďalšia dobrá debna do stodoly aj párty lístky sa vrátili. za mňa spokojnosť, ale ako vravíš tiež mám niekedy problém splniť akcie.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím odehráno 109 her a ještě něco přidám.:)
    Důmám,zda vzít dekorku Vikingský disk,či nějaké tajemnice?!?
    Vrhačům zdar!8)
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já ještě do zítra pěstuji a dondu z práce,něco doma poflákám a hrr na vrhání a snad to pujde dobře,stonek bude určo a pak se uvidí na co bude.
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo_Odehráno 65 her-na střed všechny zásahy-odměny stonek,body sezona,2x bedna (žádné překvapení se nekonalo),3x nástavba,Ingridino vejce (už zraje na mazlíkárně).Mám vše co jsem chtěla,dál nejedu už to není vzrůšo.Potřebuji pěstovat do úkolu dlouhodobky.
    FA232...BAHA595
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejší už mám řádek, ale na první hod se stále nedaří a nedaří, chjooo :p
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak řádek hotov a už řádkuje šetřím na upgardy nebo piccolo ještě nevím jina na 1+2 pokus se mi ještě nezdařilo většinou trefím až za terčxDspíš daleko vedle
     
  16. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Řádek už řádkuje, ale nadále pěstuji a házím. Plánuji pořídit obě Piccolo, a pak dál se uvidí. Mám prázdný maják, takže asi raději pořídím dekorky, než vejce
     
    moncicak7070, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak dnes jsem 82 x "hodila" sekerou - mám řádek, Piccolo 2x, upgrade i další (3) vejce, BS, nevím zda to risknout a pořídit si TS s andulkou když se mně tak dlouho vyhýbá, třeba by to mohlo klapnout - uvidím.
    Mějte se a ať se daří!!
     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak se mi povedlo trefit na druhý pokus ještě na první není ale aspon bylo pár hvězdiček a 1x piccolo je doma a tak pokračuji s pěstováním akčních padátek je nazbyt
     
  19. Batory

    Batory Pilný autor

    nikdy jsem neměla takové štěstí-dnes poprvé,hru na první ránu.
     
  20. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Má někdo nějaký klíč k sekerkám a runám...Já stále tápu...:eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.