Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak před chvílí jsem získala Piccolo bednu... ale za celých 35 pokusů jsem nezvládla trefit na 1. dobrou -.- Jak je to ... (doplňte si expresivní příslovce) nastavená náhoda?
    Jdu si ještě vybrat odměny za mince 8)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    k.vitek
    Já jsem si taky myslel, že mi zásah v prvním hodu není souzen... nakonec se mi to podařilo za pět minut dvanáct (po předposlední sklizni posledním "prvním hodem")
    a získal jsem tak nečekaných 165 hvězdičkových mincí, se kterými jsem už vlastně ani nepočítal...
    Takže jsem nakonec (coby škudla) vzal kdejakou odměnu tak, že mi zbylo 20 hvězdičkových mincí... a ty jsem jako správný škrt proměnil za hvězdičky (byly jediné za 20 hvězdičkových mincí).
    Přece jim to nenechám... ony se v té záplavě přebytečných hvězdiček (momentálně přetlak ve výši +19917 hvězdiček) ztratí...:D
    Možná jsem si je mohl nechat rozměnit po skončení akce, jenže mé nabobtnalé krejcarové konto by to taky nijak významně neobohatilo.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.