Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, řádek i pikolka jsou doma. Odházeno zatím 44x. Kdybych se odpoledne podruhé dostala na farmu, dokud nevypršel bonus, měla bych nahamouněno ještě víc. Co už ;) První hod pořád nemám, tak pěstuju dál, zítra mám místo středovky 10-18 ranní, tak mám celé odpoledne a úterý, kdy mám volno, šanci to zkoušet, jestli se zadaří :)
     
  2. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    již poněkolikáté jsem se terfila na třetí pokus a dostala jsem pouze 15 hm, chci se zeptat zda je to správně či nikoliv, četla jsem v odměnách, že bych měla dostat ještě nějaké mince navíc, ale nejsem si jistá, mohl by mi prosím někdo poradit jak toj e, protože jinak ty mince vůbec nezískávám a proto jich mám tak málo, ale možná se mýlím, děkuji
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, pokud trefíš střed terče na první , druhý....až pátý pokus, tak poprvé získáš bonusové mince navíc. Pak už ne. Jen těch patnáct (+ bedničky samozřejmě) ;)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    chjo... stále jsem ještě netrefila na první dobrou -.- to je zase nastavení náhody...
    zatím jsem ve stavu hodů 24/34
    ...zaostávám. O víkendu jsem měla výpadky. Holt, sraz po XY letech od maturity má přednost :p Super babinec byl!
     
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Skali - děkuji za vysvětlení
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - za málo :)
    Hezký den
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem konečně trefila s husou na první dobrou. Na čtyřicátýsedmý pokus. Ale je to :) Celkem odházeno 50x.
    V obchodě jsem zatím koupila dvakrát jakotoromiro (Jantary), dvě skoroželvy (Vánočky), jednou možnáhyenu (Parkin). Snad na tu druhou do zítra nahážu. Na další odměny už nedosáhnu, ale neva, mám řádek, mám všechny první pokusy, pár tajemnic. Co víc si přát :)
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem se dobrala k Piccolce a otevřela ji za 3fl. Škoda -těch fl.- ,vypadly Květinové melodie. Dobrou noc všem.:p;)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dasa1143
    Jak škoda :eek: Já při O&D za 2 Květinové melodie dostala Johna Citróna :p
    Jinak ke hře. Ještě házím sekyrou ;) 54 hodů :music:

    Edit: Ze 20ti ,,Vánoček'' 0ks želv :oops: Kdyby z toho vypadla alespoň Pudlí můra, ale ani ta ne :cry:
     
    Naposledy upraveno: 15/5/23
  10. AF2000

    AF2000 Zelenáč fóra

    Prosím mám dotaz neví někdo proč se nemůžu dostat k hvězdným mincím, když jsem dodělala počet, tak se mi to vše uzavřelo a já si nemohu nic za vyhrané mince koupit . Moc děkuji za odpověď
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj AF2000, po otevření okna s akcí zvolíš ikonu hvězdičkové mince vlevo nahoře a dostaneš se do Vikingského obchodu kde si pak za mince vyzvedneš odměny. Pokud se do obchodu z nějakého důvodu nemůžeš dostat kontaktuj herní podporu a požádej o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    upload_2023-5-15_22-19-45.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Rád to hraji ale teď je to bomba. Akorád zdržování a nesmyslné. !!!!!!!
    Hod na střed 15 bodů, hody úplně mimo 15 bodů. 20 x hody a nic !!!! neni náhodou něco špatně ???
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonda2022, 15 Hvězdičkových mincí je množství za minihru, krom bonusových prvních trefení středu terče dle pokusu na který se ti to podařilo. V případě nejasnosti o připsání odměn kontaktuj herní podporu. Zde na fóru to nevyřešíme.
    Teď jsem zkoušel a připisují se jak mají.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. lojzek500

    lojzek500 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím kdy akce končí?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lojzek500 - ahoj, dle časomíry dnes večer ve 22:00 ;)

    vikin sága.png
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  16. lojzek500

    lojzek500 Zelenáč fóra

    Podle časomíry ve 22,ale tady je napsáno ve 14:00
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lojzek500 - zřejmě řádil šotek a do FAQ i OFI se vloudila chybička - již je to opraveno (obnov si stánku F5 :))
    Díky za postřeh
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že jsem se já blbaňa nepodívala na tu časomíru, mohla jsem ušetřit kapky, už jsem je použila potřetí, abych koupila druhou možnáhyenu. Njn, za blbost se platí. Tak budu pěstovat až do večera, třeba našetřím ještě na nějakou maličkost, třeba jeden florenek za sto mincí :)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslední tři hody odházeny. Trefa na první ránu se nezadařila. Po odehrání základu jsem v pěstování pokračovala dál. Ale už jen na jedné ploše. Tímto se v tuto chvíli milou husou Ingrid loučím.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Husa s husou vrhla 64x. Zajímavé je, že od toho čtyřicátéhosedmého hodu, kdy se mi povedlo trefit napoprvé střed, v dalších sedmnácti pokusech jsem ten střed napoprvé trefila šestkrát.
    Koupeny Jantary, Vánočky, Parkiny a jeden floren. Zbylo 565 kořenů a 37 padátek. Ty jsem musela dohnat okamžitým šafránem, ale když jsem dopoledne vyplýtvala spoustu SH zbytečně, protože jsem ta duryňská, tak těch pár kapek navíc už nic neznamená xD
    Gratuluji všem, kdo vybrali obchod do mrtě, těm, kdo získali co chtěli i těm, co se pokusili splnit :)
    Papa zítra pod vodou :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.