Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Mám hotovo i s piccolkou,dál nejedu ,odměny jsou za dost hvězdiček. Piccolek mám 52 a ani se mě nechce je dávat na plochu,tak až bude nějaká akce do které se nepohrnu (například zdobení dortů,na to jsem naprosté jelito,naštěstí je už dlouho nedali) tak je hodím na plochu všechny najednou.
    Dokončené šlechtění a i úkol tisku v družstvu.
    A teď dopěstovat co jsem naházela do družstva do koz,ovcí a skotu,bylo toho docela dost.
    Tak ať se všem daří a pěkný víkend. :)
     
    Naposledy upraveno: 13/5/23
  2. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Pic bedna je doma :)

    [​IMG]
    A jelikož dnes kolo dalo na 24h/100%, ještě něco napěstuji a vyzobnu z Vikingského obchodu :p
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já budu ráda, když se doplácám ke stonku, zatím mám 11 her a z jedné sklizně namelu max na 3 hody.
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Dohráno a více pokračovat nebudu. Sice by se ještě nějaká odměna našla, co bych si vzala, ale o víkendu si dám od kreslené farmy chvilku klid a raději se budu věnovat reálné zahradě.
    Hodně zdaru všem co ještě nedokončili a hezký víkend všem farmářům.
     
  5. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek je doma a bedna picoollo bude taky i když z těch pikolo beden padají samé blbosti ! Dříve to bylo lepší .;)
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Za brzkého rána odházeno. Bylo to o pírko - chvílemi to vypadalo, že zítřejší menu je jasné. Jen první pokus zůstal nezískán. S tím však počítám.
    KŠ bylo opět štědré a dalo 100 %. Padátka držela krok a i když byly poho pole, nedostala jsem se s nimi do skluzu. Ještě musím vymyslet, co za mince. Inflace se evidentně dotkla i této měny a v obchodě je draho (nebo tomu bylo vždy a já to až tolik neřešila).
    Těm, kteří mají odházeno, gratuluji. Ti, kteří budou házet držím křídla. Hezkou sobotu všem, i když u nás je ponuro a vypadá to na déšť.
     
  7. šmakkolačik

    šmakkolačik Pisálek fóra

    pekný deň farmári, vedel by mi niekto poradiť. Hádžem si sekerku hádžem a na piatom pokuse sa mi to zaseklo a nedá sa mi pokračovať. Už som aj reštartla PC a nič. Ďakujem za radu.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    řádek je doma a teď už jen pomalu bez SH a vrtulí 8)
    [​IMG]
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    šmakkolačik - ahoj, zkus si vypnout u Ingrid animace, pak by se to sekat nemuselo

    animace Ingrid.png
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ráno som už mal komplet hotovo.Teraz už sadím iba na divoške chcem ešte získať HM na odmeny v obchode.Zatiaľ som kúpil iba SH.Uvidím koľko budem mať do konca akcie HM.Všetky hody na prvý pokus mám už odhádzané a po 15-tych minciach to pomaly pribúda.Tak že tak;);).
     
  11. šmakkolačik

    šmakkolačik Pisálek fóra

    Dik za radu, ale nepomohlo.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    šmakkolačik - můžeš zkusit jiný prohlížeč, nebo ho pročistit (návody najdeš ZDE). Nebo zkusit samostatného klienta (pokud ho nepoužíváš).
    Pokud by se nedařilo i nadále, obrať se do dotazů na kolegy - např. technické nebo všeobecné dotazy.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám nachystáno na 42 házení, ale zatím nebyl čas. Doházím zítra.
     
  14. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Piccolka na ploše a tím končím.Za hvězdičky jsem zkusila stáje na hyenu,ale opět jsem byla bláhová,zrovna tak jako na taj.stromy.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, aktuálně 25 hodů, vyhýbá se mi obřím obloukem první zásah, ať kombinuju cokoliv xD Nicméně, pokud teď neusnu a vstanu pak zavčas do práce, zítra dopoledne budu mít (díky vehiklu a bonusu do zlata) napěstováno a večer po návratu z práce odhážu. Pak budu pomaloučku pěstovat dál, dokud neulovím tu první dobrou. Snad to vyjde :) Když ne, tak si mašli určitě nehodím. A vůbec ne tu fialovou, na tu mám alergickou reakci... Tak bych skončit nechtěla :)
     
    Naposledy upraveno: 13/5/23
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka neboj to dáš.Ja som ju dal až na 32 pokus;);).
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Dobré ráno, stonek je doma a teď ještě získat Pikolku, co kdyby... Třetí floreňák by se hodil. Premiové hody se povedly všechny. Za mne dobrá akce. Všem co finišují, ať se daří.
     
  18. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek stonkuje,všechny prémiové terče svítí
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, konečně jsem se dostala ke stonku a taky už mám všechny pokusy i s tím na první pokus, zatím pokračuji dál.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.