Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vikingská sága ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.5.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 16.5.2023 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, i když odměny nic moc, jen jedna pikolka ;)
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Mám jí docela ráda.
     
  4. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do tehle akce půjdu mám ji moc ráda,přeji všem hodně štěstí;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se zatnutými zuby dem nato!o_O
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce jdu jako do každé jiné. Je sice pravda, že hráči na naší úrovni mají jiné představy o hodnotě řádku ve stonku, ale nemůže být každou akci posvícení...
    Jen budu muset zase přeorat Mýtinu (a že by se mi tedy dvakrát chtělo, to zase ne). Uvítal bych ještě několik Parků, kam bych umístil kdejakou dekoraci, která dává tu BZ, tu něco užitečného (a nemusel bych pak okupovat tu Mýtinu). Jak jinak se má hráč popasovat s tou exponenciálně rostoucí náročností postupu do dalšího levelu?
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    keby dali do obchodu aspon piccolo. Tam nie je za čo utrácať.
     
  8. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,tak trochu čísel-dostaneme 1+33 umlet,kořen-26598+roh-1155.
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ingrid mám ráda,to bude zase alchymie sestavit "správnou" sekyrku
     
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    A tak do toho já jdu,ságu mám ráda.:);)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tuto akci mám ráda tak nehledě na odměny do ní jdu
     
  13. 007lala

    007lala Pilný autor

    Vikingská bojovnice je sice sympaťačka, ale pro tentokrát s klidným svědomím vynechávám. Nějak jsem se v minulých akcích dopracovala téměř na dno vrtulek a SH, tak je budu chvíli syslit na další zajímavější akce. Skládání seker mi přijde zdlouhavé a moc mě nebaví, odměny si s radostí odpustím. Piccolo už není dávno lákadlem, když mi z posledních devíti vypadl třikrát medvědí kámoš, dvakrát tanec v listí, třikrát nemrtvý poklad a jedna Ingrid. Jacka nebo Postřikovací umění jsem za poslední minimálně tak dva roky z piccola ani nezahlídla, Florenovník z těch desítek piccolek nepadl ani jednou.
     
  14. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Konečně akce, kterou si pamatuji :D, akci pojedu jen tak z lehka. Po posledních akcích jsem vyčerpala zásoby SH a vrtulek. Tož kam dojdu se uvidí.
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ha, potrefená husa je tu. Pokud to budou hody vedle jako jedle, tak budou hody se zelím a bramborovým knedlíkem. :p Náhoda mi moc nepřeje, ale zúčastnit se je povinnost. Zasadím dlouhodobky a zítra ve dvě na na značkách.
     
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Opět vynechávám, už jsem jí hrála několikrát, ale tentokrát odměny mě nezaujaly, takže budu pěstovat do úkolů.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    26.598 kytek na dvou plochách a 1.155 pajdátek, hmmm. Z hracích dnů mám čtyři dvanáctky, dvě s omezeným přístupem, u dvou si snad vyhádám druhou přestávku na sklizeň xD To zas bude záhul ;)
    Řádek neoslnil, ale potěší, všechno tzv. zadarmo se počítá :)
    Ale těch kytek je fakt úděsně moc, to máme jako protihodnotu za různé vymoženosti, asik :oops: :cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/5/23
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tááákže - do stonku a pak se uvidí. Od čtvrtka jsem v práci, to toho moc neuhraji, budu rád, když sklidím. A házení na terč je fakt pěkně dlouhé... Nedám do hry nic víc než, co padne na rozjezd -110 SH a 110 vrtulek. Kde se moc nedává, tam se nezelená;)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu budem robiť iba po stonku.Uvidím koľko získam HM tak kúpim čo treba.Tajné tam nechám lebo nič mi s nich nevylezie čo by som potreboval.A lištovka už praská vo švíkoch;);).
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jako obvykle, odměny nic moc:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.