Vikingská legenda: Hod na terč (5.10. - 11.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, paní Náhoda! To je dáma, co někomu přeje xkrát a jinému ani jednou. A všichni jí podkuřujeme, ochomýtáme se kol ní, dvoříme se a slibujeme hory, doly i ten černý les. A ona? Pokrčí ramínkem a obšťastní někoho jiného.
    Už jsem hodil všude svůj oblíbený mix a zítra se ukáže, zda jí to bylo vhod a pošle pořádný příděl pohárů. Nu, vínečko už čeká v lednici...
    Co ty na to, má paní?
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já ani neměla odvahu napsat, že se na Ingrid netěším, ba přímo ji nesnáším, když jsem viděla tři strany jásání. Až když jsem si přečetla, že matlafous123 vybrala "ohlasy", tak to holt na té čtvrté straně taky napíšu. Jo, méně než Ingrid už mě baví jen šlechtění. Ať přemýšlím jak přemýšlím, stejně mi systém předhodí to, co chce on a ne to, co jsem vymyslela. Raděj bych znovu dala tu včerejší a třeba s ještě více padátky, tam si to dokážu uřídit a ohlídat. Ale tady? Navíc to dlouho trvá a to mě nebaví. Ale dělat ji budu, už se těším na tajemno ;):D
    Bahamu sklidím až ráno, odpoledne budu začínat trochu později a než rozpěstuji, on ten cukrmeloun naroste.
    Kdo se těší, tomu to přeji, hlavně pak ať není zklamaný špatnými záseky.
     
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Jasan řádek to jistí a odměny dle vlastního výběru to je paráda co si jen ještě přát :):):) jo vlastně ano jen aby to padalo ;).
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám z Ingrid nemastné neslané pocity, přestože poprvé se mi líbila moc, ale opravdu moc, tak už byla od té doby několikrát a i tu poslední "sekyrkovou" si pamatuju, že jsem hrála s lehkou nechutí - ne kvůli sestavování, které mi zábavné přijde, ale prostě kvůli tomu, že je to zdlouhavé a že je to tak nějak pořád stejné. Být ta akce po roce, tak myslím, že bych měla vstřícnější pocity, ale jsou ty akce opakované na můj vkus dost často, spíš mívám pocit opakovaného příliš brzy.
    Náhodné prvky jsou tu téměř v každé akci, já oceňuju, že je tu možnost vybrat si odměny podle svého a proti poslední Ingrid i posun v těch odměnách za úspěšnost záseku - jestli jsem dobře četla, tak tentokrát není zisk dekorky podmíněn prvním zásekem, který je plně v intencích náhody. Já jsem minule žádný zásek napoprvé neměla a diamantová Ingrid mě tehdy docela mrzela, ač jsem měla dost pokusů navíc a možná proto, že jsem jela nadoraz, aby těch pokusů bylo co nejvíc, mě to už pak silně netěšilo. Tentokrát se zdá, že za úspěšnost náhodného záseku dostanu jen jakýsi bonus, tj. odměnu dostupnou i jinými cestami. To mi vyhovuje víc a nebude mě zdaleka tolik mrzet, že jsem nedostala 10SK a 15 hvězd, jako když jsem nedostala Diamantovou Ingrid, což je dekorka s trvalou hodnotou.
    Taky mě potěšili výměnou kytky za šestihodinovku, byť při práci ta osmihodinovka potěší víc a osobně bych byla asi radši s o den delší akcí a osmihodinovkou, ale věřím, že RT má jakýsi přehled, jak hráči hrají a asi není převaha ani pracujících, ani vytrvalců, kteří sázejí osmihodinovku 6 dní. Tak ta kytka aspoň poroste příjemnější dobu. A je pravda, že jsem natolik limitovaná časem, že je možné, že na dokončení vůbec nebudu mít prostor, ale zase je tohle akce, u které nemám žádné hysterické puzení plýtvat zelenou nebo čímkoliv jiným. Řádky mám moc ráda, ale tenhle není ničím exkluzivní, tak buď budu stíhat, nebo nebudu. Ingrid vnímám jako hravou akci i bez přímé úměry k výsledku, lepší než řada jiných akcí, tak jsem zvědavá, co zítra vyskáče a co stihnu napěstovat.
     
  5. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Miluji akce, kde si můžu odměny vybrat. Jen je škoda, že s pěstováním začnu až večer.
    Banány třeste se jdu si pro vás.
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak letos se na nás přiletí Ingrid podívat teprve podruhé a doufám, že to bude letos naposled, protože tahle minihra mě prostě nebaví. Nejvíce mi na ní vadí, že se jedná stejně hlavně o náhodu a trvá celkem dlouho. Kdyby alespoň tentokrát Ingrid zase zazpívala, ať je alespoň malá změna, ale ona si místo kapely přivezla sekery. Akci samozřejmě plnit budu, ale hlavně kvůli řádku. Stejně jako Sovinka jsem rád, že tentokrát není nutné trefit na 1. pokus, aby člověk získal nejlepší dekorku, což se mi minule nepovedlo ani při cca 80ti pokusech.
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Sekerky já ráda;)
     
    petaM2001, eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mohu kombinovat sekery pro Ingrid jak chci až do úplného zbláznění, stejně trefu neovlivním.
    Z toho plyne, že je to o ničem, stejně jako rybolov. A toho pěstování zase.
    Na řádky v nebi mám už alergii a ostatní odměny za mince mě neoslnily,
    až na tajemno. To musím mít. Mám málo jezevců a ještě méně hrušní.
    :DxDxD
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    krákorko, ale tak to přece není, jen má Ingrid početný fan klub stejně jako světlušky, které třeba já opravdu nemusím... a systém i život Ti stejně předhodí něco jiného než sis naplánovala, nemůžeme stále mít všechno pod kontrolou;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si říkala, co mi v nabídce chybí krom nálepky... a ona je to docela důležitá věc - možnost zakoupit si za mince nové dokorace vícekrát, protože tentokrát je kupovat nebudeme, dostaneme je i se stonkem za odehrané hry. Takže bohužel, svým sousedům a kamarádům v nižších lvl tentokrát nepomůžu, byť bych pěstovala, skládala a házela jako o život a oni si mohli koupit jen stonek a dekorace, které by stihli... u rybolovu, u písničkové Ingrid i u těch předchozích házecích se kupovalo, dokonce tam byly ke koupi dekorace ze starších akcí. :( Mno, nemůžu mít pořád všechno podle svého, že. ;)
     
  11. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer všem Vikingům přeji a hlásím že jdu do toho..
    Gordonce hlásím,sekerky naostřené,připravené na náš létající festival..
    Přeji všem přesnou mušku a hodně štěstí..
    Ať se daří..:);):inlove::D
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já tu husu vikingskou taky vítám, protože si potřebuju odpočinout od neustálého přemýšlení, kdy kam co a kolik. Tady prostě vrhnu a moc se nestarám, koho trefím. U tvorby sekerek mi pak záleží především na uměleckém dojmu.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Babako, ty mně děsíš, že už se připravuješ na nadcházejí akci? a ty naostřené sekerky budou jenom na to, aby jsi dodal lepší menu než posledně, sušenky, až na mně, ostatní neuchvátily, začali se dožadovat krve xD
     
    Naposledy upraveno: 4/10/17
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Já to vidím vcelku optimisticky....napěstovat 20 000 kytek na 40 hodů by nemusel být problém, i když nezbourám dobytčáky a lesní mýtinu. Takže by měl být řádek i dekorka a pokud bude úspěšnost zásahů podobná jako minule, mělo by vyjít mincí na keramickou dílnu,výrobnu totemů a žraloka a na SK. Zbytek mne až tak nezajímá a když mince zbydou, pokusím se v rámci otužování krevního tlaku pořídit ještě nějaké to tajemno. Žluté výrobny vajec jsem dala do vlaku, tak se třeba nějaká vylíhne xD
     
  15. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, ať počítám jak počítám, tak na stonek i s dekorkama potřebuji 74 her (74 x 500 = 37000 kytek, 74 x 35 = 2590 vypadávátek) a to nemluvím o 40ti hrách na poslední dekorku. Možná, že špatně počítám nebo to špatně chápu. Líbilo by se mi jak to spočítala čarodějka007, tak to někdo ještě zkuste přepočítat. Zatím
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    babiadaniel25b já to chápu tak, že na dekorky a stonek mince nepotřebuju, ty dostanu za 30 a 10, tedy 40 her, ať budou zásahy jakékoliv - a získané mince proměním za to, co budu chtít. Takže 20 000 kytek a 1400 padátek - a jestli bude něco navíc, tak fajn a když ne, tak se nepotento...
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Chápu to také tak - za odehraných 30 her je stonek včetně tří dekorek + dalších 10 her na čtvrtou dekorku Hra na schovávanou
    - tj 20.000 kořenů a 1400 rohů. A co trefim, to trefim. Z odměn vezmu mloka a nějakou tu dílnu asi, superko potěší vždycky, banány mě netrápí, tajemky z minulé akce nedopadly zrovna povzbudivě....no, uvidíme, uvidíme...
     
  18. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Lidičky poradí mi prosím někdo, na jaké pole sadit aby to bylo co nejefektivnější? Všude mám pidi pole ale ráda si nechám poradit od zkušenějších :) ráda bych nasbírala co půjde ať naberu co nejvíce odměn :) nic moc z toho co nabízejí nemám díky 4-leté pauze. Díky moc za rady
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pecuska007 Na akcni rozhodne 1x1 (krom rozpestovani) s MJS, vodou, prip. i hnojem (podle toho, jak se dostanes k farme) a na padatka podle toho, jak ti to lita. Ja nechavam dlouhodobky na 1x1 a zkracuju je remeslnymi vyrobky a mixerem (popr. pouzivam sklenikovky). Pokud je potrebujes otocit vickrat, me se osvedcila pri testovani pole 1x2 se SH.

    EDIT: Nicmene tento mesic ma byt OaD, takze bych asi v klidu nechala SH na jinou akci, protoze je vysoka pravdepodobnost, ze spoustu veci, ktere nemas, poridis pri nem.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/17
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ty vole já sklidil .... o_Oo_O a je to v čudu .... nevyhraju :cry::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.