Vikingská legenda: Hod na terč (5.10. - 11.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    taky mě pěkně naštvali.... nestihla jsem si vybrat odměny...prdím jim na krejcary za vyházené stříbrné mince na nákup odměn... hrála jsem pro to, že jsem si za to chtěla vzít odměnu. Už mě to taky přestává bavit...v poslední době se buď nedá přihlásit do hry...nebo nás to neustále vykopává, hra je neuvěřitelně zpomalená( určitě nepotřebuji vyčistit PC). Když neumí neumí provozovat hru, tak at to nedělají. Člověk stráví několik dní plněním akce a pak si ani nemůže vybrat odměny, protože se do hry nedostane...a nebo hra předčasně skončí. Všem by měli vrátit vyházené peníze a umožnit každému, aby si dovybral odměny.:mad::(
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Teda děcka, teď to neberte, že vás chci naštvat, ale to si vážně necháváte vybírání odměn a házení sekerou na dvě minuty před koncem akce ? Proč to neděláte průběžně - aspoň odházet, co máte a vybrat to, co opravdu chcete třeba den předem ? Co když vám třeba dopoledne vypadne elektrika, nebo budou volat ze školy, že si máte přijet pro dítě apod... ? Ke konci akce bývá hra často přetížená, takže se seká, nenačítá....bývají problémy...A teď po těch útocích hackerů už bych vůbec nic nenechávala na poslední chvíli.
    A kdyby někdo chtěl oponovat, že chodí do práce a nestíhá - jsem na tom stejně. Akce pro mě skončila včera večer, bo s dneškem už prostě počítat nemůžu. Zlobit se můžete sami na sebe. Tak a teď mě můžete rozcupovat třeba na kusy.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No jo, no jo, máš pravdu, návštěva byla neplánovaná, mě dorůstaly akční na poslední vrh,proto jsem ráno nevybrala odměny, chtěla jsem to udělat zároveň. Zakecali jsme se a bylo. Ale stejně 14.00 je 14.00 a ne 13.56. Tak:cry:xD
    1300 mincí zmizelo v propadliští dějin
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Akce byla prodloužena o den,jenomže je spousta hráčů s menším levlem,kteří nestíhají.Chtěli by hru zdárně dokončit,potřebují pár minut do dokončení a ono jim to skončí o těch pár vyšetřených minut.Hodně to naštve a jak je vidět tak nedokončilo spoustu hráčů.RT vůbec nejde o nás hráče.Hlavně spustit další akci s vidinou dalších a dalších košů,třeba se někdo dá nachytat.Předešlá akce nic moc.Tak honem šup,šup.Co kdybychom zase skončili dříve(co kdyby nastala další odstávka?):(
     
    Nenince a petaM2001 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - jak jsem již psala - odměny se daly vybírat průběžně. Začít házet a vybírat až před koncem, když všichni víme, jak to ke konci akce chodí, zrovna dvakrát rozumné není. Ale to bychom tu mohli (pokud my dvě, tak mohly) diskutovat do alejuja. Napsala jsem svůj názor. Takhle to opravdu po pěti letech farmaření vidím. Nováčci si z z toho možná vezmou ponaučení, že nic není dobré nechávat na poslední chvíli a ti co už hrají déle, by měli ponaučeni již být....
    Občas taky něco prokaučuju, utrousím něco peprného na svou adresu a příště se toho snažím vyvarovat a udělat to lépe. Tak asi tak.
    Ty máš level 98 (dle podpisu), takže předpokládám, že jsi problém dokončit akci neměla a pokud ano, tak bych chybu nehledala u RT...
    A už vůbec nevím, jak souvisí nákup - prodej akčních košů s "honem šupšup" začátkem nové akce o_O
     
  6. mačiak

    mačiak Pisálek fóra

    • Nepi, prosím, více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco ještě dopsat, použij tlačítko upravit. Děkuji Skali
    toto isté sa stalo mne, prave som si chcel chcel kúpiť banány. Všetko mi prepadlo. Kopec času, superhnojiva to sa nerobí 2 minúty pred koncom. stačil mi jeden klik. Kto nám to vysvetlí?

    Mne sa stalo to isté práve som chcel kúpiť banány
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/10/17
    Nenince a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Vojcátko

    Vojcátko Zelenáč fóra

    Jestli je rozumné vybírat dárky těsně před koncem je zbytečná diskuse. Pravda je že za dva dny nefunkčnosti přidat jeden je trochu neodpovídající. A ukončení několik minut před koncem není nic jiného než další podraz na hráče a všechny ty okecávačky jsou trapné a i hodně tolerantní hráče definitivně odradí.
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali nejednalo se o můj problém,chtěla jsem se zastat těch co mají nižší level.A jestli tomu ostatnímu nerozumíš,tak to nech být.
     
    -mariemk-, marcelina0007 a Nenince tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Akce byla ukončena o pár minut dříve (asi o dvě, jak jste tu psali ?) - nejspíš z důvodu spuštění nutné údržby hry (těžko z nějakého rozmaru RT). Je to mrzuté, ale takové věci prostě nastat mohou. A proto opakuji - nenechávejte si vybírání odměn na poslední chvíli, může nastat cokoli.
    Reportovat samozřejmě nespokojenost hráčů budeme, ostatně jako vždycky.
     
  10. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Všetko splnené a mala som aj jednu hru naviac. Najviac ma potešili stromy :mydlovník, mangrovník,muškátovník a mám totémovú dielňu,hrnčiarsku dielňu a konečne bažantie bidlo a bizoní ranč. Takto sa mi ešte nedarilo. ;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z tajemných chlívků mám žlutou výrobnu vajec, oranžový kravín, oranžové husy a oranžové bobry... ani se netěším, až ráno odtajním stromky...
     
    -Jiřulka-, GordonSargent a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já se přidávám k těm, kteří si nestihli vybrat všechny odměny. Ty hlavní mám, ale nějaké bodíky mi tam zůstaly, čekala jsem až se mi domele poslední polívka, že dovyberu odměnu podle počtu konečných bodů. Ale jak říkám, to hlavní co jsem chtěla, mám, takže tu nadávat nechci. Navíc už takhle byla akce prodloužena, takže celých těch 24 hodin bylo vlastně k dobru. (samozřejmě vím že před tím hra nefungovala, ale RT by prostě mohlo říct, že má svých starostí dost a nezajímá je to, a akce mohla skončit jak bylo původně plánováno a my bychom s tím neudělali vůbec nic)

    Ale spíš jsem jen chtěla navrhnout, jestli by nebylo lepší aby RT tak jako tak ukončovalo hru 5 minut před celou a hlavně to tak deklarovalo i v časomíře a ve FAQ. Hráči by tak s těmi posledními 5 minutami nemohli počítat, a RT by mělo čas na aktualizaci. Tak jak je to teď, je to principiálně špatně, a je jedno jestli někdo výhry vybral nebo ne. Akce má být do 14:00, tak by taky do tolika měla běžet. Když RT hned na začátku řekne, že hra bude končit ve 13:55, tak ok, obě strany budou mít od začátku jasno a no problem.

    Ale jak říkám, je to návrh, ne stěžování si.

    Jinak hra mě bavila, i když se přiznám, že nějaký systém jsem v ní stále nenašla (ani teď ani minule). Ale nakonec to vždycky nějak skoulím a většinou skončím s 50ti body na hru, což není špatný. Akci bych stihla i bez prodloužení a i s prostoji. Je super že u ní musím i trochu přemýšlet, nejen automatické prázdné klikání jako je u jiných akcí. Škoda že už je konec.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale ja dohazel az 5 minut pred koncem to co se urodilo pres noc a namlelo pres den - protoze jaksi nemam moznost kdykoliv zahrat... ale snad jsem ziskal vsechno, uz nevim kolik jsem mel kuponu za 120 minci, no doufam ze chlivky jsou (a nebral jsem je driv, dokud jsem nevedel kolik minci ziskam)...
    No a proc ZKRACOVAT hru a ne naopak dat toleranci +5 minut? Je to jen cislo v programu, neni to vlak co odjede, ne?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - asi by mohl nastat problém, když by nám ve 14:00 začínala nová akce a stará by ještě 5 minut běžela o_O
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Co si takhle připustit,že má pravdu i někdo jiný než ty? A kromě toho, - takhle vyvádět kvůli pár umrněnejm odměnám? Kdyby se skončilo o den dřív, neměl jsi ani hotovo. Kromě toho, většina farmářů m rozum a doházela a dovybírala opravdu včera, maximálně ráno, protože potřebovala sadit dlouhodobky kvůli další akci, víme? A jak je vidno z počtu padátek, dobře udělala.
    Mimochodem, s takovýmhle mírně řečeno expresivním slovníčkem tvůj názor každý rád vyslechne.
     
  16. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    takové věci prostě nastat mohou. No môj zlatý takéto veci by sa stáť nemali. Veľa ľudí im tu platí kupuje sľubujú nám za to niečo a potom to nedostaneme. Konečne pochop že sme OKLAMANÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    petaM2001 a -mariemk- tohle ocenili.
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nenince - v některých bodech s tebou souhlasím, ale tvůj způsob komunikace zdá se býti poněkud nevhodným. Doporučila bych ti dát si tak 10 panáků, spočítat celá 2 dvoutisícová stáda bílých oveček, pořádně si schrupnout (aspoň 10 hodin) a pak se sem vrátit a začít přečtením si tvých příspěvků. A nebo si pořídit fackovacího panáka a sem psát až po jeho zpacifikování. Když se budeš držet mých rad, tobě se uleví a nám všem ostatním bude o hodně líp.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jak vidím, ti co musí odtáhnout do práce a nemají přístup na net, tak v pudu farmářské sebezáchovy to tam naházejí, v lepším případě den před koncem akce, v horším ráno ,aby i ty zbytky nepřišly nazmar, ale že bych si poslední sklizeň, mletí ,dodávání a vybírání odměn nechám na posledních pár minut....o_O
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akci vždy počítám tak, abych ji ukončila max půl hodiny před koncem... buď to dopadne nebo ne. Prodloužená "hus" se mne netýkala, sice bych ještě mohla jet dál, ale nachystala jsem si farmičku na světlušky, co chtěla vybrala, většinou hned po odházení... párkrát jsem četla na diskuzi, že to někomu nevyšlo /údržda, nešel internet, elektrika.... atd/, tak to nikdy nenechávám na konec!
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jasně, že když je akce nahlášená do 14:00, tak by tak měla také skončit. Na druhou stranu ovšem se mi zdá, že těch 5 min za tolik nářků ani nestojí.
    Navíc několik dní se tu probíralo "to jsem zvědav/a, jak to klapne s dvěma dalšími akcemi, které začínají vzápětí po ukončení...", takže nějaká ta nepřesnost se čekat dala nebo ne?
    Ovšem nápad Prepperky mi připadá dobrý, navíc vůbec nic nestojí, jde zkrátka jen o zveřejněný časový údaj.
     
    petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.