Vikingská legenda: Hod na terč (5.10. - 11.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Dobré ráno všem.
    Dnes farma šlape jak hodinky.:)
    Mám vše hotové a ještě i něco navíc.
    Hezký den i když u nás leje jak z konve.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je taková paráda, když farma jde jak má, doufám, že to nezakřiknu ;)
    a akci jedu až do zítřka
     
    zejdy66, petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Včera som mala už len 400 akčnej rastlinky a keď sa nám to rozhodli predĺžiť, tak som ju na noc hodila na pole. Ráno sa mi podarilo vytočiť +1 do stodoly z polí na 6 hodín, tak ešte raz bude vyššia úroda a nejaké hody sekerkou si doprajem.
    Škoda by bolo nechať ten obchodík poloplný. Nech nám to všetkým už funguje a šlape ako má ;).
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jiřulka: Ahoj, nevypadá to, že si děláš legraci, ale ten příspěvek mě "dorazil" ,-( dobře, když to chápeš takhle, ale pak všechny takové hráče, kterým se stala psychická újma a nejdražší mají ztracený čas upřímně lituji já.
    Technickým problémům se hra nevyhýbá, polemikou zůstává kvalita a zabezpečení, ale to je na jinou diskuzi...
    Lidi kdo můžete, zvedněte se od počítačů, odložte mobily a jděte se třeba nadýchat čerstvého vzduchu, dát šlofíka, cigárko, číst knížku atd.

    mituli: jasně, správná věc ,-)) některé závisláky nepřesvědčím a neodradím ani od toho cigárka, tak proč si ho nedat místo rozčilování ,-), ale bacha ať nezpůsobíš psych.újmu (tím kouřem) kolemjdoucím nebo bydlícím ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 10/10/17
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Pitrýsek47-tak jsem tě poslechla,šla jsem na vzduch dát si cigárkoxDxDxDvše pro zdraví.
     
  6. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak všechny zdravím u rozjeté a zřejmě opravené Ingrit;) Nakonec mi to nedalo a ejhle už jsem dodělala i stonek a mířím k té 40:cry::cry:snad už je ten šotek vyhnán a vše pojede jak má tak všem hodně zdaruxDxD
     
    zejdy66 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak nevím jestli už je to dobrý nebo do toho pořád vrtají a jen nám to už raději neříkají.
    Přechod mezi plochami je zasekaný a momentálně jsem 2x restartoval hru, protože se mi neustále točí kolo štěstí. V parku sklidím kombajnem a točí se kytka.

    Asi na to hodím bobánek a zkusím to později.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Děti, jsou na nás hodný, od zítra pojedou souběžně dvě akce, tedy skončí Ingrid a začnou DVĚ najednou. Víte, co to znamená, ne? :)

    že nepůjde vůbec nic a kdo tu husu vikingskou nedohází dnes (když se náhodou povede a farma vydrží fungovat, zítra bych na to nespoléhala) pardon, ale tohle už mi začíná připomínat vtip roku - farma 2 dny nejde, dneska to taky zas hapruje a co udělá RT? Spustí dvě akce souběžně, to se dá pomalu s jistotou říct, jak to dopadne : - )))

    mně chybí 6 her do stonku, tak to snad doufám dám a husu uzavřu dřív, než naběhnou humři s elektrárnou na kartáčky
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak šťastně dokončeno 40 hodů, odměny v obchodě nakoupeny a hurá na další akce...
     
    petaM2001, elbedna a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Zajímalo by mne k čemu je mi prodloužená tato akce, když se kvůli ní nemohu připravit na zítřejší.
    Je ještě mnoho odměn které si chci vybrat ale znamená to že se do zítřejší akce se světluškami asi pouštět nebudu. Nebo jen tak abych si zkrátila čas když už jsem nemocná a tvrdnu doma.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    karbar, nehořekuj, pěstuj, večer nasaď dlouhodobky a v klidu můžeš dělat další akci. Pokud ovšem opravdu chceš. Každý si může přece vybrat to, co je pro něj důležitější.
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Po 15 minutách restartování to vzdávám.
    Zajímalo by mě jestli je to jen u mě, nebo všichni ostatní prostě mlčí.

    [​IMG]
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prostě mlčí-nešlo mi přihlásit se ani na forum(asi tak)
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Farma jde, ale forum se nechtělo načíst. Cca půl hodiny
     
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Mi nejela farma, ani fórum (netuším, kdy je údržba) od 13.30 do teď, asi 2 hodiny.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    krakora : tak to holka hodně přidej. Na fórum se nedalo dostat tak 2 hodiny minimálně.
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nevim nebyla nahlášená udžba na forum;)
     
    flexka tohle ocenil(a).
  18. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :music:čaute..
    ...děcka, druhý den (nebo-li druhá sklizeň) v růžovém hábitu a už je mi z toho nějak nevolno....o_O
    jdu se opět hodit do normálu:p tadle růžová cvokárna mi asi fakt nesedí xD
    jako nic proti růžové, ale vocaď pocaď ;)
    Jinak všem, kterým se růžová farma líbí, to přeji a rozhodně nezávidím.

    8)ještě že jsem za růžovou nevyhodila FL...to by mě fakt...xD

    JO! ... a jako kompenzaci za problémy ve hře za poslední dny bych navrhla slunečky (sluneční hodiny)
    ...ty by mohly být zajímavější než sladká farma:p ne..? co..?o_OxD

    EDIT: ..ještě k akci...byla na pohodu a přihrála mi bizony :pty jsem neměla
    ...teď mi chybí už jen bažant, mlok skvrnitý a žirafička :inlove:tak zas někdy příště....bo sbírka musí být "komplít" xD

    EDIT2: ...žíšo_O...já se lekla, že co mi na farmě letí nějaký čáp a shazuje na mou farmu vajco v šátku...ale krom bizonů jsem pochopitelně dostala i výrobnu vajec "žlutou" a já úplně zapomněla, že díky ní pak lítaj čápi po celé farmě xDxD
     
    Naposledy upraveno: 10/10/17
    Pitrýsek47, petaM2001 a dasa1143 tohle ocenili.
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Forum mi nešlo, farma se sekala ale jinak dobrý, zítra bude??? líp:music:
     
    petaM2001 a zejdy66 tohle ocenili.
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Všichni mlčí, páč nás od fóra odstřihli :D nešlo se přihlásit ani načíst, dobrý 2 hodinky
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.