Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Všetko, čo som chcela, som nakoniec získala - aj stonku, aj ďalšie odmeny
    Ďakujem za peknú akciu, do ktorej sa mi na začiatku vôbec nechcelo ísť ;)
     
  2. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný podvečer přeji,
    akce byla pěkná ceny také a korád nerozumím té obtížnosti vysoká.Záleželo to na štěstí a časem už na zkušenosti jak co zkombinovat.
     
  3. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak mé zápisky se nějak rozcházejí.. vývarů asi 108 (+spíš -3), takže akční přes 30K! Asi rekord u mě, 8hod skloubená s prací atd.. Akční zbylo ráno 28ks, padátek 29ks a 4mince. Jsem se včera večer splašila a chtěla ještě umlet poslední vývar, aby nebyl přebytek plodiny, no dokoupila jsem asi 6padátek za FL :-/ .. nedošlo mě, že fyzicky ještě ráno něco padne :-D takže jsem dala ještě jednu plochu akční a ráno vyšlo na 4 sekyrky.
    Z obchodu vše kromě hvězdiček, nakonec jsem vzala i ty tajemné stromy protože na další dekorku už by mince nevyšly, ale tam nic nečekám.. jezevec padl tak to uplně stačilo ke spokojenosti. Dekorky mám 3 navíc, 2x kovář a 1 Vrhač, mají své místo v parcích, se vším dopingem dal Kovář večer a ráno přes 9tis BZ .. to by šlo!!
    Teď by to chtělo ale chvilku klidu od pěstovačky -.-
     
  4. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Jak jsem se toho obávala, když vylezli se slovem "náhoda", tak jsem si to nakonec docela užila. Až na hvězdičky a Pinky jsem vyzobala všechno, stonek i dekorky a ještě ty dvě větší navrch - za mne palec nahoru. Nebylo to jen slepé pěstování a dodávání, ale i s náhodným prvkem se dala vybrat dobrá kombinace. Z toho množství bylo víc pokusů za 50, méně za 40 a jednou to fakt nevyšlo - riskovala jsem runu a bylo to za 32, ale i tak - dobrý. Od stájí a stromů nic moc nečekám, aspoň pak nejsem zklamaná. Ty tam půjdou na noc, pokud bude čím, ráno se pochlubím:).
     
  5. zmel

    zmel Pilný autor

    Do akcie som išla pozvoľne, že koľko stihnem, toľko bude. Nakoniec som získala nielen riadok, ale aj odmeny, ktoré potešili :).
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Doslova minutu pred koncem jsem dohazel posledni sekery, ono kdyz ma clovek jen pul hodiny, tak staci jeden telefon a casova rezerva je fuc...
    Takze vysledky:
    Namleto 120 polivek, takze vypestovano 34800 korenu a vyskocilo 1800 rohu, ziskal jsem 5636 minci z 120 hodu sekerou, coz je prumerne 46,9 minci/hod.
    86* 50 minci, 31* 40 minci, 3* 32 minci...
    Vybran stonek a vse krome Pinkie pie, tech mam dost, no a 5 party listku, ty jsem mel vzit nez nalepku, protoze mi zbylo 146 listku... ale nebyl cas neco pocitat...

    Nahoda byla nastesti rovnomerna, tedy pro ne ze jedna plny pocet a tri s jednim svetylkem, toho jsem se bal...
    Co bude z TS se dozvim az vecer, tak celkem vzato jsem si nahrabal vseho dost a hlavne ted na ostrov dam 5 Kovaru co mam navic :)
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    To jsi toho moc nenaspal, ale řádek určitě byl a ještě vypleněné všechny ceny.Jára8)
     
  8. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak odtajněny tajemničky, a světe div se, já měla kliku :) :) :D
    na Baha nic co by uplně stálo za řeč (nějaké XL, 2obyč XXL a nektarinka), ale na farmičce vlci, kohouti,(oboje jsem už měla) růžový prasečák (růžovou nikdy nepohrdnu) a VYDRÝSEK (juchůůůůůůůů, můj první). No a aby toho nebylo málo, ze stromků na farmě Jedle, Oliva, Javor cukrový a Mišpule vše vytůněno na XXL, potom vrba černá a DŘÍN (na mé farmičce taktéž první). Takže za mne krásná tečka za povedenou akcí. Jen tak dál RT :)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Povedlo se mi vybrat vše , kromě pinkie pie - ten si vyrobím. Dekorky jsem si vzal ještě jednou, a užil jsem si zábavu při pozorování Ingrid, sestavování sekyrek - co by člověk chtěl víc? Sousedům děkuji za padátka a RT za akci. Byla fajn...
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec jsem vybral z dekorací 4 kováře a 1 žongléra. Tajemno dopadlo průměrně, nic s čím by se dalo pochlubit na fóru ;). Akci hodnotím celkově velice kladně a klidně bych si takovou akci někdy v budoucnu zopakoval :).

    [​IMG]

     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Báječná akce , sestavování sekyrek mě ohromně chytlo . Šlo to krásně, ke konci pokaždé za 50 mincí, takže
    obchod vybraný celý a dekorace i náhradní.
    Obtížnost těžká ? Vůbec ne ! Šlo to jako po másle a skvěle jsem se bavila.
    To se RT tentokrát opravdu povedlo . Odměny dobré. Chválím a děkuji .

    Jen teď ta Ingrid mi leží v hlavě . Jak už jsem tady psala , Ingrid se jmenuje moje sestřenice a teď mi dochází,
    že jsme se spolu dlouho neviděly . Asi by jsem ji měla aspoň zavolat.
    Inu , nejde-li hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře .
     
  12. paeij

    paeij Rádoby autor

    Za mne opravdu velká pochvala. V klidu jsem vyházel sekerky na stonek + dekorky na něj, 3x sadu všech dekorek na víc, Zlaté banány, recept, samolepku.
    Klidné pěstování bez stresu, stíhal jsem většinou 3 sklizně denně. Házel jsem vždy večer, takže cca 30 hodů denně. Jen jsem si musel v sobotu vypomoci k vypadávátkům 6x turbopěstováním karafiátů.
    Bylo zajímavé, že ze začátku padalo z jedné louky a pole 1x1 s akční rostlinou cca 27-30 padátek a na ke konci akce max 12.
    Prostě pohodová akcička, která se mi opravdu líbila.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/16
    Trepifajksl, DANKA722 a lacrima tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak z TS zase nic co bych pouzil, takze dam XXL na baha a akorat sakura se dala vyuzit...
    pandanXXL, grapefruit, tomelXXL, nektarinka, guavaXXL, budhaXL
    javorXXL 2*, datlovnikXXL, sakuraXXL, jalovec, lapacho
    kachnikOranzovy, angorskaZluta, kivi, husaOranzova
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Teprve teď se dostávám k napsání..
    Opravdu byla obtížnost vysoká. Tentokrát v tomto s RT souhlasím...
    Padátek mi padalo málo, sousedi posílali ještě míň.. Za 7 poslaných dárků jsem dostala tak 4... :( Ale děkuji i za ty.. Lepší, jak nic..
    Pracovala jsem až do konce akce (s dlouhými prostoji), ubylo mi docela dost SH a asi i Zuzi, ale ještě mi zbylo na příště...
    Vikingská husa se mi líbila, graficky se povedla, i animace, takže za to dávám plus.
    Divila jsem se, že mi padlo tolik 50-tek a taky 40-tek a méně 32 a 25...
    Získala jsem stonek s dekorkami, už pracuje, k tomu z Různých skoro všechno kromě hvězd a banánů..
    Na dekorku navíc už nebylo.. Recept jsem měla už z dřívější doby..

    Jdu pokračovat v léčení.. Dobrou noc..
     
    Trepifajksl, blondmary a zelenamys tohle ocenili.
  15. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak hlásím výsledek tajemných - opravdu si nemůžu stěžovat :) - z TCH ptakopysk (neměla jsem), vlci (také jsem neměla), oranžové ovce a oranžoví králící (také jsem v oranžové podobě zatím neměla). z TS planika obecná XL - mám několikrát, ale nevadí, co tak čtu na fóru, tak padá nějak často všem xD, 2x žluté lapacho - také už jsem měla, teď už mám tři, pokud byste měl někdo zájem, klidně můžu za něco vyměnit ;), jedle XXL, vrba černá a sakura XXL - také už jsem měla, ale jedli a sakuru jen obyčejnou, tak to potěšilo :). A na baha 2x mandarinkovník XXL, mango XXL, grapefruit, mangostan a tamaridový strom. Dva posledně jmenované jsem neměla, takže také spokojenost. :inlove:
     
  16. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    za mě supr akce, náročný pracovní tyden a i tak mám stonek a pár dárečku, super nápad sestavování sekyrek, to mě bavilo, víc podobných akcí...;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den, akce "Vikingská legenda" mě zaujala ze dvou důvodů:
    a) rozvinutím tvůrčích schopností každého hráče při skládání té správné kombinace hlavy sekery, topůrka a runy - to asi muselo bavit každého
    b) docela slušný fond výher, kde si každý mohl vybrat to, co zrovna potřeboval
    Jen bych měl drobnou připomínku - vzhledem k tomu, že spousta lidí už nepotřebuje ani podivuhodné stromy, ani tajemné chlívky, ke spokojenosti jim stačí dekorky do stonku + stonek, případně nálepka, zda-li by nebylo možné opakovat čerpání balíčků s SK, SH, s párty lístky či kupony, případně zlatými banány - protože tohoto druhu zboží není nikdy dost.
    Jinak docela slušná grafika a soustředěná husa Ingrid vrhající sekerku... to je prostě situace, na kterou se nedá zapomenout. ;)xDxD Takže takových akcí více..... a jen jsem trošku nepochopil tu obtížnost "vysoká" - jediné, co mi napadá, že byla hodně obtížná pro menší levely a rozsahem množství pěstovaného zlatého kořene - zajímavé je, že nikdo si na enormní množství akční rostliny nestěžoval tak, jak je to typické pro normální akce, kde se akční kvítí dodává ke splnění úkolu.;);)
     
  18. _Kleopatra_

    _Kleopatra_ Pisálek fóra

    Perfektní akce, husa Ingrid nemá konkurenci.
     
    Astat. tohle ocenil(a).
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    akce byla ukončena a zbylé akční předměty přeměny na BZ/TBZ/Kr.
    Vaše názory a reakce na tuto akci, za které Vám děkujeme, byly odeslány RT.

    Tímto diskuzi uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.