Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Suprovní akce, mám vše nakoupeno, mimo receptu, ten už jsem měla. Navíc jsem si pořídila 3 dekorky. Tajemnice budu teprve dávat na plochu. Nečekám žádný zázrak, tak není kam spěchat. Všem, kdo si koupil, po čem toužil gratuluji.
     
  2. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Akce se mi líbila, mám vše co jsem chtěla, jen ten jezevec nedorazil. Děkuji sousedům za padátka :)
     
  3. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No sice ze stájí ani stromů zatím nic nevypadlo(na ty na Baha ještě čekám), ale jinak akce byla docela fajn. Mám ráda, když si odměny vybírám podle toho, co se mi hodí. Jen to kompletování seker je na akce v práci docela dlouhé. :)
     
  4. mjuna152

    mjuna152 Zelenáč fóra

    Přijel jsem z praxe 13:58 rychle sklydil udělal sekeru měl mince a 14:00 a chtěl jsem za ně koupit recept a už to nešlo :( :( ale jinak mám vše co jsem chtěl, parádní akce :)
     
  5. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zdarec.

    I když jsem se ze začátku bál, že akce bude propadák, musím uznat, že se povedla. Vyjma několika málo případů se mi dařilo vždy dosáhnout BullsEye hodu a tudíž získat maximum peněz. Mám stonek i vše ostatní, vyjma hvězdiček - nemám je už kam investovat - a pinkie pie koláčů, jichž mám ve stodole přes dvě stovky díky dekoraci. A ještě mi zbylo 18 vývarů, 28 mincí a 3315 akčních roslin. Takže kdybych chtěl, těch zbývajících 390 mincí bych taktéž získal. A ani jsem nemusel využít možnost farmení padátek.
     
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    Akce vcelku fajn, sazenice vysadím, stonek mám prázdný... štve mě, že nejde dodávat a mlet po skončení, kytky mi dozrají až za hodinu a něco... RT prostě naše nápady nerealizuje, no...
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak nakonec na tu nálepku nezbylo :D, místo dekorky za 400 jsem vzala ještě jednoho Kováře, jinak z obchodu mám vše.
    Celkem 113 hodů, napěstováno 34350 kořenů, rohů spotřebováno 1695. Ten nezbyl žádný, nakonec jsem jeden chybějící přikoupila. Mincí zbylo 19.
     
  8. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    akce se mi hodne libila. po doce vybrat. proste spokojenostla dlohe dobe neco co pobavilo. obcas trochu risku kdyz nevycházel přímo střed. odměny jsem si mohla
     
  9. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak akce pro mě skončila až teď, když už doopravdy skončila. xD Hrála jsem až do konce, na konci v krizi dokoupila čtyři rohy a stihla pár minut před koncem akce získat všechno, co jsem chtěla - nejedu po stonku, nemám ho aktivovaný a ani se mi do toho nějak nechce. Z různých jsem vykoupila všechno až na banány, pinkie a recept a k tomu jednu dekorku vrhače seker. :) Celkem jsem získala 2099 mincí ze 46 hodů sekerou. Na víc bohužel nebyla padátka. Nevím, co mám příště dělat pro to, aby jich bylo víc. Odemkla jsem čtvrtou plochu na mýtině a pěstovala jsem na celé farmě s výjimkou kousku hlavní, kde byly stromy a pár chlévů. Přesto z jedné sklizně akční padlo cca 30 rohů na celou farmu. Ke konci jsem pak pěstovala dlouhodobky - mojí nejdelší dlouhodobku kedluben, a padalo to o něco lépe i když ne o moc. Nebýt mých skvělých sousedů, kteří posílali rohy, co jim síly stačily, bylo by to ještě horší. Moc jim tímto děkuji. :) Pokud byste měli tip, co dělat lépe, byla bych ráda. Udělala jsem všechno, co jsem si přečetla v sekci "Jak na vypadávátka" a stejně to nebylo nic moc. Živoucí legendu nemám, ale mám součet pohárů 16 a když jsem nebyla líná, tak jsem s nimi migrovala po všech plochách, přípravu jsem také nezanedbala, tak nevím.
    S akcí jsem ovšem velice spokojena a hodnotím ji jako nejlepší akci, co jsem na farmě zažila :) (královnu jsem nezažila). Sestavování seker mě bavilo celou dobu, i když jsem párkrát měla smůlu a tak hodila jen 25 (když jsem měla prostě smůlu na runu i na hlavu sekery, zariskovala a risk nevyšel), většinou to ale bylo 50, občas 40 a 2x 32. Určitě bych si ráda podobnou akci někdy zopakovala, až třeba budu vyšší level a budou mi lépe padat vypadávátka. Odměny se mi také líbí, jsem v situaci, kdy mě ani žlutá výrobna vajec neurazí a tak mě tajemné výběhy a sazeničky v podstatě nemůžou zklamat. Dala jsem je na plochu a večer se těším, co vypadne. ;)
     
  10. paja7252

    paja7252 Zelenáč fóra

    přijela jsem ze školy v 13:56 ,sklidila a už mi akce zmizela :/ no nikdy nenechávat všechno nakupování na poslední chvilku :/ takhle jsem přišla o možnost :(
     
  11. albeli

    albeli Pisálek fóra

    Vikingská legenda zaslouží jedničku dvakrát podtrženou a hlavně krásný kačer a jeho zvuky - moc se mi to líbilo. :D
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm tak z tajemna nic vše do lišty já ty labutěnky snad nikdy nedostanu:cry:
     
  13. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Tato soutěž byla opravdu pěkná, bude se mně po kačerovi stýskat. :p
     
  14. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Bibinka: nerad tě zklamu, ale to nebyl kačer, nýbrž husa ;)
     
  15. dusilka

    dusilka Zelenáč fóra

    :cry:Tak to je paráda. Zatímco čumím na hokej, tak mi propadlo víc jak tisíc hvězdiček.
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ještě doplním výsledky TS/TCH - a musím říct, že skvělá akce měla fajn pokračování i zde. Ze stromů na farmě 2x lapacho :D (+ nějaké upg, užijou se taky), chlívky: oranžoví méďové (ani jsem netušila, že jsou :p), červené kachny, kohouti (no, ti mazali do lišty, nenažranci ;)) a oranžové krůty (taky se můžou hodit). No a na Bahamce 2x amherstieXXL, budhaXXL, mangostan a grep.
     
  17. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Mám stonek, všechno krom nálepky, hvězdiček a kupónu, dva kováře navíc a ze stájí konečně doletěla labuť. Asi cestou zabloudila... :)
     
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak na poslední chvíli jsem chytla ještě stonek. Doufám, že je vás tu hodně takových, co jste si nasyslili pro OaD a tak se mi povede ho uvést do provozu :D :D

    jinak akce moc fajn
     
  19. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak se mi podařilo získat všechny odměny, aniž by to na začátku tušila :D od neděle odpoledne a celé pondělí nám nešel internet, tak jsem musela zaskočit k našim, abych to stihla odházet :p. Z tajemných 2x sova oranž., kiwi a husa oranž., ze stromů jeřáb xxl, mišpule xl, xxl 2x, planika xl 2x. Na Baha kokos xxl, rohovník xl, pitahaya xxl, kustovnice xxl a grep. Už se těším, co vymyslí na další akci xD
     
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ahoj všem, že to byla super akce už jsem psala. Odměny mám všechny krom pinkie a i navíc dekorky. Z tajemnic jsem byla mile překvapená na farmě mám lapacho ostatní do lišty, na baha grep a nektarinky 2 zbytek do lišty a z chlívků mi padl jezevec a vydra prostě super. Kdo ještě čeká na odtajnění TS a TCH držím palce ať vám to vyjde i třeba lépe než mě, ale já jsem nadmíru spokojená.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.