Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    nezmarka.cz....ja viem,že recept na MJS sa dá kúpiť aj za floreny,len dostať sa do 4.lvl v marmeladníkovi je pre mňa osobne v nedohľadne :-((((
    získať ho v súťaží je jednoduchšie :))
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jarka112: no, ale bez 4. levelu marmeládníka by ti byl stejně k ničemu.
     
  3. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    No já když si přečetla návod, tak jsem předem hru vzdala, že to nedám. U mě je vždy problém napěstovat akční. Nicméně jsem pomaloučku začala jen tak na zkoušku, co stihnu to stihnu. A heleme se mám stonek, přes 600 hvězdiček a ještě 13 vrhů sekerou a velké dilema cože já si to mám v tom obchodu koupit:music:Po tajemnu moc neprahnu, akorát asi na baha, tam mi chybí jeden strom. Marmeláda nevím jestli se vyplatí?? Takže asi tak, lážo plážo jsem se dostala dost daleko a ani sama nevím jakxD
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Různé jsem vybrala nakonec všechny,zatím kromě nálepky.
    Stonek před hodinou komplet celý.
    Zbylo 278 mincí tak ještě pokus aspoň o jednu dekorku navíc /těch mám stále málo,ještě nemám otevřený ostrov takže se hodí jakákoliv navíc/.
    Akce velice výborná ale zaráží mě obtížnost vysoká - Dveře byly hooodně těžké.
    Přeji všem hezkou hru a dokončení akce.
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Asi jsem se už u těch seker přestala soustředit, poslední hod byl za 23, ostatní 50 a asi pětkrát 40,už mám dokonce i nálepku-a to je nesbírám- koupím ještě další dekorky, myslím,že to vyjde na dvě. Farmu jsem nijak neupravovala, jedna sklizeň byla na pět vývarů-to už jsem psala,sklízela jsem třikrát za den a mimo rozpěstování jela jenom s vodou. V noci jsem nestávala, poslední sklizeň byla maximálně v 10 večer. Nemyslím, že akce je obtížná, snad jenom pro nízké lvl.:p;)
    Nebrala jsem jenom hvězdičky a pinkydort
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lase2,
    ne že to nepatří prozatím do OaD, ale ani jinam na forum.
     
    bursuk59, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Calis

    Calis Rádoby autor

    tak a mam vsetko ..:D super akcia ;)
     
  8. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Ahojky všem,já tuto akci úplně proklínala nebo jsem měla vždy nejvíc 32 a 25 až dnes mi to vnuk vysvětlil jakou mám jít na to taktikou tak jedu samé 50-tky jen občas spadne 40.Akce se mi teď začala tak moc líbit,že je škoda že zítra skončí.Ráda bych si to zopakovala ještě jednou.Stačilo pochopit hru jak na to jinak to obtížné nebylo.Škoda těch bodů na začátku než jsem to vše pochopila. Děckám to asi myslí lépe co už,:D za nás toto nebylo.
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Moc ráda jsem tu po celou dobu četla pochvalné i humorné příspěvky. Budu asi jedna z hodně mála lidí, komu zrovna tento typ akce nesedl. Ale to neznamená, že ji hodnotím špatně. Stejně tak jídlo, které nechutná právě mně, může být velice dobré.
    Každopádně pozitivní přínos pro mě měla, díky zisku dekorací navíc (třetí bude zítra ráno a zbyde i na tu nálepku) jsem byla nucena zprovoznit poslední část Baha parku, abych je měla kam dát. Tím pádem mám po čtyřech měsících hraní k dispozici komplet všechny celé plochy.
    [​IMG]
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak hotovso komplet ještě nějakou tu dekorku navíc kdyby někdo potřebovalxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/5/16
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Můj 1. příspěvek zde před začátkem akce zněl asi takto: "Poprvé po dvou letech vynechám akci, odměny mne nelákají".
    Druhý příspěvek vyzněl asi tak, že závidím manželce, jak mrská sekyry a se zpožděním více jak dvou dnů, jsem se do toho pustíl.
    A toto je můj třetí a pravděpodobně poslední dovětek k této akci: "Akce nebyla špatná, RT se povedla, věřím,že vrhání seker mohlo být pro hromadu lidiček napínavé :D. Odměny byly včetně stonku silně podprůměrné:p. V podstatě, i když akci chválím, mne po jejím ukončení mrzí, že jsem jí nevynechal. Je to úplně poprvé, co jsem se nesplet a můj první dojem z akce přetrval až do jejího ukončení".
    Podle mne se akce RT povedla, ale mne nesedla. -> kdybych pěstoval slepice a prodával během akce hnůj (jak jsem měl původně v plánu), nyní bych vikingy chválil až do nebexD
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    šebejda ale zase na co zlaťáky, ty vyděláš i jindy ale vikingové třeba už nikdy nepřitáhnou :-D a Ingrid.. :inlove:
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak znám vikingy, ti přitáhnou vždycky znovu a znovu. Takže nebojte. Nebo bojte?
     
  14. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Nakonec koukám a mám stonek i to co jsem chtěla z obchodu. Vrhání mě baví a přešlapuji jak malej nedočkavej viking a už se nemohu dočkat až dozraje úroda, abych si hodila, ale zasoby docházejí a hodů už stihnu málo. Ráno po probuzení do práce a pak šmitec a konec. Papa sekyrko.
     
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Zdravím všechny hrající farmáře, byla jsem nucena odjet ze zahrady domů, kopou nové vedení na vodu a překoply kabel od elektriky, mě chybí kolem 400 penízků na získání všeho, tak šupito domů, to myslím, že do zítřka zvládám v pohodě, no uvidím, el.vedení nahodily, tak zítra opět zpět, práce vela, jak tady, tak v reálu, stonek už aktivován........no není to prima mít na stará kolena fofr, ale jinak v pohodě, vše se dá zvládnout no né, všem co se už nudí gratuluji a ostatním, jako já prima pohodu a úspěšné zasekávání;):):):):)
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    ...Vikingové se svými sekyrami, popř meči, ať si klidně přitáhnou:p. S těmi by si dnes poradily se svojí výzbrojí i zoufalci z Lidové milicexD. Mne straší, aby do hry nepřistály opásané burky:wuerg:. Aby je do hry nepozvali naši sousedé z naší západní hranice, odkud pochází i tato hra>:(.. To by potom byla nejenom tato hra, ale i její všechny akce, super, ale super těžké....
     
  17. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    Aj ked pred zaciatkom akcie to vyzeralo vselijako, po spusteny z mojej strany spokojnost, vsetko doma, dekorky aj opakovane.
     
  18. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Přátelé tak hotovo :) a to jsem ani po stonku nešla, začala jsem později, chtěla jsem vyzobat jen něco, ale zadařilo se. A bez kupování padátek :)
     
  19. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak za mně akce dobrá. Obchod vykoupen - akčích 23780 a 77 hodů. Zítra si vyzvednu ještě jednu dekorku navíc a hotovo.
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    vrhání mi bude chybět :)[​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.