Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak hotovo.Nakoupeno spokojenost.
     
  2. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    výborná akcia:D spokojnosť :)
    škoda, mám málo vypadávatiek:cry:
    dúfam, že to postíham:);)
     
  3. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Tak už mám konečně vše hotové a ještě mi 47 mincí zbylo.Udělám si ještě nějaké dekorky,třeba bude někdo potřebovat.Jinak akce suprová.Napřed to vypadalo že do toho ani nepůjdu a teď ještě budu pokračovat.Hody se mi dařily.Většinou na druhý nebo třetí zásah byla trefa.Taky se mi podařilo hned napoprvé,ale i na pátý hod,těch však tolik nebylo. :)
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Tak nakonec jsem si vzal i stonek. Do konce akce ještě něco napadá, takže vezmu i zbytek odměn.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezké nedělní odpoledne všem, podařilo se mi získat i kompletní stonek, všechny stromky i stáje skončily v liště, nevadí, akce ještě nekončí tak jedu dál, mám ještě 146 hvězdiček a přibudou další, tak za ně něco taky bude, fajn hru všem.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, asi to neumím vysvětlit, ale ne aby od začátku pasovalo vše. To až 5tým hodem, když nebyla trefa dřív. V jednotlivých hodech tvar hlavy zvlášť (podobné, liší se v detailech) + tečky. Stejně u run.
    Ale každému vyhovuje něco jiného a třeba to někomu pomůže, jestli moje myšlení pochopí ,-) a jak je systém nastavený by nám řekl jen programátor u RT,-).
    Tohle je jen spekulace.
     
  7. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    [​IMG] Já jdu odzadu, jako obvykle, jinak mi chybí jen 100 mincí a mám celý řádek. Čekám na karafiáty na vypadávátka, dál seberu všechno krom nálepky, možná nějaké dekorky navíc. Házím vždy 40 a nad, jen jednou to bylo 25 myslím. Takže nemusím spěchat, i na prochajdu se psem odpo. se čas najde ;)
     
  8. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Z TCH ptakopysk, kivi, želva a konečně !! Jezevec
    Při minulé akci jsem nakonec koupila snad 15.stájí Ruby a nepadl ani jeden a to padaly jen oranžové husy atp, teď už měl poslední šanci
    Snad se podaří získat těm, co ho ještě nemají, držím palce.

    Z obchodu ještě vezmu jednu dekoraci, pěstuju dál, asi ještě do zítřka a večer to ukončím, třeba vyjde na nějaké TS ale z těch mám všechny, to mě trápit nebude, když by na ně nevyšlo ale jinak ještě kromě kuponu a hvězdiček mám vše.. ten počet napěstovaných je taky mazec, na to že to je 8hodinovka, zkouší nás dobře teda.. příště nějakou "střední" akci -.-
     
  9. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Všem přeji pěkné odpoledne.
    Akce se mi moc líbí je to zábava, z různých odměn mám vše kromě nálepky a doufám, že se mi podaří získat ještě dekorky do stonku.;)
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no ještě nějaké pokusy budou tak něco vykoupímxD
    [​IMG]
    +[​IMG]

    zatím 64 pokusů¨-18560 zlatý kořen a 960 padadel docela mazec
     
    Naposledy upraveno: 15/5/16
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, gratulka tým, čo máte hotovo. Už mám nebo aktivované a z rôzneho ešte zostáva zobrať nálepku a hviezdičky a času je ešte fúru. Páči sa mi to skladanie a hádzanie a ani tá 8-hodinovka nakoniec nie je zlá, fakt RT patrí pochvala a susedom vďaka za rohy. Nech máte všetky zásahy do čierneho.
     
  12. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, jen tak ve stručnosti - mám stonek, kromě tří nedůležitých i zakoupené zboží z obchodu a protože mám ještě dost rostlin, tak zkusím i ty tři poslední. Ať mám čisto. Čas na to ještě mám. Ta osmihodinovka mi vyhovuje a dělání a vrhání seker baví. Děkuji tímto sousedům za dárky, všem, co už mají fajront tak gratuluji. Pa Eli
    PS: zatím jsem dala na plochu jen stáje - žluté sovy, měla jsem je jen jednou, tak jsem ráda. Oranž ryby, něco žlutého a ještě jeden, co jsem okamžitě zapomněla, takže žádný zázrak v podobě jezevce.
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    petaM2001, taky ještě pěstuju....když je teda obtížnost akce vysoká, umanula jsem si, že aktivuju řádek, vykoupím komplet celý obchod a pořídím navíc jednu sadu dekorek. První dva cíle splněné, do třetího mi chybí 663 penízků.....není nad umíněnou, tvrdou palici xD. Odhadem potřebuju uvařit ještě 15 polívek, aby měla ta zběsilá husa čím vrhat, dokud z toho definitivně nevrhne xDxD
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké odpoledne,také mám už vše,teď jen dekorky navíc a farmu hodím zítra do normálu:)Z TS samé žluté stáje,ještě že jsem poslala vláčkem co se dalo,další se tedy vešly;),stromy šly také do lišty,nevadí akce byla fajn:)
     
  15. duha63

    duha63 Pisálek fóra

    Akcia sa mi veľmi páči. To skladanie sekery je zaujímavé. Podla mna sa táto akcia skutočne vydarila.
     
  16. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Stonek doma a obchod za 2 až max. 3 hody bude již také zcela vykoupen :p
     
  17. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak podle mého předběžného odhadu mi zbývá k dokončení asi 3-4 sklizně, podle toho, jak mi to půjde se sekyrkami, a to jsem ani nemusela sklízet stáje na Baha. Akce se mi velmi líbí. Při skládání sekyrek si připadám jak Mr. Ollivander z Harry Pottera při výběru hůlky xD, když se mi opravdu nepovede kolo, tak slyším v hlavě jeho "Ne, ne, tu rozhodně ne!" xD.
     
  18. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobré odpoledne všem. Tato akce je opravdu skvělá. Házení sekyrkama je suprovní. Už mám aktivní stonek a z různého vše mimo hvězdiček. Penízků zůstalo ještě 138, tak snad bude ještě jedna dekorka navíc a možná vyberu i ty hvězdičky, co zůstaly v obchodě. Nějaké rostlinky mám, ale stojím na vypadávátkách. Asi dám na noc něco delšího. Všem držím palečky, ať mají co nejvíce tref.
     
  19. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, při O+D se ozvi labutí mám7, jednu klidně oželím.
    Jinak, abych nebyla úplně mimo, mám už vše, jedu další pokusy jen pro to skládání je to super.
     
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tato hra je zajímavě udělaná, myslím, že to je o paměti hráčů,aby si pamatovali které kombinace byli na první pokus za 50. Ty pak jsou ob den znovu. No jinak teda každý den minimálně 2 kusy na první sesazení sekery. Několik hned na druhou.....když jsem to měla moc často za sebou, tak i za 4,5 tečky RUna a železo a 5 teček topůrko. Bylo klidně jen za 32. Takže,aby člověk neměl těch mincí moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.