Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce smontuj si svého škorpiona, na vojně jsem nebyla a pokaždé je kvalita jiná. Tak zkusím jak to vypadá když se k dělu pustí baba :inlove:. Počkám na rady těch kdo prošli raději tou dvouletou školou života, zkusím se proosmičkovat náhodou a ve výsledku si řeknu že doba ledová je doba ledová.
     
  2. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Napřed něco napěstuji a uvidím na záseky jak se budu trefovat a pak budu pokračovat nebo končím.Stonek není až tak zajímavý.To raději dekorku ,tu co dává nejvíc.Také bude záležet jak budou padat vypadávátka.Zkusíme a uvidíme.
     
  3. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký den,
    pro zábavu budu pěstovat, montovat sekery a "vrhat" :). Zřejmě ale tentokrát také nepůjdu po stonku, ale po cenách z "různé", které jsou pěkné. Stonek v poměru vynaložené námahy nic moc. Výhodou je, že si každý může vybrat a větev bude mít jen ten, kdo ji opravdu bude chtít a koupí si ji. Pěknou hru!
     
  4. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Akcia vyzerá byť dobrá aj odmeny, no tak už aby sa začala a hurá na sadenie a zber. Budem sa presviedčať akú mám mušku.Teraz by sa mali predávať zlacnené kombajn a mlyn to by sa hodilo.
     
  5. ccukrenka60

    ccukrenka60 Pisálek fóra

    Zdravím, myslíte že tato hra je ještě pro děti? hru hraju skoro 6 let,už minule jsem soutěž neudělala,je to tak překombinované že ani já jako dospělák tomu moc nerozumím,děs,dříve napsali kolik čeho,co za to a každý tomu rozuměl,ted se jen pěstuje,jak bezmozci nebo nesvéprávní lidé,sázej-sklízej-pak uvidíš,když nestihneš kupuj floreny,přestává se mi ta hra líbit,ale oni se na názor nrptají hlavně že se jim plněj kapsy,hezký den
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No, nejsem z toho zrovna nadšeno_Oale jdeme do toho:Dať už je to hotovo:p
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mě se naopak líbí u hry trošku myslet a navíc někteří hráči napíšou jak na to8) Co se týká dětí, mám pocit,že si poradí většinou líp než dospělí- nemyslím vyloženě malošky-. Hrát bude ten, komu se bude chtít a jiný si může v klídku pěstovat:) iniciativě se meze nekladou:p;)

    PS. jelikož na trefování čehokolv čímkoliv jsem levá, bude sranda:D
     
  8. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    tem co nadavaji bych jen rad pripomenul jednu malickost. ty co tuto hru udrzuji pri chodu, vymysleji nove akce, plochy apod. to opravdu nedelaji z lasky k bliznimu svemu. ja sam do hry moc penez nevlozil a nevlozim a mam pro "ne" proste pochopeni. jako nelibi se mi to, ale mam moznost nehrat. zatim hraju a kolikrat si rikam, zda to ma cenu... ale protoze to beru jen jako relax tak muzu v klidu hrat dal. z teto akce nepujdu po stonku, protoze mi neprijde zajimavy, ale muze se stat, ze sve rozhodnuti jeste prehodnotim. jsou tu zajimave odmeny a ty bych velice rad ziskal. na kralovnu uz jsem zapomel. to byl velky krasny omyl RT :) tak se bavte a doufejte jako ja ze treba padne z TS jezevec, ci nejaky strom co jeste nemam!
     
  9. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Jupí konečně vysoká obtížnost.
     
    ICE-T, aljanu, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  10. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Ahoj, vikingy určitě zkusím, jen ta osmihodinovka se mi vůbec nelíbí :(. V těch hodech nevidím velký problém, prostě z předchozích čtyř hodů vyberu části sekery s nejvyšším počtem puntíků a házím, navíc topůrko jde vždy určit na 100%. Až na tu dobu pěstování to vypadá dobře, půjdu pro tajemno a pak se uvidí..;)
     
  11. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, ja do akce urcite jdu, vzdyt nevypada spatne ;) Netesim se na nic konkretne, uvidim, co nahazim a odmeny budu vybirat proste podle stupnice od "nejdulezitejsi" ci "nejpotrebnejsi", jak to kdo chce nazvat. Stonek tentokrat uvidim, je tam pro me dost zajimavejsich odmen nez stonek a nemyslim si, ze bych do teto akce nahazena vsechno SH, abych udelala VSE :) takze budu vybirat, tim padem by mohla byt akce celkem pohodova, bez honeni se, ze nestihnu. Takze ja uz se tesim :)
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Připadá mi to zajímavé, sestavování sekerky je něco na způsob Logika, ten mě vždycky bavil. Jestli si to vysvětluji správně, je tentokrát ten podíl náhody o dost nižší. Akci určitě zkusím, hrotit to nebudu, ale jdu do toho :) Stonek není tentokrát priorita, ale ostatní odměny jsou dobré a nutně potřebuji nějaké dekorace 1x2 :)
     
  13. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Do akce jdu jako vždy, první cíl bude stonek - jako vždy :music: a pak mě potěšilo - recept na čokoládový sirup - na ten už jsem čekal dlouho :D
     
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    A jeé, jé jé jéj, tak nevím.... ????
     
    ICE-T, burds, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  15. lulikatka

    lulikatka Zelenáč fóra

    • nepiš prosím se zapnutým CAPS LOCK považuje se to za křik a špatně se to čte
    ZDÁ SE TO DO PŘEKOBINOVANÉ,NĚCO SKUSÍM.
     
    ICE-T, burds a vilm4 tohle ocenili.
  16. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Moc nadšená z akce nejsem, ale půjdu do ní. Uvidíme třeba mě to chytne a zavařím noťas
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak je to tady - obtížnost vysoká - jsme to chtěli no néé xD. Tak tyto zásahy chce dělat v klidu a určitě ne v práci, tak to bude výzva. Mě drobet vadí osmihodinovky, ale akce supr a i když nečekám plné zásahy, se snad párkrát podaří trefit střed během čtyř zkušebních hodů :D ... si ušetřit nervy o jeden hod :p. Nemá cenu počítat akční rostlinky, protože nevím, jak moc budou nové sekerky "zanášet" :D a topůrek je stejně méně, takže když je zlámu ... nebude čím házet xD :p ..
    Překvapila mě dekorka do stonku 1x2 "Vrhač seker", která dává neobvykle moc BZ/TBZ ... takže pro mě je to jasné ... stonek a ještě jednoho "Vrhače" na plochu :p a děti? ... se tu vyřádí a určitě jim to půjde lépe, než mě ;)

    Jen u těch dekorek je asi chyba ... vrhač je 1x2 a Kovář je 2x2 ... je to tam obráceně ... podle obrázku? ... snad nejsou přehozeny i TB/TBZ .. to tak nechte :D
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  18. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tohle je asi první akce,nad kterou vážně přemýšlím,že ji nebudu dělat.Vždycky jsem se první těšila na stonek,ale poslední dobou je jich už tolik a se složitostí akce dává čím dál míň bodů.Jediné proč akci budu dělat je čokoládový sirup,banány a tajemničky.Uvidíme,do zítřka času dost
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak konečně jiná než střední obtížnost. Už jenom z toho důvodu do toho jdu. U skládání bude vždy rozhodnutí zda sázka na jistotu nebo riziko - bude to chtít trochu myslet a to vítám. Topůrko se dá vždy za 5, uvidíme zda 50 mincí bude za 14 nebo 13,5. Myslím, že 40 mincí by mělo být z každé hry. Takže pokud vezmu dekorky, stonek a vše ostatní bez nálepky - tak to je 3690 mincí, na to potřeba 1380 padátek, 26680 akčního. Padátka snad padnou a akční je 9 otoček a rozpěstování - což je zvládnutelné.
    Přeji všem příjemnou hru.
    P.S. nezdá se mi, že by dekorky dávaly nějaké extra BZ/BBZ
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, odměny v různé se mi líbí, způsob, jak se k nim dostat, nikolivěk. Uvidím, jak to půjde z několika prvních hodů. Takže asi tak 14500 kytek, což by mělo stačit na 50 hodů a z jejich úspěšnosti bude buď zdroj mé radosti či zlosti. Sirup a Sk, to je priorita, pak ZB, SH. Ale pořád je lepší maratón (pěstovací) tady, než v Praze (běhací)...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.