Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Dobré ráno, jdu se pochlubit: ze sedmi zásahů sedm středů = 350 mincí. Hurá!! Sekerky jsou vážně super, škoda, že mi došla kytka. Střed jsem dala i první ranou (což mě opravdu překvapilo) a jednou jsem šla do posledního hodu "na risk" a dala úplně jinou hlavu, než jaké jsem zkoušela ve cvičných hodech.
    Pro ty co váhají: nebojte se toho, je to vážně sranda :D

    Děkuji za super zpestření dne :inlove:
     
  2. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    zatím pouze pěstuji, neházím, jedu bez SH, bez košíků, pouze s migrantama :)

    kořen: 6046
    roh: 1148


    [​IMG]
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Krásné ráno ,akce mě překvapila,je to super a díky pátému pokusu lze skoro vždy trefit střed:)Akci díky 8hodinovce hraji na všech farmách a i tam se daří:)Přeji správnou trefu všem co se do hry pustili je to fakt zábavné:)
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Po ranní sklizni mám 808 hvězdiček ;)
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Po ranní sklizni jen 54 rohů, tudíž to vidím tak na 10 hodů denně, což není mnoho.
    Díky vašemu nadšení, o kterém tady čtu, jsem přehodnotila postup a budu házet průběžně. Umlela jsem 20 polévek, ale po pěti hodech (3x50, 2x40) jsem to vzdala, víc jich najednou nedám z prostého důvodu - nebaví mě to. Ceny jsou dobré, takže budu pokračovat bez nadšení a elánu, což mi zatím ani v jedné z předchozích akcí nechybělo. Na co budou mince, to pak koupím, cíl si žádný nedávám.
    Čekání na uvolnění mlýna jsem využila k aktivaci moringy, na trhu nakoupila a komplet tak splnila úkol Make-up party, z toho mám opravdu radost.

    Při sestavování sekery mám stejný postup, o kterém píše evainfo.
    Je ale zvláštní, že při počtu teček 4-5-4 to dá 40 mincí, při počtu 5-3-5 dá 50 (byl to druhý nebo třetí pokus, už nevím). Jednou nebo dvakrát vyšel druhý pokus, ale i přesto mě to nijak nenadchlo. Každopádně tím nechci brát radost ze hry vám, kteří do toho jdete s nadšením a baví vás to. Ať se vám maximálně daří :)
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezké ráno všem, tak já jsem si už došla pro SK, to byl můj hlavní záměr, potřebovala jsem na to 5x zkoušet sekyrky, nejhorší je pro mne vybrat správnou runu, přeci jen jich je víc, ale i tak jsem spokojená, uvidím, jak se bude dařit dál, všem přeji hodně zábavy v této akci je super.
     
  7. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Dobré ráno,tak v popisu hra vypadala složitější než je,ale jak se ukázalo,je to hrozně jednoduché a docela zábavné:Dhlavně aby bylo dost vypadávátek,přijde mi že to nepadá tak dobře jako v jiné akci
     
  8. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    Krásné ráno farmáři, tak tahle akce je naprosto úžasná :D, teda plodina by mohla mít kratší čas růstu ;), ale házení topůrkem mne naprosto nadchlo. Jestli to takhle půjde dál, tak budu mooooc spokojená. Po ranní sklizni celkem 420 mincí z 9 hodů!!!!! :D:D:D a při tom posledním trefa hned na 2.pokus. Asi budu muset nastudovat, jak sem vkládat obrázky :) Přeji úspěšné hody všem
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmári.Old Shatterhand so mňa nebude ale recept a SK je doma vyše 100 hviezdičkových mincí mi zostalo.Zoberiem párty lístky a ak ma bude baviť sadiť akciovky potom si ešte niečo vyberiem okrem tajných a skončím.Stonku nemusím mať bez nej prežijem.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Z 10ti hodů jen 2x 40 bodů, ostatních 8 za 50. Celkem 480 bodů, to by šlo ;) Počítám denně že bude asi 15-20 hodů, tak to s tou obtížností tak hrozné nebude xD
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky bando závisláků, po ranních hodech do terče, je 1100 mincí už doma :p
     
  12. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Hezké ráno ;) tak jak hra vypadala složitě.. je jednoduchá.. pěstování.. vypadávátka.. (jen aby dobře padaly) a pak vybrat správné předměty.. líbí se mi xD je vidět, že nejdříve máme počkat jak hra bude vypadat.. a pak soudit.. ;) někdo říká, že chtějí jen prachy.. (také občas koupím kombajn.. tajemné.. ale je to jen moje volba..) nikoho přece nenutí.. jen je na nás co chceme hned!:p všem Vám držím palečky.. ať to dobře padá.. a dobrou volbu ve výběru..;)
     
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Ale hodnota prvků se v každém pětipokusu mění. Takže i když jednou dostaneš za sekyrku 50 mincí, v dalším házení nemusí mít stejná sekyrka skoro žádnou hodnotu.
     
  14. krepov

    krepov Pisálek fóra

    Zdravím všechny, jedu na všech polích akční a jestli budou vypadávátka padat stejně jako dosud, tak budu nejpozději zítra večer mít krám vykoupený. O stonek nemám zájhem, ale uvidíme. Všem přeju úspěch. :D
     
  15. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak jsem to naschvál počítala - jedna otočka myslím u mě na farmě mi dala 3114 plodin + 182 vypadávátek tzn. dalo mi to na umletí 10 terčů - tak to by šlo chtěla bych stonek + nějaké odměny z vikingobchodu ....pokud to půjde takhle dál tak si myslím že by to neměl být problém akci jsem nechtěla dělat celou, jenže obtížnost vysoká mě moc láká potřebuji to vyzkoušet co moje farma dokáže
     
  16. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Zkusil jsem tedy první sestavení sekyrek.
    První : hned jsem narazil na nejlepší hlavu + špatné topůrko + středně dorá runa
    Druhý : hodně dobré topůrko + slušná runa
    Třetí : nejlepší topůrko + špatná runa
    Čtvrtý : lepší runa
    Pátý konečný : nejlepší hlava + nejlepší topůrko + jsem vybral hodně dobrou runu abych šel na jistotu nejvíce bodů
    Výsledek : 50 mincí
    Čekal jsem méně mincí.

    Uvidíme jak velké štěstí bude u dalších her.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Esnyr, šla jsem stejnou cestou, jen u té runy jsem měla menší štěstí. Nejlepší, kterou se mi podařilo odkliknout, měla 3 tečky. Jaké bylo mé překvapení, když i s touto kombinací jsem trefila střed o_O:D
    Zkusila jsem ještě další 2 hody (na víc nemám napěstováno) a výsledek 40 a 50 mincí. Tak jen aby to vydrželo :)
     
  18. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Zdravím statečné vikingské vrhače seker, kteří mě svým nadšením pro akci (po přečtení pravidel jsem ji zavrhla a chtěla vydělávat na hnojivu) "donutili" :) vše přehodnotit - už vařím první polévku ;)

    Délka pěstování akčí mi vyhovuje, stíhám i reálnou zahrádku :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, věrný hráči, škoda, ale i tak se měj moc fajn jinde.
    Jen na okraj, je to tvoje rozhodnutí, ale kupovat nic nemusíš, vypěstuješ kvítí, uvaříš vývar a házíš. Nějaký roh ti vypadne i díky sousedům.
    Vážně je to legrace, sestavíš sekyrku a šup do terče, tak aspoň vyzkoušej ,-)
    Hody bych ale najednou nenechával, průběžně, víc to baví.
     
  20. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Zatím 17 hodů za 765 mincí. Když to tak půjde dál, nebudu se zlobit. Skládání sekerek mne baví, aspoň trochu má člověk pocit, že tu náhodu může ovlivnit. I když úplně ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.