Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    tak to je fak rada nad zlato ja to četla a je to naprd když nejsou citroni a kaštanovy řadek,premium a buh ví co ještě zkoušela jsem co se dalo ale tolik vypadavek jsem neměla ted jsem sklidila z jedneho pole karafiaty a měla jsem jen 27 vypadavek mam 2 citrony a jablečny kolač,velikonoční marmeladu a mrkvovy chleb proč nenapíšeš co vše jsi měl na farmě a jake bonusy
     
    karbar a denny1985 tohle ocenili.
  2. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    evicka435 , pokud se ti povede 50 mincí na 1-4 pokus tak se ti automaticky započítá a už neházíš dál v tomto kole, hlavní je hlídat si ty tečky u pokusů a na poslední pátý pokus dávat jen ty s nejvíce tečkama, tak ať se ti daří :music:
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj evicka435,
    pokud uděláš nejlepší trefu třeba na třetí pokus, tak další už nebudeš mít a těch 50 mincí se ti přičte. Ty 4 pokusy jsou hlavně proto, aby sis mohla podle nástřelů sestavit tu nejlepší variantu na 5. pokus.
     
  4. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak po první sklizni 149 ks, no zatím nic moc. Měla jsem dost stromů, uvidíme, jak to bude padat z akčních :eek:
     
    aljanu a *dareba1 tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pavca67: hmm no vidíš já nepoužil kaštanový řádek a toho jednoho Citróna jsem též nepřesouval a přeci jsem první sklizní získal přes 200 padátek. Úplně k tomu stačila runa Věčná legenda 29/30, hromada stromů (ne obrovských stromů, ale běžných stromů z vyšším bodovým ohodnocením, i když jablka, hrušky, švestky, třešně a moruše jsem měl po 20 ks nasazeny též), pár pand (bo na Bahamaramě nemám ještě plný stav stromů) a celé dva kouzelné stromy. Žádný řemeslný produkt jsem nepoužil, protože jak známo, ty vyskakování nepodporují.


    Edit: jistý podíl na tom má asi i bonus tohoto řádku
    [​IMG]

    Podporuje vyskočení všech předmětů na Bahamaramě.
     
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já mám v tuto chvíli 113 rohů, rozpěstovávám...akce mě zatím nijak neoslovila, ale jdu do ní a uvidím.Mlýt vývary dám až zítra, zatím jsou oba mlýny obsazené...ale hlavně teprve rozpěstovávám, aby bylo na všechny plochy na pole 1x1. Zítra večer zkusím házet a pak se uvidí, zda budu v akci pokračovat.
    Ostatním, které už tato akce oslovila, přeji hodně úspěchů;)
    Jinak marcipánka74...ty tedy frčíšo_O:wuerg::D
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    [​IMG] vsetkym pekny vecer..uff rozpestovane aj 6 odvarov minutych..a ako to ja vidim??,nekonecne pestovanie a padatka a varenie odvaru..raz sa mi zadaril hod za 50min...1x za 32 min...3x za 25minci a 1x 15minci..tak mam 172 minci..a stonka ze 1650 minci..tak to sa teda este napestujem..ked sa vobec k nej dopracujemxD

    nech sa vam vsetkym dari..ale som sa rozhodla ,,ze stonku vynecham a vyrabujem rozne...stonka nestoji za nic..neviem vyvojari nemaju inu inspiraciu len BBS..BS..

    pekny zvysok vecera

    tak som na to dosla..podla tych zelenych guliciek vyberu sekery..ukazuje aka kombinacia je najlepsia..a uz mam 532 minci..tak to pojde,,len treba pestovat..pestovat a zase pestovatxDxD
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  8. čejka

    čejka Pisálek fóra

    hezký večer všem. Zatím rozpěstovávám, po sklizni mám 166 rohů. Podotýkám,že nic nikdy na farmě nebourám a vždy jsem stihla celou akci. Políček 1x1 mám 422, ostatní jsou stromy, citrona ani jednoho. Jedu jen s MJS a vodou. Legendu mám 28/30.
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Po první komplet sklizni 162 picích rohů. Spočítal jsem si, o co mám zájem, a vyšlo mi 1230 mincí. Mám rozepsané 3 varianty podle záseků, v optimální podobě jedu na 39 vývarů - 585 rohů - 11310 kytek. To dám v pohodě, nejsem žádný máslo !;) A když bude něco nad plán, jen dobře...
     
  10. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já akcičku také skusím,ale jen tak jak to půjde,nikam se nepoženu a co bude,to bude :) odměny co bych chtěla mám seřazené,tak uvidíme k čemu se ve finále dohrabu,každopádně stonej je až spíše ke konci. Tak přeji příjemnou hru všem ;)
     
    aljanu, kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    veverushka77 už?tak to se investovaly penízky jinak blahopřeji k těn 100 mincí[/QUOTE]

    Dík. Neivnestovala som, len som rozpestovala na veľkých poliach a čo ostalo, namlela som 2 vývary. Až v noci hodím na 1x1.
     
    aljanu, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    tak mam za sebou 5 hodu a vysledek je 230 minci - 2x40 a 3x50! Balik SK je doma a akci hodnotim prozatim velice kladne, pujde to hezky ;)
     
  13. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem se chtěla na akci vyprdnout,tož teď jsem umlela 2 vývary a mám 90 mincí,nakonec je to sestavování seker docela zábava:)
     
  14. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) tak jsem udělala dva pokusy.. 1. na druhý pokus 50, 2. na druhý pokus také 50.. pokud by to takto přibývalo.. tak to bude paráda..:) jen jestli budou dobře vypadávat rohy..:p
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si už taky 5x hodila :D .. 40/25/50/50/40 ... vážně dobrý, ale zase čekat než to naroste :p .. zatím jedu 2x2 políčka.
     
  16. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Ahojky, tak jsem 8x hodil, udělal jsem průměr přesně 45, u mě funguje počítat tečky, někde jsou půl tečky a někde rovnou celá ;) topůrka jsou vždy jasná na 100% jelikož jich je jen pět :D košíky už dávno nekupuji a jedu stále s SH, obrstromků je dostatek, všem přeji krásnou hru
     
  17. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Ahoj pajdo361 mohl by jsi sem dát nejaké obrázky té zkušebni farmy abych viděl já a všichni hrači že nemáš svoji farmu přecpanou dekoracema za floreny a plné nebe radku s dekoracema.
    Víš jak se říká řeči se vedou a voda teče.

    A to že pišeš že nic nekupuješ ti mužu věřit ale také nemusim veřit.
    A to že hra už s puvodní hrou nemá moc společného že je jen o tom kdo víc nakoupí je pravda to nemůžeš popřít. Proč první majitel tehle hry vymyšlel akce které mohl hrát jaky koliv level a nemusel do toho dat vubec nic a ted když se chces aspon trošku pohnout z mista tak musíš koupit aspon jeden nejaky balíček.

    A mám ještě jeden dotaz v popisu akce je napsané že když vypotřebuješ všechny akční sazenice že do 5 hodin dostaneš dalších pet.Já už mám sazenice vypotrebované víc jak pet hodin a dostal jsem akorád tak pěkný prd.
     
    babako, aljanu a pavca67 tohle ocenili.
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    15 + 25 o_O...to bude boj...
     
  19. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    denny1985: nevím, o co ti přesně jde... taky vidím, že tvůrci útočí na naše peněženky, ale na druhou stranu, jde hrát a poměrně dobře i když do hry nevrazíš ani korunu... já za 5 let hraní jsem investovala cca 100 Kč... Akce dokončuju, pokud chci, všechny a s přehledem, pomocníky využívám jen při akcích z našetřených kupónů a úkolů v družstvu, pár florenů člověk získá z kina...
    S vypadávátky nemám žádný problém a těch 200 ks do začátku jsem měla dneska taky...
    Tajemnice nekupuju, počkám si a kromě jezevce mám všechna zvířata na farmě, na Baha holt počkám... nebo prostě těch pár kusů do družstva koupím...
    Jinak je pravda, že akce nejsou pro nižší levely, ale to nebyly ani v mých začátcích, ale na farmě je ze začátku co dělat a začátečníci mohou z akcí pěkně těžit, ať jde o prodej hnoje a dallších...
    A akci: ze začátku mě moc nezaujala, ale pustila jsem se do ní a už se těším na hod sekyrou :)
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Denny1985: to klidně můžu, ale až ty tu přestaneš bezdůvodně někoho obviňovat ze lží a když už se dopustíš toho, že napíšeš nepravdu, tak se taky omluvíš.

    A to že někdy mohl všechny akce hrát hráč jakékoliv levelu myslíš vážně nebo jsi to někde slyšel? To totiž neplatilo ani v roce 2010 a pokud mně paměť neklame, tak to neplatilo nikdy.

    A sazenice jsi vypotřeboval jak?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.