Vikingská legenda (11.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Teda na nedostatek akcí si tady vážně nikdo stěžovat nemůže, ale čím dál tím víc se to od původní hry vzdaluje. Každá akce je pěstování nějakých dočasenek a čekání na náhodu jištěnou dokupováním za reálné peníze. Momentální skládání seker a následné doufání, že systém "něco" trefí ... , to jsem zvědav, kdy tady vážně budem pěstovat ty solární panely.
    Už mi chybí jen další upgrade s možností dobývání území a rabování sousedů, doufám, že postavím dost obranných věží.
    Zatím ještě nikdo nenapsal zkušenosti s komponentama těch skládaných seker, tak zatím jen pěstuji a počkám.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    denny1985: jedu zkušební farmu, do které neinvestuji ani korunu, tedy s výjimkou 120 Kč za kombajn na měsíc. Košík nekupuji a představ si, že tam mám v tuto chvíli celých 224 padátek. Jenže na rozdíl od líbívých řečí o tom jak se provozovatel snaží na hře vyrejžovat (jak hrozné, když je to jeho zdroj příjmů) jsem musel použít hlavu a udělat něco pro to, aby mi tolik padátek napadalo.
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahojte farmári,
    po dlhej dobe som počkala so zberom až po začiatku akcie(skôr sami nedalo), tak zatiaľ [​IMG], všetky plochy prerobené na polia, iba jeden [​IMG][​IMG] sa krčí na Bahame, no a jasné sovie a vranie vajcia, rozpestujem a idem na to, nóó, na to pestovanie:D.

    Peknú hru všetkým;).
     
  4. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tak som dala vyrobiť 2 vývary a výsledok super 100 mincí doma. Prvýkrát som dala sekerku na 5. pokus, druhýkrát už na 4. pokus. Tak pekné vrhy.
     
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    zdravím přeji krásné odpoledne - 137 x roh na pití - no zatím nic moc, ale uvidíme jak to bude padat, aby to zase na těch padátkách neztroskotalo !!!
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pripravna sklizen a prvni otocka SH a mam to za 171 kousku, uvidime jeste sousedy a tak snad tohle nebude brzda... pojedu na 3 sklizne za den, takze to bude 28 000 akcniho, no to i pri optimistickych propoctech je maximalne 100 pokusu za 30 a tedy 3000 minci... takze na stonek a vyber z tech jednorazovych melo stacit...
    Statistika nema smysl, jen tak sledovat kolik jsem namlel...
     
  7. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    prozradíš prosím co jsi udělal?

    už?tak to se investovaly penízky jinak blahopřeji k těn 100 mincí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/16
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    rozpěstovávám, rohů na pití mám 140, nic moc teda, no uvidíme jak to bude opadat dál, nechala jsem pár stromů a pár chlívku, které potřebují do úkolů v družstvu, dík za odpověd bursuk59, aspon jsem to i já pochopila xD a každému at se podaří, co chce..;)
     
  9. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    pajda361, vidíš, já mám jednu do které nic neinvestuji, v tuto chvíli mám 150 padátek a hlavu jsem nepoužíval, aby mi z ní vypadlo třeba 500 padátek. :D
    Bez investice to jde, jen si člověk musí uvědomit, že nic nemusí mít rychle k dispozici, já se spokojím se skromností. Už z definice stupně obtížnosti "těžká", to jde pochopit, že to nebude procházka růžovým sadem, i když ...

    EDIT: Připomínka, BP nám dává dárky a já se je nebojím použít.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky bando,:p akce započata s dvouhodinovým zpožděním, jelikož jsem v práci a k PC jsem se nedostal:cry:,ale jedu co možuo_O:DVypádávátek napadalo 490 ks. Na začátek akce to jde:pAkční kvítí množím:Do sto šest;)
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak začíná to slibně,na druhý hod střed t.j.50 hvězdiček.xD
     
  12. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Zdravím všechny,zase nás RT zkouší. Nic proti tomu,že už jsou v poslední době akce překombinované. Připadám mi to ,že nás připravují na šachy místo Farmeramy, ale já si chci uvolněně hrát a ne zbytečně kombinovat. Další co je "super" je osmihodinovka na pěstopvání. Je to nudné a zbytečně zdlouhavé.
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem právě sklidila stromy, přeorala celou farmu (mimo mýtiny) a rozpěstovávám. Stromešky hodily 237 rohů, což je u mě silně nadprůměr (většinou 130-150) :D Mám jen tři citróny, ale migrovala jako divá xD S tím asi do citrónovýho gangu nemám strkat čumák, že ne xDxDxD
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Asi jsem to včera bůhvíjak dobře nepřekopala na mojí farmě, z obavy, že padátka nebudou nakonec padat ze "všeho" dávám v poslední době raději plochu stromů, plochu stájí a výroben, plochu plodin a baha stromy a stájně.. padlo 146 ks a to nejvíc 45ks z karaf, jinak pak shodně 32-35ks z ostatních, bez JC pouze ze stonku zvýšená šance +5% na všechny předměty
    Tzn. musím echt zabrat :D

    Nechápu v každé akci tolik negativních příspěvků .. snad si hrajeme, že nás to baví a koho to nebaví a je to taková nuda, tak běžte na nějakou střílečku nebo ven.. nikdy se nevymyslí taková akce, která se bude líbit a padne všem, holt se s tím "musíme" nějak poprat a zkusit to.. když vím, že jedu na dovo tak prostě akci oželím ale když je čas, tak 2x za den se čas najde ale pak záleží na tom, kolik toho jsem schopná vydolovat.. proto možná tento typ akce je lepší pro méně náročné - nemusím mít všechno, spokojím se s něčím a pokusím se o to.. trochu radosti lidi ;);)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jelikož je venku hezky tak jsem totálně prošvihl začátek akce a začal jsem až teď.
    Tento trapný časový posun bude mít nedozírné následky :cry:

    Vypadlo mi 135 těch blbin.

    Recepis na sirup mám přeškrtnutý - čily jsem ho někde už získal (do řemeslnické čtvrti chodím jen vyjímečně, takže ani netuším co vše už mám nebo nemám)
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak stále rozpěstovávám, ale zbylo mi v liště už přes 300 akční kytky, tak jsem udělala první vývar a šla zkusit minihru. Hned v prvním pokusu jsem trefila hlavu sekyry za plný počet teček a na třetí pokus trefa do středu! Tak 50 mincí je doma!
     
  18. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Tak si myslím že to jde dobře, umlela jsem si 10 vývarů a s těma 3 vývarama na začátku mám zatím 602 mincí :music:, jen jednou mi padlo 32 :eek:, snad to bude takto pokračovat i nadále xD, jen ty kytky rostou pomalu
     
  19. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Přeji pěkný podvečer, tak jsem teď hodila druhou otočku, pak už dám jen pidi pole na noc. Vypadlo cca 200 rohů, tak jsem zkusila jeden pokus na házení. Zatím jsem spokojená na 4 sekerku plný počet bodů(50). Tak doufám že to tak půjde i dále, pak by to bylo super. zatím spokojenost.:D
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    když se počítá jen poslední hod,tak jsou ty4 předešlé zbytečné a možná i k naštvání jestli se 3. nebo 4 povede a 5 né. Do akce nejdu,náhody nemám ráda,makat a nic z toho.......:cry:
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.