Vesmírná loď Lunarama / Diskuze (26.9. - 2.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No to chápu ža proti kůrovci ti to připadá jako sranda.;)
    Tassadar: ten mimozemský cip mě pobavil. Zprvu jsem myslela, že se jedná o slovo cyp, ale pak jsem si uvědomila, že I/Y tu mnoho neznamená, viz eukaliptus.
    Jo Nubloni, to budou nepřátelé. Už když přiletěli poprvé, chtěli po mně 30 krav. A to byl teprv začátek, to jim napověděli ještě "Vikingové", teď je motivuje někdo úplně odjinud.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  2. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tento citát som si vybrala len ilustračne, čo dodám k tomu sa možno konkrétneho hráča ani netýka, ale vystihol nočnú moru veľa hráčov. Ten môj dovetok k tomu: Pri akciách podávaných "starými návodmi" som nemala práve pocit, že by to hráči čítali - inak by diskusné vlákno k akciám nemalo dĺžku desiatok stránok, kde sa točili otázky - kde to padá, čo sa pestuje, kam sa to dodáva, prečo to nepadá z toho ale onoho ... Preto neverím, že by návrat k "starým návodom" bol práve to, čo táto hra potrebuje. Skôr by to chcelo zmenu prístupu nás hráčov - aspoň raz si popis akcie pomaly a správne prečítať.
    Občas sa mi tiež stalo, že som akciu pochopila až po opičích tabuľkách alebo korytnačích videách (opice i korytnačky tým u mňa vysoko stúpli v obľube), ale určite som z mojej nechápavosti nevinila modíkov xD
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Pajdo já jsem to pochopila .Mě se to jen při vyšším počtu dioptrií blbě čte proto že ta písmenka jsou malá.Na počítači si umím objednat zboží,použít bankink,hrát farmaramu a to je tak vše.Jinak je ti pro mne složitá věc.Syn je sice ajtˇák ale když se ho na něco zeptám tak to skončí slovy není možné že tak jednoduchou věc nechápeš.No nechápu ale žiju a jsem ráda na světě.Ale to je prkotina.Do akce pochopitelně jdu.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Slepice ovsem nemaji na AN chybu: za 10 tis. kus jsem nepredpokladala, ze nekdo koupi (uz jsou fuc) a nejnizsi cena je 13.250 kr. xD Tak sup, sup, za chvili budu mit vydelano 100 mega a dal se s trhem nehodlam zdrzovat :p:D

    EDIT: Mas recht, pechfoglinko... brzo sklapnu podpatky a misto PC doma pred krbem na me bude cekat v lese broucek :music:;)
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, teď na to koukám jako jojo. Zatím se v tom moc neorientuju - jen vidím útok na naše stodoly. Těch zvířat a i rostlin co je potřeba. Papoušky jsem nestihla doplnit od minulé akce. :eek:
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jejda mankote to je zase tabulek :oops: a barevné a tolik překlikávání xD. Hezký den v bludišti, až teď jsem se konečně dostala ke čtení akce a asi si dlouho nezvyknu na toto nové podání. Je to jeden veliký chaos a taky doufat, že ho momentálně způsobily nublonci, je asi zbytečné -.-. Nekamenujte mě, ale myslím, že jen menšině se to líbí, no více hráčů by chtělo staré podání ofika ;)
    Tak do akcičky se určitě pustím, zatím vím co sázet, co bude padat a hlavně jaký je stoneček ... suprový :p a dál jsem čtení vzdala.
    Dodávky bych měla mít, co ne tak dokoupím a zbytek uvidím při akci. Nebylo dřív praktičtější napsat v řádku ... 150x velbloud, 100x lenochod, 100x opice, 150x prase než půl stránky tabulek .... se modíkům omlouvám, ale to tak vidím :p



     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lyžařská výbava pro pro mně jako invalidní důchodkyni jistě.xD
    A když si pořídím techniku, určitě naletím nějakýmu kecálkovi, co mi zaručí, že zrovna tahle drahá PCkráva je pro mně to pravý vořechový. Naposledy jsem se takhle pokusila o notebook do nemocnice. Jediný parametr, na kterém jsem trvala, byla hratelnost Farmeramy. a) v nemocnici nebyl signál, b) noťas je vhodný ke všemu, jen ne ke hraní Farmramy. Je oblíbeným členem rodiny, již tři roky jsem ho neviděla.xD:pxD
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Milka66 - a ty jsi nečetla příspěvky v této diskuzi před tebou? Nemám pocit, že by hráči
    ty tabulky četli jinak nebo důkladněji než u předchozích popisů akcí.
    :D
    Druid.Panoramix - nejsi v tom sám. Víš kolik mých dotazů je tu neviditelných? Ani je nepočítám.
    :D
     
  9. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Nová akce .....po prvním přečtení nových návodů jsem si připadal jak po přečtení první kapitoly ,,Stopařův průvodce galaxií,, od Douglase Adamse, taky jsem byl úplně mimo xD. Holt musíme zapojit mozkové závity a fantazii a když to nepude tak to nepude,farma se nezboří.
    Zásoby mám tak snad to nějak doklepu do stonku,když bude fungovat vše tak jak má.
     
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    budu vypadat jako dežo, že se ptám,ale...
    ve mlýně vyrobím brýle a komunikátor,k tomu potřebuji po 1000 kusech akční a 200 kusech čip a reproduktor.Táži se, jsou tyto zahrnuty do celkového počtu akčního kvítí a padátek,nebo si to musím připočíst.
    tedy akční 16400+200
    čip 1550+200
    reproduktor 1160+200
    díky za info.
     
    prdelka010, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pepino1972

     
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Mikeš, kocúrik zamatový - čítala. Práve preto si myslím, že sú tu hráči, ktorí nečítajú - jedno či staré alebo nové návody, a tí potom hlavne tvoria obsah dlhočizného diskusného vlákna. Potom sú hráči, ktorým vyhovovala viac stará vizáž návodov - tí čítajú, no trochu frflú /a myslím, že si napokon zvyknú/ a napokon sú tu tí, ktorí prečítajú a pochopia - a jedno, či to boli staré návody alebo tieto nové tabuľkové. A verím, že po pár akciách sa to bude meniť a viac ľudí ocení terajšie návody (možno ich naši modíci ešte trošku vylepšia, čo sa týka písma a pod.). V tejto hre som bola už svedkom viacerých zmien a v tomto prípade sa mi tá zmena vidí k lepšiemu.
     
  13. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    matlo díky,jdu si pro brýle a slivovicu,už na to nevidím:D
     
  14. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi, dávám za pravdu dismirusovi. Taky si myslím, že původní způsob popisů her byl přehlednější a srozumitelnější. No a ceny dobytka na trhu raděj nekomentuju...:D8);)
     
  15. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak za mě si myslím že předchozí způsob byl lepší....
    přečetla jsem 6x:(:eek: a konečně...snad pochopila jak to vlastně funguje....teda doufám:):)
     
  16. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Přátelé a kamarádi,s tím kalíškem slivovice ta akce vypadá i hratelně!A návody se mi začínají líbit, jsou takové barevné,teď jsem si to pročetla znovu,udělala poznámky do sešitku jako ve škole a už se nemůžu dočkat zítřejší 14-té hodiny.:DxD.
    P.S. Kalíšek dobrého moku před každou akcí a nebudeme brblat.:D
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak tahle akcička se mi LÍBÍ :music:konečně zase jednou pořádnej odvaz :),a stonek taky je zajímavej :)
    ....a když už se mluví o těch "nových" info, vůbec mi to nepřijde jako příliš nové, spíše lépe rozdělené, stačí na začátku kliknout na to, co chci vědět a vidím to hned :) a nemusím kvůli tomu rolovat stránku až někam kamsi :sleepy:, tabulky a barvičky velice přehledné, takže za mne palec rozhodně nahoru :music:
     
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Jestli jsem to pochopila dobře, tak bílá okénka nic neotvírají. Takže 100 lenochodů za 5 párty lístků nedám. Taktéž 150 velbloudů za kolibří hnízdo nedám - mám už 4.Také 150 medvědů zůstane u mě - červenčích hnízd mám 5. Ostatní budu zvažovat. Hlavně 150 anakond. Zvířata z farmy jsou v pohodě. ;)
     
    Honzulka05 a kaolín11 tohle ocenili.
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vždyť já také. A nejvíc se mi z nějakého důvodu zapsala ta se zavedením skákající lišty v pravém horním rohu.
    Ta fakt ani po letech nemá chybu a určitě vedla k "lepšímu".
    Jinak jsi ty hráče hezky rozdělila, tak jaký význam má potom ta změna?
    :DxDxD
    Janina0971 - jestli jsi to pochopila dobře, tak je to dobře a celkem příznivá zpráva.
    :D:D:D
     
    Janina0971 a maribeja tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Doufám, že anakondy ty nubloňany alespoň sežerou!o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.