Vesmírná loď Lunarama / Diskuze (26.9. - 2.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tonda333,

    ano znamená to že se pěstuje celkem na 6 plochách, tedy na celé Farmě a Bahamaramě, pokud tam lze umístit pole. Pokud by se nedalo pěstovat například na Lesní mýtině a křišťálových vodopádech, tak by tam byly ty zbylé plochy vyjmenovány.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jeee, tohle se mi libi :inlove: Na akci ve stodole vse, akcni kytku zvladne Baha, padatka farma (pojedu potrebne plodiny do druzstva) a jeste oskubu line farmare, kterym se nechce kydat hnuj! :pxD
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    makak-magot, díky dělám to , tak jen zvědavost co tam je, mě nutí prohlédnout vše a tím pádem v tom plavu,ještě že umím trochu plavatxDzásoby jsou ,tak jdu zjistit kolik toho akčního mám napěstovat....
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Já nakonec systém akce pochopila ale tady se píše,že všichni remcají.Ono jde spíš o to,že hru hrají poměrně dost důchodci a to proto že ostatní hry nám připadají promiňte praštěné.Nám ty malá písmenka vadí/hůř vidíme/ a tudíž lecos přehlédneme.Zvyknu si ne že ne ale pro důchodce ten starý přehled byl přehlednější.A tak prostě remcáme.Stejně je nám to na nic ale alespoň si můžeme zanadávat.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, remcáme, nadáváme a modíci si myslí: parchanti nevděční, příště se zas budeme snažit pro vás něco udělat!:p
     
  6. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky...Stále sa sťažujete na návod,,ste už fakt tak leniví raz ťuknúť však sa to dá čítať v pohode :p
    Akcia je zas len o sadení ,ale tých padátiek je nejak moc :eek: No a niektoré odmeny hrôza :oops:
    Už chystám farmu na zajtra tak uvidím ako to bude padať;)
     
    Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Burds: jeden z prvních koho jsem se ptal na zpětnou vazbu byla moje 70ti letá máma, která též hraje farmu a řekla mi, že to chápe. Já zase celkem chápu, že sto lidí sto názorů. Zkusíme tedy změnit třeba používaný font, možná se to tak vylepší. I když i zde jsou fonty vlastně rozdílné. U rostlin, padátek atd. je jiný než u Dodávek a odměn. Schválně, který z nich je tedy lepší?
     
  8. dokso4779

    dokso4779 Pisálek fóra

    A nie je možné na hornej palube miestnosť s anakondami vynechať? Nikde som sa sa nedočítal, že by sme museli otvoriť a preskúmať všetky miestnosti. A tým pádom by problém s anakondami odpadol. Teda v prípade ak mám pravdu. Nemusí to tak byť, ale myslím, že by kľudne vynechať išla. Ak som všetko správne čítal, tak neplníme akciu podľa počtu miestností. Inak všetkým fajn hru
     
    Helena1313, maribeja a Xenie6161 tohle ocenili.
  9. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Kristova noho.....jsem mimo....já si snad počkám na akci a uvidím, RT se nudí? že ty akce jsou čím dál složitější?
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dokso4779,

    bíle podbarvené místnosti, lze vynechat. Ty ostatní potřebuješ k otevření místností s barevnými dveřmi.
     
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    dokso4779: Pokud ti KFC dovolí vynechat jednu místnost, tak to vypadá, že je můžeš v klidu přeskočit. Taky zvažuju, jestli je výměna 150 anakond za 50x zuzino superhnojivo smysluplná nebo ne
    ;)
     
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stonek by se mi líbil velmi :inlove:, ale mraky komodit ze stodoly se mi tahat nechce, i když tam povětšinou jsou. Asi si budu až do večera házet korunou, jestli se do akce pustím. V odměnách není nic, co by mě nalomilo začít :oops:...
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak mi chyběl fík - koupeno a taky chybí moruše, tak tu vysadím, asi dám 12 hod. stromy pro začátek, uvidím, jak to bude padat. Mám ale stále dilema, kdyby nebylo v řádku 80% BZ, tak bych do této akce nešla, bo dodávky jsou neskutečné, i když vše mám, budu dávat s těžkým srdcem
    :eek::oops:;)
     
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Pravdu má Ondřej Neff,který napsal,že vesmírná civilizace,která je na takové výši,že by mohla z dalekého vesmíru navštívit naši matičku Zemi,je civilizací plenitelů a útočníků.Tak to teda ne,Nubloni!Po vás by mi na farmě zůstala spoušť,vyplundrovaná stodola a pár bobků!Zadání je zpracované perfektně,rozumím všemu,přestože je mi 72,ale spokojím se s králíkem v družstvu.Všem,kdo se ochotně nechají ožebračovat přátelsky se tvářícími emzáky,přeji výdrž a úspěch.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimave, tak prvni tapety jsem si vypsal takhle :

    Nublonea 5:00h Farma + Bahamarama / 16400
    Mimozemský cip / rostliny / 1550
    Mimozemský reproduktor / stromy / 1160
    Mimozemský vodic / stáje,výrobny, kouzelný strom / 640
    Mimozemské ochranné brýle / 100x nublonea, 20x mimozemský cip / 1:00 minuta / 10*
    Mimozemský komunikátor / 100x nublonea, 20x mimozemský reproduktor / 1:00 minuta / 10*

    Sice nevim proc MINIMALNI pocty, to vypada ze se jeste neco dalsiho potrebuje...
    Podle fora soudim ze vypadavatka jsou vcetne tech 10+10 kusu namleti...

    Dalsi barevnou mapu jsem uz nepobral, jen je dulezite, ze bile jsou nedulezite... ovsem nevim, zda nahodou je nutny urcity postup, abych ty karty nepotreboval ziskavat opakovane...
    Statistiku tak nejak delat nemuzu, tento styl a pomocny ukol to uplne zabiji...
     
  16. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    zaujímava akcička..pre male levely asi nesplnitelná pre počet zvieratiek,ale ešte je času a šup šup stajne von..budu zvieratká aj hnoj..tiež by som sa prosím priklonila,aby ste porozmýšlali a vratili nazad starý návod bol jednoduchší...
     
    Helena1313, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Zkusila jsem juknou co je zde nového a koukám, že se tu stále řeší nový popis akcí. Za mě můžu říct, že polovinu akcí nechápu, než začne:p Nelíbí se mi tahle novinka a koukam, že nejsem sama. Vyhovovalo mě, když jsem mohla zde na diskuzi kliknout na začátek a byla jsem v popisu akce. Ale nechci remcat, snad si na to zvyknu. Jinak ty rozpisy v tabulkách jsou fajn a přehledné.
     
  18. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Akcia podla mna v pohode pre vyššie levely, najma ak svetle polia nie su povinne.
    S popisom mam problem aj ja, na zaciatku diskusie bol popis lepsi. Snad si casom zvykneme.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pro mě je nejlepší zpráva získaná zde na foru - bílé kolonky je možno vynechat - super! Anakondy nedám, a nebudou samy. Víc "bílých" položek se mi nevyplatí směňovat.
    Zbytek vydám, cíl je řádek s pěkným bonusem, farmářská hra je o pěstování a chovu a až na zvířata jsou to věci za ten řádek směnitelné.
    Jen tedy se přidávám k těm, kdo už dřív žasli nad tím, že jsme dostali ve snadné akci téměř zadarmo mazlíka na 100% bodů, zdá se, že se kdosi od těchto hráčů nechal svižně poučit (jaká škoda, že to nefunguje i u záležitostí hráčsky méně příjemných) a teď už nám tedy "téměř zadarmo" nikdo podobný bonus nenabídne.

    Řádek chci, zkusím si pro něj dojít. Snadnost dosažení zodpoví až padátka, existence tří různých typů hopsajících z různých kategorií a jejich vysoké požadované množství akci u mě rozhodne. Zdá se mi, že by to mělo jít, na všechny plochy je požadované množství rostlin rozumné, chlívy a stromy lze pak vysadit, ale jak otevřou kohouty, bude klíčové. Nejradši bych všude připravila stromy, ale na farmě asi dám nejdelší rostlinu, expertní úkoly jsou nenasytné a nemám kdy to jinak sázet. Stromy půjdou na Bahamu, vyndám všechny baráky. Na Bahamě se stromy dají lépe zkrátit i pak. Zase je to pestřejší. A proti řadě nedávných řádků z odměn mi tento za to stojí.
     
  20. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud potřebuješ něco do svého příspěvku dopsat, použij u něho tlačítko "upravit". Skali
    Hm, trochu mi to pripomina tu hru se slimaky, co se menili v kravy. :)

    Sopti, Jonsdorf: to neni fer. V tabletu nemam prtsc klavesu. Nechcete se zkopirovat a hodit mi to do zpravy? :-D

    Ps...me se nove tabulky libi. :)


    Tak treba si vezmes konecne priklad ze hry a satelitni techniku si poridis. Pro tuto hru to bude uzitecnejsi nez nova lyzarska vybava. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/9/18
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.