Vesmírná loď Lunarama / Diskuze (26.9. - 2.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    děkuji za odpověď, přehlédla jsem,že je to napsáno u rostliny.
     
    burds tohle ocenil(a).
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky Pajdo,já je tam oříznuté mám:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ale vyluštila jsem...
    :pxD

    larelay....jo,já hraji dlouho a no a anakondy mám na minimu.To jsou věci,co? A že je anakonda na farmě dlouho? A má být?Pokud jsem něco napsala,psala jsem to za sebe a svoji farmu a docela mě poslední dobou leze krkem,když se vyjádřím a hned mě někdo okřikuje...asi už stárnu.
    xD
    Jak jsem napsala,tak to cítím a tečka,puntík,vykřičník.
    Poslední dobou byla tato zvířátka stále na programu a tak prostě nemám...no.Abych měla potřebný počet do akce,musela bych jim cpát superko a to jistě není za krejcary a na trhu je dokupovat nebudu(jsem škrt a svoje stamilionky si šetřím,alespoň na farmě...hihi).Krmiva ve mlýně také minimum,protože jsem zapomněla koupit turbomletí.
    :pxD
    Akci pojedu,jen nic nedotuji,tak o co tady jako jde?Člověk aby se bál se tu vyjádřit.
    :p
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    pajaable podle těch screenů netuším, jestli to máš na PC nebo na mobilu. Ale pokud náhodou na mobilu, tak tam stačí v Chromu zvolit v nastavení (3 tečky vpravo nahoře) možnost Stránky pro počítač.
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    doben - v počítači a u jedné z tabulek jsem to měla i při minulé akci
    Nijak mě to nevadí,jen jsem na to upozornila,já to vyluštila.
    :p
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vítej v klubu. Mám chuť se tady vjadřovat k mnoha věcem, ale pak si vzpomenu jaké kapky tady kolikrát dostanu za to že jsem si dovolil zdělit světu svůj názor, takže to fórum zase zavřu a trucovitě ho třeba 3 dny ignoruju.
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ono bohatě stačí do tabulky najet myšičkou přidržet šipku či co tam máte nastaveno a posunout.
    PS: u mobilní verze stačí nastavit automatické zobrazování.
    Tak je tomu i u PC verzí většiny rozumných prohlížečů.

    Pro anvan
    Nemáš zapnutou v prohlížeči (náhodně) úsporu dat?
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    sopti
    děkuji za radu - nejsem s počítačem moc velký kamarád, ale historii prohlížeče jsem zdárně smazala, počítač jsem vyčistila, zrestartovala, a výsledek je pořád stejný. Stále mám jen ikonky - ale vím, že to je do jiného vlákna. Nicméně to tak mám už dlouho (víc jak měsíc) a štve mě to, všude od vás na fóru mám jen ikonku a IMG. I v některých podpisech hráčů (ale tady jen u některých). Prostě až akce začne, teprve uvidím, jak vlastně co vypadá:(
     
  8. larelay

    larelay Analytik fóra

    pajaable: ale já tě neokřikovala (z čeho jsi na to přišla?), jen jsem reagovala na tvoje poměrně jisté tvrzení o tom, že je to "dost luftovně zaměřené na peněženku" a že tu jsou hráči, co "nacpou RT do tlamičky poslední pětník". Já to tak nevidím. Každý hraje jinak a jen proto, že tvoje strategie ti neumožňuje zúčastňovat se všech akcí, není třeba soudit, že tak hrají i ostatní. Ale jinak ano...sice nevím, kolik ti je, ale přecitlivělost se ve stáří objevuje častěji :)
    Akci také pojedu, doufám, že ji i dohraju, a rozhodně bez dotací. Jsou akce, kde je potřeba kupovat (časté šlechtící akce, to si nejsem jistá, jestli lze všechno namlet), ale jinak...? Anakondy...mám čím dál míň čas na hru...ale když se poštěstí a třeba i vytočím +100 % do stodoly (což je fakt výjimečně), tak třeba jedu chvilku seno. To jde pak při akcích, jako je tato, krásně prodat, no a anakondy zakoupím, když není cena tak vysoko jako teď. A to už dávno ale nesleduji trh, věřím, že kdo má čas si hrát, mohl by tu psát romány.
    Snad tu vedle sebe můžeme existovat obě, i s jinými názory. Jen jsem na tebe reagovala, pokud reakce nechceš, tam sem asi nepiš. To tak bývá, že občas někdo reaguje, a ne vždy tak, jak by si člověk přál.
     
    myš59 a dasa1143 tohle ocenili.
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    pajaable - jak si dovoluješ zde vyjádřit svůj názor ! Nevíš,že tato hra je kolektivní ? Zde můžeš jen brečet,popřípadě radit (zbytečně) RT, co má dělat.
    PS: jo,ještě můžeš v pátek napsat jak se stráááášně těšíš na akci co začně v úterý.
    xDxD:inlove:
    Osobní myšlenky se prosím píší na fejsbůk :p

    PPS: poslední možnost je dělat to jak já...sama sranda a žádné náboženství.:music:
     
  10. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Na první pohled jsem zmatený...:oops:Jsem to četl 2x a už jsem úplně mimo:sleepy::sleepy:Jedinné co vím,že Já mám 2355 lenochodů,takže 100 klidně pustímxD:p
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  11. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem přeji,
    za mě , jdu ;) do akce naplno a musím přiznat, že zpracování a rozpis akce touto formou je naprosto famózní a přehledné a myslím že pochopitelné.. Tuto změnu vítám..
    Přeji hodně úspěchů při prohledávání..
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    larelay: Nechci nijak posuzovat, kolik kdo vlastní anakond, ale jen pro upřesnění - na trhu AG je určitě nezakoupíš (bez ohledu na krejcarové konto), neboť tam nejsou :p

    P.S. Pořád nemůžu přijít na to, jak se dostat k tolika vodičům. Z úkolu jich bude 240 (snad jsem se nepřepočítala), takže dalších 400 jich musí odněkud vypadnout. To mi ale připadá trochu nereálné. Samozřejmě se nabízí možnost šlechtění, ale to mi připadá jako značné mrhání SK - když není šlechtící akce. -.-
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    kiki2305: jako že se na tom trhu vůbec nikdy neobjeví? To se mi nezdá, že by na trhu AG nebyl v historii hráč, který by nechoval a neprodával anakondy. No a že nejsou teď je logické, však během akce zase budou, jen dráž :)
    To je fakt panika...copak to hrajeme týden? U poslední akce, co dobíhá, to bylo obdobné, a kolik hráčů dokonce dohrálo do konce. Jestli někteří nečekají na ofi jen proto, aby si pozanadávali :) Na druhou stranu, je tam stonek s 80 % BZ navíc, to je fakt dost, no tak to snad nedají za dodání 10 kusů uschlého salátu...
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    larelay :
    na trhu AM, je tohle normální taky.
    [​IMG]
    Pokud už tam jsou, tak cena vyletí někam k 90 až 110 000 bez problémů.
    Zvláštní je, že krmivo je na trvalém poklesu. Momentálně za 55 000.
     
  15. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Děcka,
    pojedeme do Německa a
    tam jim dáme co proto:D.
    Každá změna,i v životě není co bývala,mám pocit, že je změna vždy k horšímu a v této hře to platí dvojnásob.
    Popis akce není asi až tak složitý,ale já přeci hraji oddychovku a chci oddychovat a ne si pomalu psát návody jak na sestrojení letadla.
    Chudák hráči ZŠ povinní.Já mám vzdělání vyšší a umím počítat,ale vždy čekám, že naše dobrá duše Makak,nám to naservíruje na zlatém podnose.Tím to mu i ostatním předem děkuji za normální tabulku,co ,kolik,apod.
    Jdu návod číst ještě jednou a zhodnotím, zdali se do akce pustím.o_O
     
    Honzulka05, burds a piginka tohle ocenili.
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, to je panečku akcička - tak si mi to líbí, jen houšť a větší kapky.... btw, pajdo, nešlo by prodloužit děsivku až do toho 2.10.2018 do 14:00, mám rád adrenalin a takto by to bylo úplně skvělé. A na té vedlejší ploše pro mimořádné příležitosti nějakou akcičku s svatému Václavovi, něco langsam, ať se v těch skafandrech moc nezapotíme. Akce je náročná na dodávání ( neříkejte mi, že nemáte nasyslíno ve stodole, to by jste mě dožrali... blíží se zima a každý si dělá zásoby), pomůže trošku ta podpůrná akce... mě trošku zarazilo těch 100 slonů ( prostě se nevejdou do stodoly jak je nabitá a i kdyby se nakrásně vešli, tak všechno sežerou a nebudu mít nic)
    A teď dotazy:
    a) ve slově eukalyptus mi vadí to měkké i - nešlo by to, prosím, opravit?
    b) ve vedlejší akci "Králík ve vesmíru jen dotaz - skutečně má být 50 x mimozemských reproduktorů, 80 x mimozemský vodič a 100 x mimozemský reproduktor - nemá být místo některých reproduktorů mimozemský čip??
    Díky za odpověď.
    Závěrem si dovoluji opět postesknout na nepřehlednost nového fóra..... možná je uživatelsky přívětivé z hlediska dat a sdělených informací, ale co mě míchá je počet otevíraných oken, protože když se chci dívat na akci a zároveň přispívat do Fóra diskuze musím mít otevřená 2 okna.... dříve mi stačilo jedno a v klidu jsem si roloval nahorů a dolů.... s přehledem, v pohodě a s prstem v nose. ;):)xDxD
     
  17. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Druide,už si velký kluk,co ten prst v nose xD,tys ještě neobědval??
    Sem tak zkusila zpočetnout dodávky zvěřeny a je toho dost asi 475 500 protihodnoty,to je tedy dost.Tož nevím, jestli se mi chce tolik zvířat poslat do chřtánu,dyť ty zvířátka jsou jako moje:eek:xD
     
    Honzulka05 a mamba54 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Druide - mluvíš mi z duše, ty otevřená okna mě taky čílí ;)
     
    GordonSargent, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Trochu jsem nad tím přemýšlel...
    Asi si vyhradím na Baha Křišťálový ostrov a na Farmě Mýtinu pro chlévy a stromy (včetně výroben, zvěřinců a arboret) a na 2+2 plochách budu pěstovat akční (2x202+2x188=2x390=780 pidipolíček). Při pouhopouhém zalévání to představuje (bez případných bonusů z Kola štěstí) pravidelný přísun 780x3= +2340 rostlin. Budu-li počítat s 1000 rostlinami z úkolu Králík ve vesmíru a 10 základními, potom potřebuji napěstovat 16400-1010=15390 rostlinek. Tedy 6x sklidit a zbývá napěstovat 1350 rostlinek. Na poslední sklizeň pak potřebuji osít 450 políček a mám hotovo.
    Celé pěstování pak představuje 2x pěstovat první den (1x i s hnojem, aby se to stihlo do 22:00), 4x druhý den (bez hnoje) a třetí den dopěstovat těch 450 zasetých rostlinek. Takže limitujícím faktorem budou padátka - snad to z dlouhých chlévů a obrchlévů napadá stejně jako z jedné či dvou sezón stromů...
    Asi by to neměl být výraznější problém. Jen nesmí být utažené kohoutky...
     
    Trepifajksl, matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. saurus89

    saurus89 Pisálek fóra

    složité překlepávání v jiných oknech, vše více času...ta o už ne. Přežil jsem tady mnoho "zádrhelů", ale toto mě ubezpečilo - raději konec a strávit čas nějak jinak. život je tak krásný a krátký.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.