Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ha, sněhuláci postaveni. 3x hurááá. Je lehce pod nulou, snad chvíli vydrží a hned se neroztají.
    Jela jsem jen s vodou a MJS. KŠ stávkovalo. Dopěstováno bylo tedy před chvílí. Padátka na Baha jsem chvíli měla obavu, že budou problém. Mám tam chlívky a stromy. Pár dlouhozrajících stromů jsem přidala. Pravidelně nasazovala ponožky. Nakonec jsem nemusela extra přestavovat a padátka napadaly. 8)
    Musela jsem koupit spešl prasata alpského původu, co nejsou spešl původu, jak mi sdělil zkušený to kolega.
    Tam ještě nemám přístup. Hvězdičky pomalu přibývají a čím blíž jsem možnosti otevření této extra plochy, tím víc přemýšlím, zda stojí za to. :p
    Ještě jsem musela nakoupit hafany. Utratila jsem za ně tolik, že musí být všichni CACIB a být velmi vzácní. Ale vzhledem k tomu, že KŠ si myslí, že jsem chudá jak kostelní myš a naděluje krejcary, mi to nevadí. ;)
    Hvězdičky jsem do mrtě utratila - bedny piccolo a pár drobností to jistily. 8)
    Děkuji za tipy na dekorky - řídila jsem se zdejší diskusí.
    Všem, kdo má hotovo, gratuluji. Kdo ještě koulí koule a plete šály (se fakt pletou blbě v tropech), držím palce.


    EDIT:
    kaolín11, jsem to ale trubka. Díky za upozornění. Asi se hanbou propadnu do Západního Německa. :p Blbý je, že už se nemůžu vymluvit na to, že jsem dlouho farmu nehrála. Páč 1067 přihlášených v kuse mluví naopak. Ach jo.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/23
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ciri13
    Pokud máš level 100, můžeš nová prasátka bez problémů chovat.S alpama to nemá nic společnýho!!!!! Takže navštívit krám,vyhledávač nastavit dle LV a nová havěť je na konci!! https://1iq.cz/i/tgH6W/SSRf7.jpg
    Kdepak asi tvůrci udělali chybu?!?:cry:
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prokleté mince již z této bedny nejdou získat. Většinou to funguje tak, že akční předměty jsou po skončení akce z beden odstraněny. ;)

    EDIT: Ve FAQ už je aktuální verze obsahu bedny.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/23
  4. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Akcia hotová, šále napadali zarovno s dopestovanou mrkvou(bez dopingu), za HM u mňa povinné pikolíky. Na bedniach s grošmi som síce nezarobil, ale na trhu sa darilo. Pekná akcička, ešte naložím tulidomček podľa guličky a čakám na Jožina z bažin. Pekný deň a tým, čo ešte stavajú snehuliakov veľa "snehu" :)
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám taky postavené všechny sněhuláky koupila jsem jenom jednu piccolku, nic jiného a zbylo mi jenom 180 mincí. Druhou nemůžu koupit . Opět nechápu.:cry::mad:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, opravdu máš splněné všechno - tedy postavených 16 sněhuláků ?
    sněhové totemy.png
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ne jenom 14,pokusím se ještě o ty dva. Tento týden blbnu nahusto,asi to nestihnu protože už jsem přestala s kytkama.:cry:
    DÍKY Skali:)
     
  8. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte Farmárikovia AKCIA PRÁVE UKONČENÁ:D:D ďakujem všetkým za cenné rady, ako ju zvládnuť s padátkamy na Bahame. Tým, čo ešte bojujú s Akciou prajem Trpezlivosť:inlove: a Zdarný Záver AKCIE
    zostatok Cylinder 501 ks, obrovská mrkva 6.279,šál 0
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - není zač, ať se zadaří ;)
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně jsem se i já dohrabala do konce. Omylem jsem dala umlet dvojnásobek sněhulákových materiálů, tak jsem ještě musela dopěstovat akční. Šály naštěsí vystačily, klobouků ještě hodně zbylo.
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    To je dobrá fintička, do úkolů je 14 sněláků a na penízky 16 !!! Ale včas jsem si to uvědomila a poslední úkol v pohodě udělala. Z picolek žádný florenovník nevypadl. Tak snad příště. Kdo stihl dodělat - velká gratulace. A nováčci, musí být trpěliví, také se jednou dopracují k tomu, že ledabyle akci splní.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek :) Mise splněna:
    [​IMG]
    Dokonce jsem postavila správné sněhuláky, mám, co jsem chtěla :) Večer po sklizni dekorací to z lišty nastěhuju do Mazlíkárny :)
    [​IMG]
    Za hvězdomince povinně zakoupeny pikolobedny, za zbytek vrtulky, těch není nikdy dost ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    8)
    tak jsem taky upgradovala dekorace... mám je ve vrzích III a 2x IV... šla jsem se podívat a to, co jsem přehlídla na začátku akce

    "Vzhledem k rozmístění jednotlivých upgradů v odměnách není možné je získat kompletně. To znamená, že se dekorace nedají upgradovat na maximum všechny naráz. Promyslete si tedy dopředu, kolik a jaké upgrady chcete získat pro každou dekoraci."

    Vzhledem k tomu, že jsem nepromyslela, nemám dekorace vylepšené na maximum. No co už... akci mám dokončenou.
     
  14. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Tak se musím pochválit, jak jsem byla "šikovná" ráno jsem zapomněla sklidit, tak jsem v 13.00 koupila koš, a pohnojila i vrhltulemi, do toho mi volali z práce, tak hlídám, hlídám..A do mi volal přepravce a teď mi to došlo - 20 minut po akci, tak 220 mincí v háji /chtěla jsem bednu/a 2 upgrady z 8. úkolu...no co už včíl a posledním superhnojivem jsem pohnojila slunečnici:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.