Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf
    Občas na kino mrknu a unás maj navěky zavřeno.Možná tak někde v pohraničí....
     
  2. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    Ahoj, z čeho padaly padátka na Baharamě, já se zasekla na 6ce
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Ach, tie šály, kvôli ním zas nedokončím ... večný problém s padátkami.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Jupííííí, mám hotovo :oops::oops::oops:
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kdybych napsal že mám všude chlívky, stejně se někdo ozve že chlívky jsou špatně.
    Chtěl bych upozornit na to že jakákoliv akce by měla být splnitelná bez jakéhokoliv podpůrného prostředku, jako je MJS, ampule, kytky a podobně.
    Pokud nestíhám napěstovat akční ani s pomocí MJS kterou nemám povinnost používat, je akce špatně nastavená.

    Pokud je psané že šály padají i ze stromů, je úplně fuk jestli tam dám strom, xl upgrade a nebo ho poponožkuju, protože už ten xl / xxl a ponožka, nejsou povinnost a měl bych mít jasně danou možnost akci splnit ať tam dám jakýkoliv stromek.

    To že vy všichni neustále upozorňujete svýma supervýkonama "hotovo za hodinu" tvůrce akcí je jen důsledek toho že oni se začly spoléhat na to že ta věc (jakýkoliv podpůrný bonus) ve hře je a tak můžou přidat.

    Takový argument "musíš pužít tohle a tamto jinak to nedáš" může použít jen sobecká ....... která se ještě u čtení fóra směje ostatním jak jsou hloupí že ještě den po začátku akce nemají ukončeno.
    A 80% oveček to takovým lidem ještě odkývá.
    Neuvěřitelné že se toho v podstatě účastní i moderátoři ale tam je to dané známým "koho chleba jíš tomu nesmíš říct křivýho slova"

    A nezapomeňte mi zase dát ban za to že jsem si dovolil napsat něco negativního o RT, nebo BP.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: Ahoj, žasnu nad každým tvým příspěvkem, místo abys rady využil, je bojkotuješ. Dáváš nejkratší stromy, sám to píšeš a točíš je sklizněmi. No prostě z nich nevypadne, léty prověřeno.
    Akce je splnitelná i bez podpůrných (navíc) prostředků, zvlášť když máš čas. Nikdo se nikomu nesměje, jen radí. Moderátoři se řídí pravidly, na které ty mnohdy kašleš (vypozorováno), RT je takový jaký je, přirozené je kritizovat, diskutovat, ale slušně, neurážet.
    Mám hotovo a času je ještě dost. Šály zbyly.
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám hotovo a šálů mi zbylo 259Na Baha jsem měla žraloky a různé základní dlouhodobé stromy,pokrácené ultrahnojivem.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  8. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Okrem toho čo tu už bolo spomínané, tak na padátka je aj dekorácia Strhujúci tanec (5% všade na 1hod) a stonky: Na ľade I. (5% všade),ešte Cirkus ilúzií (5% všade, ale má dlhý reset až 332hod) a Kráľovná karnevalu VI. (5% okrem baha). Mne sa tiež podarilo dokončiť akciu mala som len raz +1/6hod a potom JMZ+V+H, na jednej ploche som mala žakarandu a monsteru a 1 arborétum a na druhej zvieratá a stromy. Veľmi vypomohli aj susedské darčeky, za čo patrí vďaka mojim skvelým susedom. Nech sa vám podarí akciu dokončiť :)
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak mám také hotovo, jeden den jsem vyplácala premii +2. Nikam nespěchám, plním postupně. Příště zkusím nějaké vychytávky dle rad, co tady přečtu. V každém případě mám radost, že akci dokončím.
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Hotovo od soboty, ale nějak jsem nestíhala jít na fórum.... Hektický víkend a ještě mě chytily zuby... :sleepy:
    Na Baha kombinace stromy a zvířata a moc děkuji i skvělým sousedům. Jste zlatíčka;)
    Všem, kdo ještě plní přeji úspěšné zvládnutí akce, kdo má hotovo tak gratuluji :)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Hezký večer všem, též mám komplet hotovo, mohl bych to mít už dopoledne, ale povinnosti su důležitější :D. Děkuji všem přátelům za dárečky ;).

    Nějak jsem si nevšiml že by tady někdo někomu něco přikazoval, vlastně nemusíš použít nic co použít nechceš. Vše ve hře je nějaká komponenta (tvořící, pomáhající, doplňující hru), kterou můžeš vyrobit, získat plněním úkolů apod. A je jen a jen na Tobě, jak jednotlivé prvky použiješ ;).
    Ano, splnění celé téhle akce je pro nováčky opravdu těžké, pro hráče co hrají déle to nemusí být žádný problém. Teda pokud nechodí do práce na směny, kdy se člověk do hry nedostane. Nicméně, je to hra, tož se má člověk bavit, a ne se rozčilovat ;). Neber mne ve zlém, bav se u Farmeramy, od toho tady je;). A taky od toho aby ajťáci měli co dělat :D.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak šál už mám 575, to dopadá, takže ve středu budu moct skládat. Hlavně abych to nepokaňhala a poskládala správné sněhuláky na správné dekorace :)
     
  14. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, kde prosím získám protestní prase, když nemám otevřené Protěžové údolí, nemám nasysleno tolik hvězdiček..Ty jsou potřebné do dodávky v 8. úkole. děkuji moc
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud máš level 100,tak koupit na trhu,nebo pořídit chlívky v krámu a vychovat si vlastní!;)
    [​IMG]
     
  16. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Kaolín - moc děkuji, level na to mám, zkoušela jsem vyhledat tady na fóru a vyhodilo mi to jen to údolí.
     
    INČUČUNA1959 a findy22 tohle ocenili.
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Dobré ráno, tak já jsem svojí šnečí rychlostí dnes ráno dosáhla tohoto. Před akcí jsem váhala, zda vůbec mít nějaký cíl a řekla jsem si, že pojedu tak nějak langsam a co dám to dám. Nakonec jsem se rozhodla alespoň pro dekorku "Trefa do černého" s vylepšením upgrade na zisk "Bedna s hnojivy" a to jsem získala. Takže jsem spokojená ;). Jela jsem pouze s MJS+voda+hnůj, takže padátka z baha mi stačila padat, nestrádala jsem ;). Akce končí zítra, tak ještě zkouším pěstovat akční rostlinku a uvidím, zda-li ještě dopěstuji zbytek na poslední dva sněhuláky :). Chybí mi 20 hvězdičkových mincí pro získání alespoň jedné Piccolky :). Záleží na tom, jak mi práce dovolí přihlásit se odpoledne na farmu. Tak uvidím, ale už teď za mě tato akce ok ;).
    Všem rychlíkům a hotovým veliká gratulace. Přeji hezké úterý :)
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na to že jsem akci plnit nechtěla tak dobrý haha[​IMG]
    ale moc mě nebere :D tak že opravdu jedu jen voda, hnůj :D hotovsonům gratulka :D
     
  19. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    dekorace Trefa do černého V dává bednu s kletbami a z ní je možné získat (s malou pravděpodobností) prokleté mince. K čemu jsou dobré? Našla jsem jen, že asi byly potřeba v nějaké akci z minulosti. Je možné, že se v budoucnu budou tyto mince potřebovat v nějaké další akci? Nebo k čemu teda jsou teď ?
    Dík za info
     
    Naposledy upraveno: 28/2/23
    INČUČUNA1959, findy22 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tribeca....: Ahoj, jsou jenom namalované a napsané, k ničemu ;). To ví jen RT a křišťálová koule jestli budou někdy potřeba, jestli ano, určitě bude možnost je získat i jinak než z této bedny.

    "Siláci" už se projevují, nedalo jim to vrátit se do dětství a dovádět jako malí, spolu se zvířátky u sněhuláků :).
    Šály 256, od včera mám na Baha pole, okolo stromy a pár chlívků.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.