Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..napestované bolo rýchlo, baha-padátka dopadali asi včera ráno, len som dumala, ktorú dekorku vybrať, nakoniec som sa rozhodla pre bedničkovú [​IMG], Preťahovanie [​IMG] zostalo len na +10%BS, a z Hopky hop je lištovka, kľudne by som ešte postavila ďalších snehuliakov kvôli viacerým vylepšeniam,
    ale čo už, keď nedajú:D
    z pikoliek - Večný lov pokladov a Génius [​IMG] [​IMG], trošku posun vyššie, naposledy nesklamal Víli prameň a Pogo show ;)

    na animácii sa teda vyhrali, pekné:D;)



    kaolín11, fajn prehľad, na ultrahnojivo ešte máme riadok Faraónove bylinky [​IMG] ;)
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bohužel na BAHA mi padátka stávkují. Další sklizení a z obou ploch jich vypadlo ráno 12 a večer 7. Sněhuláky při takovém tempu určitě nedodělám. Nevadí, nechtěla jsem stejně vůbec začínat.;):(
     
  3. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    panda1183674 Dlouhé stromy tam mám, ale přesto to moc nejde. Tak uvidím co z toho nakonec bude.
     
  4. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    Tak nakonec hotovo, padátka stávkují tedy pěkně, ale jinak se mi sněhuláci líbí...všem přeji ať se daří, tak pevné nervy.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak co sem začala koaly krmit superkem a vypotřebovala sem všechny ponožky na stromy, trošku to popadalo. Se nedivím, šála se vznáší, tak jí trvá, než spadne xD. Chybí mi jich 167, ostatních potřebných věcí mám nadbytek. Tak to snad dopadá, ještě je čas, ve středu bych měla i čas poskládat sněhuláky, když bude z čeho, mám volno.
    Gratuluji všem, kteří získali, co si přáli a sobě i ostatním slimákům přeji zdárné dokončení akce
    :)
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chtělo by to změnit u popisku akce "střední (dokončení základní části)" a "těžká (dokončení celé akce)" na velmi těžká u základu a nesplnitelná u dokončení.
    Mám HomeOfice (kvůli té protéze už do práce nechodím) takže mám klid a čas, tedy sklízím co 4 hodiny. Bohužel mi kolo prostě bonusy odmítá (za 3 dny v různé časy a v různých počtech točení - 500 modrých a bonus žádný) takže jedu se základem MJS a jsem teprve u 5/8, kde už ale chtějí i ty bedýnky které se dělají ve mlýně, to znamaná další akční kytky a padátka.
    Klobouky by ještě šli, tam jsem jakž takž na tip ťop (bohužel mýtina je nepoužitelná že bych alespoň tam přes noc hodil dlouhý kytky kvůli padátkům) ale na baha je to katastrofa. Na obou plochách mám ty nejkratší dobu rostoucí stromy + jejich xxl upgrady, použil jsem všechny možný tinktury, pinktury a zaříkávání co jsem kde našel trakže jsem u některých stromů (Rajčenka třeba) na čase 3:36 a tedy může být sklizena 5x za den - ponožek mám několik tisíc, mám obříka - a stejně těch padátek mám nedostatek. Momentálně třeba neudělám ani "10 sněhuláka" protože šály prostě chybí protože je spotřebuju na výroby těch akční bedýnek ve mlejně.

    Nemám šanci tuto akci dodělat. Chtěl jsem dojít hlavně pro 2 bedny Picolo (abych mohl za Mochomůrkovej deštňyk v O&D chtít půl farmy) takže ani nemusím popřípadě akci dodělat celou ale budu rád když se dostanu k jedné bedně, druhou nedám.

    Vůbec netuším jak je možný že noví hráči jsou vůbec něco schopní dokončit.
    Jen mě to utvrdilo v tom že akce se tady opravdu nevyplatí dělat protože jednoho to akorát otráví a dostane maximálně chuť to přestat hrát.

    DODATEK : čtu to po sobě asi po 7 tak snad nedejbože zase někomu nešlápnu na moderárský voko a nedostanu další ban (třeba za to že Picolo je sprosté slovo nebo tak) chyby v textu neřeším, jsem vidlák a negramot.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Teda vy jste rychlíci, já se pachtím teprve zde:
    A to na farmu chodím jelikož jsem náměsíčný i v noc, jak vidno...

    [​IMG]

    Ale když se tedy obětuji nejsem v tom určitě sám!
    Jelikož u nás funguje i kino a to takto časně ráno!
    Dopřeji si pár florenků do kapsičky ať je na utrácení.
    Tak krásné pondělí a klid přeji všem...

    [​IMG]

     
  8. veselámalina70

    veselámalina70 Zelenáč fóra

    Ahoj,prosím poraďte kde najdu do akce květ šeříkového stromu, díky
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ježýš, teď to po sobě čtu a zapoměl jsem na to nejdůležitější a to poděkovat našim nejrychlejším olympionikům za to že RT neustále dokzují že jakákoliv akce jde udělat už hodinu po začátku, a že by mohly být i trochu težšší.
    Nuže tedy omlouvám se za vynechání poděkování a ... a ... a DĚ KU JE ME.

    Jonsdorf : prož mlžíš v obrázkoch i počet grošů ? i prckatej levl otvře 3 "bedny s krejcary" a má 100 milionů. Dneska už si ty miliardy závidět nemusíme.
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zbývá mi sehnat ještě 46 padátek na Baha. Mám tam samé chlívky, ze stromů jich padá minimum, to je všeobecně známé. Času je dost, tak o nic nejde. Kdo nemá hotovo, tak přeji úspěšné dokončení.
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Bezejmenný,
    no já už jsem jako Ty a taky na tom nevidím nic špatného..?

    veselámalina70

    Co vyzkoušet trh, myslíš že se tam neprodává???
    Tak šup a můžeš pokračovat...​
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ano, i tahle akce šla dokončit za pár hodin po zahájení.A to díky tomu,že bylo možné sbírat padátka i ze zvěře.Že někdo používá postřikovače hlavanehlava, jeho problém.
    Akce je trocha těžší a tomu je potřeba přizpůsobit strategii.Jako přípravu zvolit obyčejný nejdelší stromy.Pokud nemám z TS,dávám vždy monsteru.V liště mám 400 ks i v XL provedení(na akce).Po první sklizni se rozhodnu,jak dál.Jelikož mám v zásobě neustále několik tisíc UH,aktivuji papouška, dva pařezy,pokud nezapomenu ,tak i ampuli a většinou ještě ten den otočím juku XL.Na noc monsteru v XL provedení a zase i s UH.
    Se zvěří je to krapet horší,zde je potřeba vychytat z kterýho žlutýho chlévu to nejvýc padá.Taky se daj dobře pokrátit produkty a řádky!
    Na akce v žádným případě nedávám XXL stromy!Pokud není v liště armáda JC,tak to nemá cenu.Na mé farmě dlouhodobě vypozorováno,že ani Dvě sklizně XXL stromů,nedá to co jedna sklizeň obyčejných stromů ,nebo XL!
    Že to nejde nováčkům se nedivím,pro dlouhodobě hrající by to mělo být OK!
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak jak píše Jonsdorf, ale šeříkový strom se dá koupit za krejcary, jen bys ho měla mít aktivovaný v opičím chrámu. Jinak ani plody (květ) na trhu nekoupíš.
    Jsem OK, ještě 2 koule u posledního sněhuláka a můžu se jít klouzat nebo koulovat. Ta myš je v animaci dobrá :D.
    Pár ponožek, MJS, voda, hnůj a jde to samo. Samozřejmě příprava a rozpěstování jak píše kaolín, ale já některé řádky ani dekorace nemám a taky to jde. XXL nejsou moc dobré, ale mám je tam taky, protože je čas. I pár chlívků.
    Bítlsák má nějaká privilegia, já v kině vystojím důlek a nic ;).
    Edit: Bezejmenný, nejkratší ani XXL stromy ti moc nepomůžou, chce to zasadit s dlouhou dobou růstu, ponožky atd. a trpělivost.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/23
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci mám hotovou, včera jsem si hrála se sněhuláky. Šály mě moc nebrzdily, protože nebyl, kromě 1x +1 na 6 hod., žádný bonus. Mně osobně se vždy vyplatilo nasadit stromy , sklidit a potom je doplnit na XXL. Jasně, že jsem si pomohla 14 JC, výpliv jich má "pouze" 11, ale stejně je na tom většinou lépe než já. Chlívky jsem zkusila jednou, ale už to neopakuji a urychlení, díky postřikovačům, bych nikdy nezvolila. Na
    Mějte se fajn a užívejte si krásný únorový slunečný den.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, šeříkový strom (klik)
    Možnosti pěstování za 52 Zlatých banánů ve 13. místnosti Starověkého opičího chrámu.
    Dosažitelnost: farmářský obchod
     
  16. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, tak hlásím také hotovo. Zajímavé číst co vše se dá použít. Mám velké nedostatky, hlavně u těch řemeslných produktů vůbec nesleduji co vlastně umí. Budu se do toho muset trochu ponořit. Já tentokrát nepoužil nic, jen točil na obou plochách kakaovníky velkokvěté, jedna sklizeň ráno, druhá večer a jeden den jsem si blbnul se zvířaty ale to vyšlo na stejno. I tak to v PO ráno dopadalo.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín11 ampuli růstu mám aktivovanou ale pařezy ani papouška asi nemám, nebo o nich nevím,takže padátka pořád v mínusu;):sleepy:
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    dasa1143
    Já jsem využil služeb ampule růstu zprvu aplikovanou na růst 12h stromů (XXL varianty + některé 12h stromy v základu). Zprvu jsem to dokonce musel popohnat UH, protože jsem si při přípravě nevšiml, že saguaro či pobyška (24h rostliny) mi budou k ničemu - vskutku jsem měl na počátku čistou nulu po první sklizni.
    Po 2-3 otočkách 12h stromů jsem přešel na kombinaci 20h stromů (v základu) vytuněných tou ampulí růstu (zkrácení na 18h) + samozřejmě UH (zkrácení na 11:42). Tím jsem si zajistil sklizeň 2x za den... Výsledek se dostavil, včera jsem všechny sněhuláky postavil. Kristýnka jede volněji (12h stromy rovněž s nulovým příspěvkem na začátku akce)... 12h stromy umožňují rovněž sklizeň 2x za den, jen to z nich padá méně... myslím, že by jí to zítra mohlo taky vyjít.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Jeden pirátský papoušek byl kdysi v renzu za žetony,druhýho si už nepamatuju.Pak tu byla možnost i koupě.Pařezy byly tušim pouze za FL ,nebo Kč.
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jaruš Ty jedeš...
    Já tedy začal akci trochu později a pak celý jeden den vynechal, protože si na mě dosedl nějaký moribundus a bylo, ani teploměr mi málem nestačil měřit!
    :(
    Dnes už jsem chlapík skoro jako rys!
    :D:D

    Pitrýsek47
    Přesně jak píšeš však on či ona se to taky naučí po nějakém pátku, že tohle není obyčejná farma ale tak trochu bláznivá!
    A co si hráč nevyzkoumá a hráči či moderátor neporadí jako by nebylo...
    :D
    A s tím kinem?
    Stačí trochu kouzlit, tady však nápovědu na lektvar dávat nemůžu a holubem už vůbec ne.

    Už teď mám možná černý puntík!
    :D:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.