Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Veselý Den Sněhuláků ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.2.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 1.3.2023 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3 (část akce); 10 (na dokončení celé akce)
    Obtížnost akce:
    • střední (dokončení základní části)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek není a jen jedna dekorka by šla, tak si dám čas na rozmyšlenou, zda do akce jít ;)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a to ja si dam pauzu
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Do akce jdu a pokusím se dosáhnout pro mne nejlepší kombinace dekorek:
    Přetahování lanem V + Hopky hop IV + Trefa do černého II (Trefa nemusí být)
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nejspíš vynechám a budu pěstovat.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja akciu vynechám a budem si pestovať do krmív.Už mám z niektorých zvieratiek mäkké I.Mohol by som im hrať na rebierkach:D:D.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, asi to bude první akce co vynechám, o dekorky zájem nemám, tak luxusní zase nejsou abych se zbavovala těch co mám, ze setrvačnosti se do ní asi pustím, ale pouze na hlavní, co z toho nakonec bude nevím,ale zabiju tím čas. Těm co tuto akci budou hrát, přeji štěstí při točení s KŠ, hojnost padátek a uspokojení a radost ze hry
     
  8. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Vzhledem k tomu,že nálepka je až ve třetím kole kde potřebuju skoro 4tisíce mrkví tak na to guáno .
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak já si dávám pauzu.Je třeba i doplnit stodolu.;):)
     
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem plnit, pravdepodobne v piatok, zajtra na akciu cas nebudem mat. Dekorku na +55% BS nepohrdam. Najdem jej miesto. Ale aj nemam co ine robit na farme, druzstvo je zase prazdne, nepotrebujem nic pestovat, na sezonu mi stacia tie 300 ks co kazdodenne nakupujem v obchode, na zviera, produkty a ovocie mi stacia arboreta a pod.
    Vybrala som si tuto kombinaciu: Přetahování lanem V + Hopky hop IV + Trefa do černého II
    Potrebne rastinky - 22 800 ks, farma padatka - 770 ks, baha padatka - 646. (Ak sa nemylim.)
    Pekny den!
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Asi si dám pauzu - pěstovat bajvočko 22000 kytek a získat +- 800 padátek z obou variant - kvůli dekorkám, které už nemám kam dát...:sleepy: i když bedna i navýšení sklizně bz vypadají celkem dobře:)
    :DSákryš, nemohla by být možnost koupit si za krejcary, hvězdy či banány nějaká nová plocha, také za možnou kombinaci našich platidel?:D Fakt bych obětoval co by šlo
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám nakonec pauzu, potřebuji nasyslit SH na lepší akci, dekorky není kam dávat, tři muzea a jsou plná ;)
     
  13. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pauzíruju. Řádek chybí, dekorek se v liště válí dost a tyhle stejně nejsou nic moc a navíc mám trošku nabitý program. Práce, škola, příprava na koncert, v sobotu tanec. K tomu v družstvu spousta úkolů na pěstování, farma určitě zahálet nebude. Všem, kdo do akce půjdou přeji dobré pořízení
     
  14. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    taktiež akciu vynechám, budem plniť úlohy do haly. tým, čo akciu budú robiť, prajem veľa šťastia
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Určitě zacnu,ale protože se nic nestane když to odbudu,protože spousta lepších dekorek lenoší v liště a z tajemna mám stejně javory xDbudu šetřit párty lístky,SH i vrtule a udělám jen základ.....
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak já akci určitě rozjedu, ale tak nějak langsam .... kam dojdu uvidím ;). Tentokrát mě odměny také moc nenadchly, ale vzhledem k tomu, že nevynechávám nikdy žádnou akci, tak do toho prostě jdu :), hraji hlavně pro radost ;). Všem, kdo se do akce pustíte s jakýmkoliv cílem, přeji mnoho farmářských úspěchů a hlavně fajn hru ;):). Hezké odpoledne všem :)
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    já si počkám na další akci:music:
     
  18. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zajímavé, už když jsem si pročítala FAQ, tak jsem postupně docházela k názoru, že i tentokrát akci vynechám, už mě nebaví přehazovat pořád dekorky, z pikolek mám les Kouzelných stromů a dalších lahůdek a honit padátka na Baha, tak to nééé! Kdo se do akce pustí, přeji zdar.
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    "No nepotěšili jste mě, ani já vás nepotěším"
    Říká profesor Hrbolek v známé české komedii...
    Hodím si nohy přes kombajn a budeme čekat na lepší!
    Ale pozor, moc času nemáte, brzy začnou jarní práce na poli, tak se ukažte!
    Fajn akci všem farmářům!
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm,tak pojedu jako BigClick. Trochu mně mrzí,že tam nechám dekorku s bedýnkou.Pro malou účast,by to RT mohl ještě přehodnotit a jeden upgrade šoupnout do jiný skupiny.:eek:
    V odměnách i 2x bedna piccolo už asi taky netáhne.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 22/2/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.