Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když je akce na speciální ploše, stává se ze mě pouhý pozorovatel a rozhodnutí, jestli raději udělám celý úkol v družstvu a vyberu si alespoň bonusy, když nemám možnost hru ovlivnit a dotáhnout ji do konce , nebylo až tak těžké.
    Pitrýsku, není to dlouhé chvíli, ale přiznat si, že tyto akce nejsou pro chronické prostojáře přece jen... lepší jsou bonusy než krejcary ;):)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 68/150.:)
    Doprovodnej úkol dávno splněn.8)
    Moc ale nedoufám,že bych to dotáhnul až do stopadesáti.o_O S menšími prostoji,jedu zatím nonstop.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
    Helena1313, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezký den. Jsem přesně v půlce do stonku 20/30. Těžko říct, jestli to dám. Jde to strašně pomalu a už dvakrát jsem večer nevydržela do 23. hodiny na sklizeň a úplně klidně si usnula xD Doprovodný úkol samosebou dělám a vůbec mi nepřijde zbytečný. S pěstováním akční mi sice nepomůže, ale za pár plodin a věnce, které stejně padají, jsou docela fajn odměny.
     
  4. VitekFrydek1970

    VitekFrydek1970 Pisálek fóra

    Prosím kde získám Totem tiki?
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejlépe asi na trhu v produktech.Jinak je to výrobna tukanů!;)
    [​IMG]
     
    puntík50, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    VitekFrydek1970

    kdybys mrkl o stranku dopredu, skali uz na tohle odpovidala, prispevek 153
    ale je to marny, je to marny , je to marny
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký popracovní dník :) jsem měla i na mobilu problém s hraním (poprvé). Chtěla sklidit kombajnem a nešlo to, tak znovu přihlásit, sklidila a nešlo zasít, zase přihlásit a konečně zasela 8) tak nevím, až kam budoucí akce půjdou. Dopředu vyčištěná mezipaměť Puffinu a vždy mě to klapalo. Momentálně 86 úkolů 48/38, stonek bude a dál to nehrotím, protože přes noc budu spinkat a po neděli mám ranní a to je veliký frmol na nějaké sklizně bobulí, ani ta pohodovka tam nebude xD tak přeji hezký víkend všem a ať to odsejpá ;)
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    48 - 52 celkem 100.Stonek hotový ;) Chybí 40 věnečků
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Boha jeho,jak to děláte,že už máte stonek?Já sklízím celkem bez prostojů a jsem na půlce:cry:;)

    No jo,na palačinky jsem zapoměla,bo dávat přes 200 kč za blbost se mi tedy opravdu nechce.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych, že pomocí palačinek z košíku a z upgradované dekorky.
     
  11. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Tak zase si z nás RT robí apríl?!? Akcia je od levelu 3 (!) a je treba dodať plody goji ... som level 267 a sorry, ale aby som ich otvoril potrebujem 32+42+44+46 zlatých banánov!!! Prečo aspoň počas takejto akcie nie sú potrebné veci voľne obchodovateľné ??????
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Při každé akci na speciální ploše píšu, že tu plochu nemám rád a nic se nezměnilo ani tentokrát. Obecně mi vadí, že tam nelze použít nic, co hráč nějakým způsobem v průběhu hry získal a postup nejde nijak urychlit. Jako vrchol beru to, že jediný funkční bonus na akční rostlinu se musí koupit za reálnou měnu. Kdyby se ty upgrady na dekorku daly koupit zvlášť za floreny, tak bych do toho možná i šel, kdyby byla cena nastavena rozumně. Ovšem nutnost kupovat kvůli těm upgradům a palačinkám koš za 215 Kč mi přijde jako absolutní nesmysl.
    Co se týče mého postupu, tak je to tentokrát snad poprvé, co na této ploše nemám problém s padátky, ale s akční. Zatím mám splněno 25/75 a 31/75. Pokud se mi nepodaří dostat ani ke stonku, tak to bude asi naposledy, co akci na této ploše dělám. A to jsem od té doby, co jsem začal plnit akce nevynechal ani jednu. Akce na této ploše jsou velmi zdlouhavé, je tu nutnost často sklízet a mít minimální prostoje, což mi nevyhovuje, jelikož se občas prostě z nějakého důvodu na farmu nedostanu i kdybych chtěl. A navíc mě to ani nebaví, plním jen kvůli tomu, abych nepřišel o řádek do stonku. U ostatních akcí to lze dohnat pomocí hnojiva, bonusů a JC, ale tady ne. Tudíž já této akci dávám palec dolů a vůbec by mi nevadilo, kdyby toto byla poslední akce na akční ploše.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pteranodon - ahoj, nižší levely mohou plnit alespoň levou část, kde jsou dodávky jen z farmy. Ti, kterým chybí nějaká ta otevřená komodita na Baha ve starověkém opičím chrámu a mají málo zlatých banánů, mohou dodávku obejít za 5 fl .
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akce je taková jaká je. Zkusil jsem spočítat jak na tom jsem a měl bych udělat 125 (pravá komplet, levá 50). Jinak si myslím, že není ke škodě udělat akci na spešl ploše bez možnosti vylepšení, ale trochu není fér od RT nastavení podmínek ke splnění komplet akce. Buď zaplatím nemalý peníz nebo budu tvrdý závislák. V souvislosti s tím se mi nelíbí chování naších modíků. Nevím jak jsou motivování od RT a jaký vůbec vztah mají (nějak nevěřím, že jsou normální hráči a jenom pomáhají a je mi jedno jestli mi to budou nějak vymlouvat názor nezměním, důkaz pro nebo proti neexistuje - to bych musel mít práva RT), ale vadí mi mi tón jak podsouvají použití florenů a není to poprvé. Já mám proto jediné vysvětlení - koho chleba jíš toho píseň zpívej.
    Hraji protože mně to baví a mám určitý cíl. Až mít cíl nebudu mít tak konec. Hrát jen proto, že jsem něčeho dosáhl není pro mne smysl. Tak ať vás hra baví
     
    safira65, Honzulka05 a hanynkach tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - jen ukazuju, že je tu i tato možnost. Nic víc v tom nehledej, bo v tom nic víc není. V nedávné akci Hojnost pokladů se hráči rozčilovali , že není možnost obejít dodávky za floreny. RT tuto možnost na jejich přání do akce přidala - ale částky byly nechutně vysoké. Tentokrát je to 5 florenů. A je to zase špatně ? Je na každém z nás, jak se rozhodneme. Půjčku si také nevezmeš jen proto, že ta možnost je a nebo ti to někdo nabídne.
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Skali,
    stejně jak mně vadí jak je prezentováno jak je jednoduché si vzít půjčku ( a pak lidi končí v exekuci) tak mi vadí tón jak je jednoduché splnit akci za floreny. Asi jsem ze staré školy a s některými postupy nesouhlasím.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Stav po dnešku:
    L 30 a P 24
    a úkol v Družstvu stojím na 6/6 Stříbrný - ještě mi chybí 173 Květinových řetězů.

    Tak uvidíme, jestli upytlíkuju až do Stonku.

    Časomíra do konce akce 63:30 hod.


    EDIT po 2,5 hod.:
    stav před spaním: L 42 a P 24, hezké... už 66/100.
    A v Družstvu už mi chybí "pouze" 165 Kv. řetězů.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - někteří hráči tuto možnost využijí - třeba jim chybí jenom jedna - dvě komodity a akci kvůli tomu nemohou dodělat a ani je nenapadne se podívat, že by to mohli obejít za pár zlatek (bo minule byly ceny i přes 200 fl za dodávku) a pokračovat v akci klidně dál.
    Jestli to je nebo není správné - každý to má jinak a je to každého věc. Rozhodně nikomu tuto možnost nenutím, ale informovat bych o ní asi měla, ne ?
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    no nevím jestli stonek dodělám,jde to pomalu a jelikož nekupuji,nemám žádné výhody,všem přeji hodně zdaru...
     
  20. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Tyto akce nemám ráda,protože bez kupování košů je nikdy nedokončím.A jsem zaměstnaná,v práci na farmu jít nemůžu,proto řádek nikdy nezískám.Ale je to jen hra.A mě nikdo nedonutí aby jsem hrála za peníze.Má to být pro zábavu a ne za prachy.
     
    charina, k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.