Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: děkuji za doplnění; tím, že nehraju, mi tohle nutné koupení uniklo... teď je naprosto jasné, že bez nákupu nemá smysl pomocný úkol plnit.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    26 - 38 celkem 64 , do družstva potřebuji 100 věnečků ;)
     
    DANKA722, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_o a tiki totem je produkt čo dáva tiki dielňa ak ju nemajú musia mať aktivovaných tukanov a jedine potom ho kúpiť na trhu.Lebo tiki totem je aj plod a ten netreba do akcie ale produkt.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
  4. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak mě ze 2 TS ze hry vypadla vrba jíva XL / mám 16ks XXL!/ a modřín XXL,kterých mám 5ks.Takže námaha se "vyplatila"!Starší stromy už by tam nebyly?Co třeba katalpa,ale ta vlastně padá na kole štěstí.

    LV207
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Kuteno-, kocúrik, my jsme se s ašada01 nebavily o totemech, ale o plnění pomocného úkolu. Na tikitotem se ptala nějaká hráčka v předchozím příspěvku a už jí odpověděl spolufarmář... ;)
     
    GordonSargent, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Není nutné plnit pomocný úkol, ale kdo má dlouhou chvíli ... jsou tam i jiné odměny, které někoho potěší ,-)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_o zlatúšik tak sorry to napísal Mirdo777,ale zle ju informoval.Ano máme aj tiki strom ale ten dáva plody a tiki dielňa také sochy čiže produkty.Tak tie potrebuje do pravej strany.Mám splnených 58 úloh,ale pomocnú úlohu neplním to je u mňa zbytočné.
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Levá strana 19 + pravá strana 30. Nepočítám že to stihnu, protože pokud se dívám dobře a tak to nemám šanci dokončit. Kokosy padají minimálně (hodně jich mám od sousedů) a i když jedu prakticky bez prostojů, nemám prostě akční kytky, a to je samozřejmě i hnojím.
    Abych splnil ještě úkol v družstvu, musel bych kupovat košíky a to samosebou dělat nebudu. Bez dekorací upgrady nemají smysl a dekorace získám jen těžko.

    Netuším jak RT propočítává akce, ale pochybuju i kdybych byl na vteřinu přesný, že by se to dalo stihnout.
     
  9. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Tak tahle akce se RT moc nepovedla:(. Nejenže palačinka je podmíněna nákupem obrkoše, ale ovce věčně stávkují na 55%, ráno nešel na zvlášní ploše použít kombaj, tak jsem vše sklidila ručně, zalila, pohnojila a teď jsem zjistila, že vše bylo zbytečné, protože nyní byly stavy kytek stejné, jako po ranní sklizni :cry:.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jake suroviny ubira ukol? Kvetinovy retez je jinak nanic... rosekle kokosy vrati ta dekorka... pohodovka a bobule taky vetsinu vrati... prken mam dost a vraci se taky... kupodivu spis nemam ty nove plody, ale jsou to stromy co casem dorostou...
    Takze ztrata je mnohem mensi a mozna lepsi odmeny nez v hlavnim ukolu...
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím 25/19,namleto vše ,kokosy mám všechny,prken chybí asi 40,teď už jen napěstovat.Snad to stihnu,ale takových akcí už nikdy víc.
    FA213....BAHA458
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -kuteno-, vidíš, ani jsem to pořádně nečetla... sama bych ho opravila. Jak nehraju, ani pořádně nečtu... :oops:
     
    GordonSargent a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem zklamán z květinovky tak tento ukol jedu lažo plážo co vyberu to vyberu a někam se honit nebudu


    23/75...........31/75 upgrejdoval jsem at to dává kokose čili jen jednou
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mimi0861 - ahoj, jak píše hráč -Kuteno- jedná se o produkt Tiki-totem (klikni)
    "Je treba mať aktivovanú sochu výbeh pre tukany za 30 Zlatých banánov v 6. miestnosti Antického opičieho chrámu." - pak můžeš produkt koupit na trhu, pokud nemáš výrobnu (Tiki-totemová dielňa).

    Mirdo777 - tvůj příspěvek jsem zmoderovala, aby hráčku zbytečně nepletl.
    Tiki totem plod (plod Tiki-stromu) je něco úplně jiného.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
    -Kuteno-, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Seženu někde 3 upgrade na plážový bar, abych nemusela kupovat koše? 2 uz mám z úkolů, ale nikde další nevidím.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    DandyV - další nehledej, jedině koupit ten největší koš, jiná možnost není, proto ani nemá cenu ten pomocný úkol v družstvu plnit o_O
     
    Y_n_O, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Lepší je začít psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslovit. Děkuji Skali
    evoku57

    *** odstraněna zbytečná citace

    Děkuji, jsem si to myslela, ale už jsem skoro splnila. Ach jo. 2 kila za to nedám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dohromady splněno 10/125.Akce velmi pěkná akorát jsem začal později pěstovat
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    No nemyslím si, že plnění úkolu je až tak zbytečné :p získá se dekorace, i když bez palačinky. A taky je pár rostlinek navíc, jen to chce dlouhodobky na baha kvůli květinovým řetězům. V úkolu 2/6 dáš 20 pohodovky a získáš 25, v úkolu 3/6 to stejné, 4/6 dáš 30 a získáš 35 + upgrad, v 5/6 to stejné a dál je to o řetězech, které se dají za celou akci získat. V 6/6 to chce sice 50 bobulí, ale se získá bonus 200%/24 hod. BZ/TBZ na vše a to už je na hráči, jestli to chce plnit, nebo ne ;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo: jak jsem psala: nehraju... i kdybych hrála, úkol neplním. Je zbytečný, navíc. Někdo možná ocení odměny, já je nepotřebuju, pořád se snažím hrát si a nehoničkovat za něčím...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.