Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    nějak to blne,už půl hodky se snažím sklidit kombajnem,nakonec ručně :(chci zasít a opět ručně To bych i zvládla, ale proč ,když mám kombaj,že?;) Klik na políčko,dám bobulí a vše zešedne,musím zrušit nahoře nabídku a zas No sázet po jednom, pěkně děkuji:(
     
    Štika, myš59 a herda21 tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký výletní dník :) pomalu to jde, úkol družstvu hotový na věnce jsem měla volnou celou bahamku se saguarem, tak plážový bar je na ploše :p. Momentálně mám 12/14 a není co namlet. Jsem se do teď rozhodovala pro nový stonek, který si vždy pořídím, ale odradila mě délka stonku na 40 hod., se mi časem zase ztratí mezi ostatními a bude nevyužitý. Tak jsem si místo něj vzala obr koš s upgrady :D každé ráno si dám palačinku, sobota pracovní, tak se bude hodit, s tím trošku pohnu a nemusím už ponocovat. Všem držím palečky, ať to postupuje ;) [​IMG]
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stav hry po ránu 18 a 14/150. Družstvo 3 úkoly. O půl jedné sklidím krátkou a pak dám asi ještě krátkou. (2x), na noc dlouhou.
    Nevíte někdo kolik je políček? Nějak mi to uniklo... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 5/4/19
    myš59, jirinasinova198 a evainfo tohle ocenili.
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    MatysekKamilek všetkých políčok je 55.34-2x2,18-1x1,3-1x2.Mám hotového 20 ĽS a PS 14 ale ubúda to;);).
     
    Naposledy upraveno: 5/4/19
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek malých políček je 160 jestli jsem dobře počítala :)
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    evainfo a kuteno: děkuji. :)
     
    evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Mě chybí do družstva 470 věnečků,tak nevím kdy to dokončím.Dávám dlouhodobky na noc,mám stáje i stromy.
    Jinak jsem 18/30
    LV 207
     
    Naposledy upraveno: 5/4/19
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám hotovo 16/32, ale vůbec netuším, jak na tom jsem. Dělám raději pravou stranu, přijdou mi tam lepší odměny.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Delam zmatene akcni i docasny ukol, vubec nevim co je potreba a co uz mam... je to po dlouhy dobe kdy nejen nepocitam ale ani netusim jak jsem na tom... jen jsem si rekl ze nejdriv udelam ty dva upgrady dekorky a jsem na 6 stribrny a cekam na sklizne baha pro retezy... pochopitelne ze 7+9 ukolu je slabota, tak nevim zda to dam komplet...
     
    myš59 a davidson00 tohle ocenili.
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Jsem u 4 -té úkolu v družstvu,pomalu plním v pravo i vlevo, Jde to pomalu,ale moc mně štve,že se nemůžu dostat na svou druhou farmu, vyčištěné PC je, a přesto se hra neotevře,jen do 55% a ty dvě ovce tam tajtrlikují a nic:(:cry:
     
    herda21, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  11. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Ta akční plocha takhle krásně barevná - zasazená - nemá chybu. Dělám střídavě levou i pravou stranu, to, co zrovna mám :) a i když celé nestihnu, nevadí, stálo to za to..
     
    herda21 a evainfo tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    myš59 - ahoj, můžeš ještě zkusit vyčistit prohlížeč, nebo zkusit otevřít farmu v jiném prohlížeči. A nebo se můžeš obrátit přímo do Technických dotazů.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže
    v levo 21
    v pravo 31
    celkem 50ukazuje takže ani ne polovina
    dočasný úkol na 6 čeká na 263 řetězů
    kokosy a prkna padají docela dobře řetěz neee
     
    Naposledy upraveno: 5/4/19
    scorpius50, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím splněno rovných 50 úkolů.[​IMG] :)
    Plním průběžně levou i pravou stranu.
    Jinak mohu také potvrdit špatné načítání farmy i sklízení a sázení kombajnem.o_O
     
  15. mimi0861

    mimi0861 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    ako sa vlastne dostanem k tomu tiki-totemu

    ahoj chcem sa opytat kde a ako ziskam tiki-totem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/19
  16. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    mimi,tiki totem dava tiki strom na Baha.Môžeš ho získať z tajomných sdeničiek alebo kupiť plody na trhu.Alebo ti ho môže niekto darovať počas akcie.

    *** chybná informace - do akce je pořeba produkt Totem tiki (nikoli Tiky totem plod)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/19
  17. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    19/14 jde to z tuha teda, úkol v družstvu na 6 čekám na věnce ještě jich chybí přes 200. Jinak jsem v poslední době přesvědčená že budu hrát až do důchodu jen pro ten pocit, že možná splním všechny úkoly v družstvu. jsem level 210, tak mám už úkoly s vysokým počtem produktů na doplnění, zvlášť když akce střídá akci jsou prostě nesplnitelné. Z akcí mám pocit, že jsou tvořené pro nezaměstnané.....vlastně ne jsou pro rentiéry co si můžou dovolit dokupovat koše a padátka aby se dala akce splnit. :cry: Ale nevzdávám se to tedy ne.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    průběžný výsledek:
    hotovo L 24 a P 14 = celkem 38

    Časomíra do konce akce 79 hod.
    A mě čeká 2 dny župních sokolských soutěží pro děti :D SO i NE... organizovat.
    Nu, co zvládnu, to zvládnu.
    Je to zvláštní plocha a nic neuhoním a nevylepším. Jen voda a hnůj.


    EDIT: Jo, a úkol v Družstvu? Čekám u Stříbrného 5/6, než napadají Baha věnečky...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mkuře a k.vitek, já sice tuhle akci nejedu, ale proč plníte pomocný úkol? Není potřebný, jak jsem tady četla příspěvky, jen ubírá suroviny na plnění... ta palačinka to nevytrhne...
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Připojuji se k Y_n_O, navíc ze dvou upgradů palačinka nepadá, musel by se koupit obrkoš.
    Vzhledem k tomu, že jsem většinou mimo domov, jedu 7 hodinovky a plním hlavně pravou stranu. Jsem na 16/48, stonek bych snad stihnout měla.
     
    herda21 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.