Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - ano, chápeš to dobře
    bobule.png
     
    jirinasinova198 a evainfo tohle ocenili.
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já ti nevím, Jene, ale není pro mě nic jednoduššího, než hodit okem na odměny a posoudit, co mohu oželet a naopak,
    co chci, co musím mít a bez čeho nedokážu farmařit.
    Podle toho pak akci vynechám nebo se do ní střemhlav vrhnu a makám bez pomyšlení na oddech,
    třeba do úplného vyčerpání všeho.
    Tahle akce mě nechává v klidu, nenabízí nic, bez čeho se neobejdu, nevzbuzuje ve mně vůbec žádné nutkání, ani žádné
    jiné mimořádné touhy. Není v ní nic, kvůli čemu bych byl ochoten i duši vypustit. A je mi dobře.
    :DxD
    Skali - tak se nám pochlub, čím jste toho kňoura obelstili?
    :D
     
    jirinasinova198, herda21 a burds tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož z celé sklizně vypadly 2 kokosy,tak předpokládám že akce bude prodloužena tak o 14 dní!xD
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - jestli si stěžuješ, tak mně například nevypadnul žádný :eek:
    Mikeš - bere úplatky (jako každé prase). Navíc má rádo palačinky, takže to tak těžké nebylo ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jeden kokos. I tak dobrý ,-)))

    Edit: sklidil jsem duhovku a i s tím jedním mám celkem 5 kokosů.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/19
    jirinasinova198, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Milí přátelé, i s jedním kokosem jste na tom dobře, mně ani jeden.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, bude určitě rozumné posílat kokosy jako sousedský dárek (bo květinových řetězů asi netřeba a když tak napadají při sklízení Baha) a dřevěná prkýnka při troše snahy napadají ;)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mám 3 kokosy, tímto děkuji dvěma sousedům a RT, že už jsem na začátku akce 1 padátko sklízela...ostatní ponechám osudu, akce na speciální ploše prostoje neodpouští a s výjimkou 2 dnů budu mít po dobu akce jen ranní a večerní sklizeň :)
     
  9. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    drevene prkno ma vypadavat hlavní louka, divoká louka, lesní mýtina toz kde je chyba ze mi nic nevypadlo ani jedno
    :cry:
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Hmm, ja už neviem, ale tým tam v tom RT asi trochu hrabe. V "pomocnej úlohe" vydriapu od nás 20 ks plodín a odmenou je 25 ks. To si teda fest pomôžeme:(:cry:
     
  11. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    taky si dám oddych,přece nejsem otrok,věčný student ,ani Rockefeler,ostatním zapálencům přeji zdárné splnění akce
     
    jirinasinova198 a dasa1143 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, to je divné. Leda bys byl přihlášený už před druhou hodinou a nezrestartoval hru ?
    Teď jsem sklidila dva zvěřince a prkýnka vyskákaly.
    Zkontroluj to ještě ve mlýně třeba (nebo ve stodole v ostatních nebo v akčním okně)
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka,[​IMG]jeden kokos môžem hneď preposlať, len neviem, čo tu nariekaš, máš aj 2 dni voľna, to dáš aj dva riadky od pirátovxD;)
     
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    U skončené akce jsme nezvládli 60dodávek o dvou nepadátkách, proto to teď zvedli na dvojnásobek o třech nepadátkách :music:
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj Skali je fajn, že jsi tady živá,zdravá a odpočinutá:)
    Kokosů mám 26, taky nic moc a prken 44:p:)
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, kokosů mám 7, prken 306 ... bude to zajímavé xD
     
    jirinasinova198 a zejdy66 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak divne pestovani bez SH, bez MJS a to je strasnej nezvyk... mam splneno par veci z docasnyho ukolu ale stejne fakt to leze jako snek...
    Co mam nebo nemam nevim, kouknu na ukol a ukol a co jde to splnim, co ne to pocka... mlyn se zatim flaka, ale sousedi ne, takze kokosaku je 21 :)
    Hlavni je ale tak nejak se spravne rozhodnout, zda nejdriv hlavni a pak pomocny nebo naopak a vubec kdy dekorku upgradnout...
     
    Xenie6161 a dasa1143 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na výletě :) není nic lepšího, než začínat akci v práci na mobilu:oops:. Tak zasadila na velký políčka, sklidila, dala 1x2 a nasadila co tam bylo ... i +5 navíc :p ještě stihla v práci otočit bobule, teď večer sklidila a zasela pohodovou a čekám na sklizeň bobulí ...... páni to je kolotoč a ne veselý výlet xD kokosů zatím 6 ks a ráno uvidím. Asi budu střídat rostlinky, jak mě to vyjde s prací. Úkol chci dělat, tak zítra dám na baha saguaro, nové stromky už zrají. Farmička nic moc, protože pěstuji kratší žlutý hrášek do družstva a SH na pomoc taky zraje ... no jsem na ten výlet zvědavá a snad si z něj stonek odnesu :p tak přeji všem hodně padátek.

    Skali jsi mě taky chyběla ... ještě den, by se tu rozmohlo pirátské doupě plné chaosu a nepředvídatelných reakcí :D :p
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že vás to šílenství baví... já si dopěstovávám dopravní značky na řádek, který vlastně nepotřebuju, ale když už jsem začala... a podle stěbyho doplňuji cochcáky... a je mi fajn. 8)
    Kdo zápasíte, ať zvítězíte :)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kokosů mám 31, splněný 1 úkol v doprovodném a 4 nalevo. Nic moc teda, jen voda a hnůj, to je zdlouhavé, MJS nefunguje...
    No pozitivum je, že se dá pěstovat na Farmě i baha, co chceme.
    Značko-kuželová akce zdárně dokončena, stonek aktivuji zítra.
     
    jirinasinova198, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.