Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,akce je opravdu podmíněná nákupem koše za 215 Kč kvůli upgradům dekorky dávající palačinky?Takhle natvrdo a bez ostychu?
    Koukala jsem i na odměny-samý BZ,TBZ,Kr a pár kousků hnojiv a něčeho...Nic mě nějak neláká.Mám husí kůži ze 3 druhů padátek a 2 různě dlouhejch akčních na tak malé ploše Brrrrrrrrr
    Asi pojedu lážo plážo,pokud si vzpomenu na extra plochu,tak sklidím a zaseju 1-2x denně,což je k ničemu,tak nevim jestli tam vůbec polezu.
    Dávám si pauzu,budu pěstovat dlouhokytky do úkolů a nebudu tvrdnout u počítače kvůli ničemu,když je venku tak krásně.Pojedu akci Veselý pirát v přírodě xDxD
    Všem,kdo se akce účastní,držím palce a ať vám padají padátka!
     
  2. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Se mnou, ale i beze mne. Čím míň dělám akcí, tím víc mne hra baví. Vrátilo mne to o řadu let z5, kdy hra byla oddychová a na pohodu. Tohle poznání mi trvalo doopravdy dlouho. Zaseju na zvláštní ploše a kam se dohrabu, je mi úplně fuk. A doplňkový úkol, ten i s jejich koši, si RT může strčit slušně nejlépe za klobouk. Howg ....
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vesele jen vesele s veselými piráty ,-)))
    Moc pěkné obrázky, leháro na pláži a pak chvíli práce ,-)

    Edit Veselá: a co jiného na farmě dělat? i bez akcí je jen práce, ale nesmí se přehánět ,-)
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
  4. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Já jsem veselá dost, ale tohle mi moc k smíchu není, zase jen sázet, sklízet a pouštět mlýn.
     
    Jonsdorf a tydýtková tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mňo, jelikož jsem dnes ve 13.58 zakupovala poslední dekoraci z květinkové akce (chyběly mi tři sáčky na splnění 40 her), tohle dobrodružství vynechám. Pravidelně zapomínám na hřiště s mazlíky, na děsivku... tak bych zapomínala i na tohle. Já budu mít místo Velikonoc druhé Vánoce, protože asi dochovám, dopěstuju a vyrobím všechno, co mi chybí do osobního stodolového limitu :)
    Všem účastníkům přeji pevné nervy (ono dvě různě dlouhé rostliny na jediné ploše, to bude záhul xD), tak ať se daří, spolufarmáři :)
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    je to opravdu moc,tolik času nikdo nechce věnovat hře,která přestala být na pohodu,CM je třeba tlumočit naši velkou nespokojenost
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Bytostně nesnáším jakékoliv aprílové serepetičky -.-. Včera mi s nimi zaplevelili celou farmu -.--.-. Tahle trachtace mě nijak nevytrhne z trudnomyslnosti -.--.--.-. Zůstávám zalezlý v noře a robím cochcáky ;).
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak nějak si myslím, že o tvém (našem) oddechu nerozhoduje RT, ale ty sám (my).
    xD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    KFC, Mikeši... 8) Já už rači ta křidýlka, než honičku na poli... ;)
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mikeši, Mikeši - a kde mám jistotu, že se jednou neukáže, že zrovna akce, kterou jsem z nějakého důvodu nedokončil, bude v budoucnu tou jedinou možnou pro získání některého důležitého bonusu? Takhle Kristýnka žehrá na to, že škudlila a šetřila SK a nedodala nějaké šlechtěnce potřebné pro zisk Kaštanového farmáře (tehdy se ještě rostliny nešlechtily a nikdo netušil, že bude možno "vytunit" dejme tomu karafiát)...
    To je ten důvod, proč nechci žádnou akci vynechat.
     
  11. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Co stihnu, to stihnu. Nemíním se honit. Krom toho mi připadá, že komerce vítězí a nutí hráče kupovat SH, SK, Zuzino hnojivo, koše, aby se hráči vůbec dopracovali ke konečnému výsledku (řádku v nebi). To mi za to nestojí. To je hlavní důvod, proč tu máme samé akce a nedají nám odpočinout.
     
    AGENT1-štístko tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jan.svatek: za ty tři roky, co jsem nehrála, mi krom kaštanového řádku chybí tolik věcí, že už si dám s klidem pauzu... však ono se to časem nějak srovná... ;)
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    Nebrblejte pořád, nebo se nám se modíci nevrátí (bych se nedivila). Rozumím tomu s těmi palačinkami a košem, výhoda, za kterou se zaplatí, asi je to v pořádku, pokud je akce splnitelná bez toho.
    Moc prosím, potřebovala bych rady od někoho chytrého, kdo už má namyšlenou strategii (třeba takový Casey, který dělá, že není....? :)). Ale je tu i spousta jiných borců, abych se někoho nedotkla.
    Je prosím akce splnitelná i bez toho koše (pokud někdo počítal)? Vyplatí se dělat ten úkol, pokud ano, za jakých podmínek?
    Každopádně, myslím se to nekryje celé s těmi kužely a značkami, nebo co to je, tak třeba bude nějaká jiná akce, ve které půjde ten upgrade nebo palačinky získat...? Což by bylo hezké, zatím se nevzdávám optimismu. Taky zatím hraji myslím všechny akce, jen moc nevím proč :) Ale víc mi to dává, než by bralo, kdybych je vynechala... zatím. Posledních pár akcí se mi líbilo, tak jsem zase farmě víc nakloněna, jak tam nejsou ty časově náročné minihry, je to lepší, i když některé mne bavily.
    Pěkný večer všem.
     
    Trepifajksl, ašada01 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Asi jdu do toho, když je to na akční ploše, ale honit se nebudu. -.-Akce stíhá akci, už není čas na pěstování a pohodovou hru. Kde jsou ty doby, kdy jsem se těšila, že bude nějaká akce. Teď je to farmaření jak hoňka o závod. Akce stále náročnější a odměny nic moc. A když už jsou odměny celkem zajímavé, tak je nastaveno více padátek, že to normální pracující člověk nedává. Už jsem si na pár akcí musela "nafarmit " padátka pomocí kaštanového řádku, abych to dala.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    larelay, i když Casey tu asi je, i když není vidět, tady to spočítal kaolín11, kukenzibite ;)
     
    maribeja a burds tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jan.svatek jednou se ukáže, že během tak dlouhé hry přijdeš o ... ani nevím o co všechno. Nehrála jsem přes rok a jako na potvoru zrovna když byl v akci kaštanový řádek. O dalších řádcích ani nemluvě... Když se zavedly řemesla tak jsem v akci vzhledem k možnostem dosáhla jen na dýňovku a mrkvový chléb.Co jsem neprošvihla byly obr stromy, ale kdo mohl tenkrát tušit, že přijde pařez a i xl by dnes nebyly až tak nezajímavé? Vracela jsem je do vlaku, protože jinou protihodnotu jsem neměla. MJS šla dokoupit, ale každý důležitý bonus se dá obejít. A to jsme na tom, co přišli až po stromech a řádku dobře, někteří nemají ani jedno. ;):)
     
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    Y_n_O: moc děkuji, tam na mě bylo tolik čísel, že mě to úplně vyděsilo a šla jsem od toho pryč :) Dobře, takže bez úkolu a mělo by to jít splnit. Velmi děkuji a držím palce se zeťákem (káblíkem) :)
    A samozřejmě děkuji i kaolín11!
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) opět s díky a ledovým klidem vynechávám;) V odměnách není nic, co by mi trhalo žíly xD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bez záruky!!! Pokud jsem včera počítal dobře tak:
    Pohodovka má základní čas 7:00,s vodou 5:36 , i s hnojem 5:03
    Bobule má základní čas 5:00,s vodou 4:00, i s hnojem 3:48
    Takže po rozpěstování mi to vyšlo na celou akci: pohodovka 11,63 sklizně(-1) a bobule 15,03 sklizně(-1) (při zisku 160 ks z jedné sklizně)
    Pohodovka bez prostojů s vodou i hnojem 58 hodin(-5:03 hod) a bobule 52,30 hodin(-3:48 hod),(poslední sklizeň dá 320 ks plodin,tak sem jeden čas pěstování odečetl.
    Pokud sem se nikde nesekl,tak po rozpěstování mi celá akce bez prostojů bude trvat 101,79 hod ze 144 hod. Takže by se to mělo dát zvládnout i bez palačinek.Teď je otázka ,kolik nadšenců to bude točit nonstop!:cry:xD Samozřejmě na stonek je toho potřeba daleko méně a za kratší dobu!Jak je psáno v popisu,nelze určit jak kdo pojede.Přes den budu točit krátkou a na noc delší.
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Veselí piráti na výletě?

    Uf! Už jsem myslel že jde o nějaký únik z poslanecké sněmovny?
    A on zase ne, jen další z řad nekonečně nudných akcí které myslím farmu zahrabávají čím dál hlouběji pod farmářskou oranici.
    Je mi smutno za naší farmičkou taková jaká bývala.
    Ale pokud má RT stále dostatek začínajících rekrutů nic se myslím nezmění.
    No co, jaro už se hlásí o slovo a příroda ožívá, myslím ta opravdová...
    Akci samozřejmě vypouštím.

     
    Naposledy upraveno: 3/4/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.