Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolíne - díky za propočty :music:

    Tak a nic nekoupím, ani pomocný úkol nebudu plnit, to nestojí za to, co udělám, udělám, uvidím, zda to bude stačit na stonek
    o_O:D
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Vynechávám,akce květiny mě docela vyčerpala.Venku je vážně krásně:)
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jdu do toho,ale asi tak lážo plážo;)Nic kupovat nebudu! No a kolik stihnu s malými prostoji, tolik bude,vím,že na stonek to nebude,tak co se čílit dopředu,no ni?
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ano, i do této akce pochopitelně půjdu (byť jsem ve svém příspěvku v dnes končící akci Farmeramu poněkud "znectil").
    Už mi z toho všeho jde ovšem skutečně "hlava kolem" a přemýšlím, kde je konec, kdy dokape poslední kapka potřebná k přetečení konve či kdy praskne poslední vlákno, na kterém to všechno visí.
    Proč jen nám RT nedá aspoň na týden oddechnout?

    EDIT: Mimochodem, kde a kdy už mám najít prostor a čas na to, abych na plochy zasadil podivuhodné stáje, sazeničky či tajemné náklady, když musím neustále myslet na to, abych byl dostatečně a včas připraven na další a další vyskakovací akci?
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
  5. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Plno padátek,jestli bude padat tolik co tuhle misy co dneska skončila ani to nemá cenu začínat,stonek nedodělanej,zlaté časy když zbylo plno padátek neni motivace
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám neustále pocit že nám chtějí hru znechutit ,ale stále je tu mnoho těch co se nedají vč mě, protože stále mám možnost akci nedělat.Jestli mám o jeden řádek víc nebo míň nevadí,akce na sebe nenavazují ,tudíž můžu v klídku vynechatxD spešl plocha a délka růstu mě moc nevoní.....
     
  7. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Akci vynechám. V pořadí již třetí a nevěřili byste, jak se mi ulevilo se v kuse nehonit za něčím, co stejně nedostanete. Opravdu jsem odolala a poslední tři akce vynechala a v klidu si pěstovala do úkolů. Takže nyní opět vynechávám a budu si pokračovat v klidu v pěstování. Odměny nejsou nějak zajímavé, takže všem hodně štěstí!
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak moje sousedka to propočítala a i s košem by bylo dodělání akce ve hvězdách.Vzhledem k tomu,že je dost daleko přes lvl.200 tak jí důvěřuji a akci vynechávám.V tomhle krásném počasí mám i jiné možnosti.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není potřeba hned házet flintu do žita.Akce je na spešl ploše a tak nevidím jedinej důvod , proč se do ní nepustit.Na farmě a bahamce si budu pěstovat a chovat co chci. :eek:
    Jen by mě teda zajímalo,jestli malá pole půjdou předělat na 2x2. Z popisu je to krapet nejasné.:music:
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolíne, ale v popisu jsem pochopila že na poli 2x2 budeme mít zasazeno a to sklidíme nebo se mýlím?

    Edit: mýlím, je to na poli 1x1 a na poli 1x2 tak z toho bych usuzovala, že pole půjdou vyměnit, hlavně kvůli hnoji
    ;)
     
    jirinasinova198, Trepifajksl a satelit tohle ocenili.
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    V animaci je pole 2x2 a dostaneme rostliny na políčkách 1x1 + 1x2 od každé rostliny,takže 5 + 5 ks. Zase ,,novinka".xD
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  12. zina

    zina Perspektivní autor

  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Po předešlé akci ,kdy jednoho bylo moc a druhého vůbec,končím s akcemi alespoň na chvíli.A už vůbec nemíním kupovat nějaké koše,abych mohla akci dodělat.Kupuju Premium a SK.To musí stačit.
     
    Trepifajksl a burds tohle ocenili.
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Akciu začnem,veď je na spešl ploche,ale pôjdem si v pohodičke,kam sa dohrabem,tam skončím.Tri predošlé akcie som si robil tiež tak a odporúčam všetkým!Žiadna naháňačka za pohyblivým obrázkom.Zebru som získal,spokojnosť.Veď vonku je tak krásne!
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    No Kaolíne máš pravdu ale i když je to na spešl ploše tak z toho co akce dává nic nepotřebuji a venku je počasí akorát pro mě.V létě mi k vycházkám brání astma a v zimě s berlemi daleko nedojdu.Přeju ti atˇakci doděláš a jsi s ní spokojený.Já vzhledem k možnostem raději vylezu ven.
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Akce na zvláštní ploše nemám ráda, jde to pomalu a květena nepřibívá natož ještě padátka:wuerg: V odměnách nevidím už žádné upgrady na továrnu. Myslíte si, že už nám žádný nedají?????????? Je posledních pár hodin si těch deset chybějících koupit a já těď váhám.:p
     
    Jonsdorf, maribeja a burds tohle ocenili.
  17. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak akce na akčním poli mám ráda....celé nezvládnu, venku hezky, nebudu celý den u pc....a koš kupovat nebudu. Co stihnu, to stihnu a to mi bude stačit :D
     
  18. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    no tak vzhledem k tomu, že nemám žádného skunka, tak se v prvnim sloupci zaseknu na 2. úkolu :D a nemám zatím koaly, takže v druhém sloupci se zaseknu na 6. úkolu... vypadá to pro mě trochu zbytečně :D
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Velikost poli bude dana jen a jen tim, z ceho bude padat... tedy zda na jistotu z velkych nebo na vice mensich s mensi sanci ale celkove vic?
    Ale dve kytky, to je zase dvoji cas, chjo...
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Agy2461353 - skunky bys mohl/a koupit na trhu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.