Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Je to možné? :mad:
    právě jsem v ranním zmatku před buzením divé zvěře a balení do školy a do práce zjistila, že jsem aktivně umlela 2 Kokosové koktejly, které už nebudu potřebovat :( jsem přesvědčená, že jsem dávala mlít 2 ks Surfového prkna...
    ...ale o tom Podporu nepřesvědčím, ani se snažit nebudu...

    Takže 100 ks Duhové bobule (ta 5 hodinová akční), v čudu :cry:

    Jinak, aktuálně:
    L 48 (stojím na 49. úkolu, kde je potřeba 230 ks akční 5hodinové kytky) a P 32, tj. 80/100

    Časomíra do konce akce 32:27 hod.
     
    Naposledy upraveno: 8/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Jupííííí, stonek stonkuje :);):)
    Bez nakupování, bez nočního vstávání.
    Hezký den všem.
     
  3. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Hraběnka 1951 - heč,dnes jsem si vytočila další katalpuXXL.A ještě jsem zapoměla na 1400banánů- co s něma?Asi je zkusím prodat u nás na trhách. Pěkný den
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Také jsem právě získala stonek a myslím si, že to dojedu do samého konce. Celou levou stranu jsem dala už včera, a protože jsem měla dostatek dlouhé pohodovky, dala jsem si semlít na úkoly celé pravé strany i surfová prkna. Takže teď už jenom napěstovat pohodovku na přímé dodávky do úkolu a bude i tato strana celá. Teď jsem se zastavila na této straně u úkolu 39, který po mně chce 75 pohodovky, mám jen 55. Ale za 3,5 hodiny dozrává, tak se zase kousek posunu.

    Také jsem nekupovala koše, nedělala jsem tedy ani ten pomocný úkol, jela jsem téměř nonstop. Ale kdybych nebyla zvyklá chodit spát hodně pozdě (a to i ve všední den po půlnoci) a kdyby se nesklízelo ráno brzo a nemět možnost sklidit i v pracovním procesu, tak si myslím, že do stonku toho bude chybět ještě dost napěstovat a kdoví jestli bych se k němu vůbec dostala.

    Nejdříve jsem měla k této akci rozporuplné pocity, po přečtení některých příspěvků, kterým jsem musela dát zapravdu, se přikláním k tomu, že se mně akce nelíbí. Protože nemít možnost použít vymoženosti jako +2 plodiny z MJS, SH, zuzanu mně vrátilo o hodně moc let farmaření zpátky......[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přiznávám, že jsem zpočátku považovala koupi startovního (malého) koše na rozjezd za dobrý nápad, ale pak se to zvrhlo téměř v pravidlo "bez toho ne" a tak jsem zase přestala. Od té doby neplním, protože mám sice času dost, ale nevěnuju ho celý jedné akci. Takže třikrát ne. NEkupuji NEplním NEvadí mi to.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si ešte dám 1 otočku bobúľ a 1 otočku pohodičky a bude hotovo aj s úlohou v hale.Keby sa nesadilo na akciovej ploche tak by som ju nerobil.Nechcel som aby mi tam strašili prázdne políčka:D;).Nekúpil som za eurá ani mini košík nie to ešte ten najväčší.
     
  7. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak na to, že jsem teď u pc málo, tak jsem toho stihla dost, ještě o kousek popojedu a jsem spokojená :)
     
  8. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Je mi to jedno.Jsem na 36 a zase 36.Stonek asi nebude,protože zítra pracuji.Dnes už to zřejmě nestrhnu.Obden 12 nejsou zrovna přínosem pro akce tohoto typu.Navíc chybí padáta,klasika.Koše nekupuji,protože nechci.Pouze pomocníci mají šanci.Pustila jsem floren po dlouhé době za sazeničky a ty potvory(doufám,že jsem někomu neurazila jemnocit)akorát doplnily lištu.Dobře mi tak.:sleepy:Tož asi tak,na další akci už zřejmě budeme spát na souvrati abychom stíhali.....je to nějaké hektické,mám spoustu nedodělaných úkolů a v nedohlednu den kdy je odfajfkuju.
     
  9. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Stonek stonkuje, ;) úkol v družstvu hotov,:) bez nákupu koše, bez jakékoliv investice, velké díky
    jan.svatek
    za rozpis na začátku akce v kolik a jakou kytku sázet to mi bylo velkou nápomocí,kolikrát jakou kytku za den zasadit,s nějakou časovou prodlevou jsem jela podle rozpisu.
    Cíl byl stonek.:)
    Úkol v družstvu jsem splnila, až teď po stonku a vůbec mi to nevadí,
    teď co bude to bude,

    myslím, že akci v klidu dodělám. Chybí mi už jen 550 pohodovky a dvě surfové prkna.(120 pohodovky.)
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stonek jede od rána.Ještě nasázím 1x 7hod. a bude celá akce + vedlejší ůkol - vše HOTOVO.Ale víc takových akcí kde je třeba jen voda a hnojivo už NE !!!!!!!!!!
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    díky jan.svatek za rozpis na začátku akce, moc mi pomohl a FL už jsou taky doma.
    Možná udělám i vedlejší ukol.
    Hezký den všm.
     
  12. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Ahoj, zajtra akcia končí mam splnenych 70uloh. Vetva nebude, tak ak nazbieram čo nazbieram, zbieram ...
    CHnapp! idem traviť
    čaw :)
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    [​IMG] a 21 [​IMG] je mých :inlove:.
    Komu chyběj banány,tak se doprovodný úkol vyplatí

    Edit: -Kuteno-: Nezkazej,ale zoubky si na nich vylámeme xDxD
     
    Naposledy upraveno: 8/4/19
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    zahradnice ja tú úlohu robím iba kôli tomu že mám veľa reťazí a vymenili by mi ich aj tak za pár ničoho a takto za staré a hrdzavé reťaze dostanem Zlaté banány do rezervy:D:D:D.Oni sa nepokazia keď sú zlaté však že;)?
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek jest floreny taky a ted už jen co se mě bude chtět

    [​IMG]
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    včera se mi jaro opět dostavilo na levou i pravou stranu obrazovky (zdá se, že tuto hlášku budeme mít už do smrti při každé podobné akci xD), klidně bych to tak brala i dál, akce na zvláštní ploše, na farmě i na Baha si dělám co chci (tedy již několikrát zde zmíněné "cochcáky"), to by se plnily úkoly, to by to přibývalo ve stodole :p ...
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, chtěla bych poděkovat hráči jan.svatek za perfektně ropracovaný rozpis sadby, poprvé za celou dobu hry jsem neměla problém s přebývající nebo nedostačující plodinou. Časy jsem si upravila podle mého denní režimu, jsem "sova" a chodím spát mezi 2-3 hod. ranní,což znamenalo prakticky hnojit neustále, naštěstí mi na to stačila vlastní produkce farmy.
    Za pár minut sklidim pohodovku a tím dokončím levou stranu, pak budu 5 hod. chytat bronz a dokončím i pravou stranu, úkol jsem si udělala už v sobotu, kéž by to takto šlo i při akcích na farmě či plantáži:)))
     
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Musím taky poděkovat hráči jan.svatek za perfektní rozpis. V sobotu jsem sela jen 2x a jěště jen 7h.... a přesto už právě stonkuji.
    Sice mi se tou sobotu rozhodil rozpis,ale nevadí....škrtám si už jen ty plodiny co mám pěstovat.

    kdyby bylo něco podobného na příště, rozhodně to přivítám.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ups, jsem překvapená :eek:
    aktuálně:
    L 58 (ještě potřebuji akční 5hodinové kytky) a P 32, tj. 90/100

    Časomíra do konce akce 23:54 hod.

    Já se snad k té Větvi dohrabu! 8)
    (I s tím dnešním raním ústřelem - namletí 2 ks kokosového koktejlu)

    do počtu 110 ("ať nežeru", FL se taky hodí -.-)... mi chybí 320 ks 5hodinové akční kytky a 150 ks 7hodinové akční kytky...
     
    Naposledy upraveno: 8/4/19
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    I já se přidávám do klubu stonkařů. Chybí mi dvě dodávky do 100. Dělala jsem hlavně pravou stranu kvůli 14 ZB. Stav je L26/P72. Doprovodný úkol v družstvu je taky hotový a hodnotím ho velice kladně kvůli zisku slušného počtu banánů. Akční budu pěstovat dál a ještě něco z odměn vyzobu :) Ať se i ostatním daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.