Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Y_n_O

    presne jak rikas
    ja teda ty narky moc nechapu, kdo chce hrat, hraje a akci plni, kdo nechce, at neplni
    nikdo nikoho nenuti neco kupovat
    a honba za necim uplne ztratila smysl po zavedeni akce OaD
    ja mam napr splnen ukol v druzstvu a jinak 78 ukolu
    jestli dosahnu na stonek nevim, ale vim urcite, ze se nic nestane

    EDIT evoku: no tak akci nesplnim a stane se neco, no nestane, ja chodim do prace a v noci nevstavam, nejsem blazen, to uz jsem zazila a prestala kvuli tomu radsi hrat, pak jsem se vratila a hru uz beru s nadhledem, co vypestuju, dodam , zhrabnu odmenu a pohoda , klidek, tabacek

    stonky ani kose nekupuju a jeste jsem na to neumrela
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    evoku57
    Naprosto souhlasím. Už jen skutečnost, že jestli chci palačinku, musím si koupit koš. To není fér, ale opravdu je to jen o tom, vytáhnout hráčům z kapsy reálné peníze. Kdo je bohatý, nakoupí koše a akci má za chvilku hotovou, kdo prostě nemá peníze navíc, aby je mohl ve hře "utopit", tak má prostě smůlu. Takže v tomto je hra krajně nespravedlivá...!
     
  3. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="jana151049, post:
    LV 207[/QUOTE]
    Jano, absolutně s Tebou souhlasím!!!!!!! Jsem 215 kole, výhry na kole naštvání jsou opravdu směšné - nejčastěji žlutý kachník a výrobna vajec /tu fakt hodně potřebuji, hlavně od té doby, co jsou vajíčkové stromy/. Kino dávno nefunguje, florenovník dali jen jednou, odměny za floreny až na konci soutěží, které se nedají bez nákupu zvládnout. No a abych nebyla mimo téma - v noci nevstávám, koše odmítám kupovat, takže ani nevím, jetli dojdu ke stonku. Moje náplast? Skutečná zahrada plná jarních květů. Hezkou hru všem a a't se vám daří.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrzí mě ,že zde není diskuze od začátku založení farmy.Asi by se mnozí divili,jak byly některý akce těžký a splnitelný pouze za FL.o_O
    Tahle akce splnitelná je i bez nákupů,akorát tedy s totálním nasazením.:p
    Jen by teda mohl RT zvolnit a klidně dát jednu akci za 14 dní.:eek:
    k akci: 94/150
     
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    martina19751: ahoj. Já třeba myslím (doufám) až tak často nenaříkám, ale tady už jsem měla potřebu dát zpětnou vazbu, aspoň tak to chápu, když modíci říkaj, že to píší z diskusí. Mně nevadí placené prvky, ať ti, co si platí, mají i něco navíc (dojdou třeba na konec a tam mají něco extra), jen u této akce mám pocit, že je to moc na knop, a jediný způsob, jak to může nebýt na knop, je koupit koš. To si přijdu už moc přitlačená ke zdi. Jasně že nemusím hrát, já to myslím i na ten stonek dám, možná víc, nevím, ale tak snad je to tu o tom, že jde vyjádřit názor. Nebo to má být tak, že když už jeden zabrblal, tak je vyčerpáno? Myslím, že tato akce je nestandardní, brblám i já :)) A brblá se tu pořád a asi bude pořád, pokud se ta hra trochu nevrátí tam, kde byla, nebo neskončí. A však jsme národ brblalů :)
    Anebo ať daj modíci nové pravidlo - hele, už tu bylo pět brblání, to stačí na report, už žádné brblání :)

    kaolín11: byly těžko splnitelný, ale nepěstovalo se desetitisíce kytek. Jsme už opotřebovaný materiál. A nikdo asi do toho nevrážel tolik peněz, jak vráží teď, a ještě mu to přijde v normě (pomocníci, občas sazeničky, urychlit express, sk...to nejsou malé částky a myslím že dřív se do toho tolik nevráželo...). Myslím, že to nejde srovnávat, tehdy a teď. Ale úplný začátek jsem nechytla, to ne. Ale první šlechtění s ovečkami a první vonící strom v sazeničkách si pamatuji, a to jsem hrála ještě předtím.
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, koše jsem nekoupila a kupovat nebudu. Co splním, to splním. Ve vedlejším úkolu v družstvu jsem splnila jen 4/6 - kdy se za dodání bobulí nebo pohodovky ve zlatém úkolu dostalo 5 ks navíc. Dál budu dodávat, až když budu mít dodané obě strany. Zatím 42/38. ;)
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo.Jaro je tady ;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Larelay
    Spousta "potřebných" věcí (šlechtění,recepty....atd) vzešly bohužel od hráčů!:p Mně se farma líbila bez těchto dnes nepostradatelných prvků! A do té doby než byla zavedena MJS,sem do hry nikdy nedal ani floka!!! A bylo mně jedno,že akce nedělám do konce.A že jich bylo.U této akce vím že stonek zvládnu a ostatní už mně tak moc nezajímá.
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    kaolín11: no jo, právě proto myslím, že to nejde srovnávat. Pamatuji si vážně jak dnes, jak jsem nesplnila o fous to mistrovství, jak tam byl ten modrý balón. Přitom myslím šlo tehdy asi koupit pár míčů. Tehdy mne to vůbec nenapadlo, že bych to mohla koupit, taky mi nevadilo, že neplním, bylo to tehdy jasné, matadoři plnili, ti později příchozí ne. A žádné brblání. Teď může splnit i nováček, co skočil do hry včera. Placení je norma a stává se skoro nutností, což už je něco, co se mi nelíbí. A jaký to byly akce, zrovna třeba to mistrovství, i tady na fóru to žilo, o dožínkách nemluvě...no jo... možná proto se tu brble, že nás to má pořád ještě hodně v paměti.

    martina19751: ano, o nic nejde. Díky :)
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  10. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    larelay

    no brblat se klidne muze a vyjadrit nazor taky, ja si jen myslim, ze spousta brblalu akci plni tak jako tak, holt ono to brblani uz patri k zivotu
    kazdy jednou zacinal a akce byli obcas tezke a zacinajici taky nesplnili
    ja jsem si jen nikdy nepripadala, ze by me nekdo nekam tlacil a narizoval nakup kosu a to hraji s prestavkami od roku 2010
    kdo chce koupit, koupi a ma splneno, kdo nechce, nekoupi a akci treba nedohraje, no a co, vsak o nic nejde
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dobrý večer, chcem sa opýtať, či sa niekomu stalo to, čo pred pár minútami mne. Obrala som celé pole dúhových bobúľ. V zásobe som ich ešte mala 30 ks a miesto toho, aby mi to pripočítalo 218 ks (nová úroda zo všetkých polí), mám ich dokopy len 190. Stalo sa to už niekomu z vás? Keby to bolo na norm. poliach, tak na to kašlem, ale 58 ks straty práve na tomto poli ma kvalitne jeduje :wuerg::cry:
     
    k.vitek, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kaolín, taky si pamatuji a kam dokážu dojít tam taky dojdu. Představa, že by mě úkolovala farma je poněkud nepředstavitelná. Když to nebude, farma se přece nezhroutí...

    [​IMG] nakonec jsem byla pochválena..xD
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    LubicaKrakova - ahoj, jedině herní podpora by mohla odhalit, co se u tebe stalo :)
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jedu lážo plážo a stonek je na dohled

    [​IMG]
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Skali, dík, už som písala.
     
    Skali, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Bezejmenný,ty máš nějakou smůlu asi,já mám splněno 38/50 (kvůli banánům jedu i úkol v družstvu)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    62-38
    Řádek do stonku hotov!
    [​IMG]
    A teď se pokusím o 100%...
     
  18. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Konečně mám čas na odpověď.
    Banánové požadavky byly opět přes mé možnosti. Nakonec jsem to musel podělit tak, že o fous dodělám družstvo, abych dostal alespoň nějaké banány zpět, dojedu levou lištu (75) a na pravé se zastavím před pozicí 30, kde je Maté, na které už fakt nemám banány. Takže větev bude, ale ty ceny nalevo ve srovnání s tím napravo, to je tedy křeč. Hlavně ta "krejcarová smršť" na pozicích 71-74.
    Takže se opět a pořád těším na Královnu.
     
    Honzulka05, evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    S tímto názorem zase naprosto souhlasím já ,-)) přesně tak to bylo. Hru z větší části tvořily zlepšovací nápady hráčů. Dopracovali jsme se spolu s RT k "dokonalosti".
    Stonek mít budu a to nejsem žádný rychlík.
     
  20. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Právě jsem sklidila a stonek je doma, jestli se podaří všechno je otázka, ale co bude, to bude, svět se nezboří.
     
    Honzulka05, hrabenka1951 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.