Veselí piráti na výletě (3. - 9.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 2/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Áno, máš pravdu, ale tak sa k riadku na stonke nedostanú (teda ani ja), lebo posledná dekorácia je až na úplnom konci pravej časti.

    lumat85: niečo mi ušlo?? potrebné dekorky:plážový bar, Kto potrebuje kurz surfingu, Hudba na plážových mušliach (dostanem zo 70. vpravo!), Otravné slnko, Kráľ surfingu (dostanem zo 75. vpravo!) tieto proste nedosiahnem.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Pteranodon: ale vždyť poslední dekorku dostaneš ještě před stonkem, tuším za 90. a stonek je za 100 plnění.
    Pokud se dostaneš až ke stonku, tak by to mělo být v pohodě, 75 vlevo + 25 vpravo - tam snad jen ty stromy, pokud je nemášo_O

    EDIT: dívej se na dolní lištu, tak máš všechny dekorky do stonku. To co je ve sloupcích jsou dekorky navíc. Ty mít nemusíš, pokud na plnění nemáš komodity. Fakt ti stačí splnit 100 úkolů - plnění, a máš všechno. Takže levá 75 a pravá 25
    Pokud šířím bludy, tak mě Skali sprdne, ale myslím, že to tak je.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    48-34 (82% stonek, 54,6% celkem)
    Všechno jde podle plánu*, navíc množství potřebných Otevřených kokosů i Dřevěných prken překročilo 100%. Takže to už visí jen a jen na akčních plodinách...
    Tak ať všichni mají nejen dostatek padátek a akčních plodin, ale hlavně otevřené všechny potřebné Baha komodity v Chrámu.

    *Tedy až na to, že občas zapomenu zalít pár nenápadných pidipolíček po stranách kombajnem a pak dumám nad způsobem časového vyrovnání...
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezké ráno z výletu :) jak píše lumat85, je jedno jaká strana se plní, dekorky se posbírají do 90-tého úkolu.
    Někdo tu psal, že jen ti kupující koše získají stoneček. Myslím, že hodně hráčů ho bude mít i bez něj, to chce trochu promyslet a třeba pokud se bude plnit jen levá část s bobulemi, které jsou kratší, víc sklizní za den a rychlejší plnění. No opravdu dlouho jsem si košík nekoupila a akce plnila a vím, že bych splnila i tuto. Patřím mezi dotující hráče ( premium, mazlíci, dekorace - Jack a pod.) nepřeháním a jednou vezmu to, podruhé ono, bezhlavě neutrácím ... a určitě je nás víc. Tentokrát jsem odolala nabídce nového stonku Úžasný tulipán (kde je mnohem větší dotace než 200 kč), koupila košík a tím taky přispěla hráčům, kteří nemůžou kupovat (určitě chápu) k dalšímu hraní na naší farmičce :p a nemyslím to rozhodně nijak zle ;)

    Tak stoneček je hotový, dál pojedu jak mě to čas dovolí a všem držím palečky


    [​IMG] [​IMG] ..........
    ....

     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu,že věnců mám požehnaně splnila jsem úkol v družstvu.Co s nimi jinak.Prken i kokosů dostatek jen akční není,dokonce jsem musela čekat na 5 kusů od systému,nějak jsem se zakoukala jinam a nepočítala.Někam se určitě dohrabu;)
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    myslím, že je to dobrý nápad pro zlepšovací návrh pro RT, při takových akcích vytvořit akční trh(třeba jen pro hráče v nižších levelech), kde by cenu za plody třeba i z tajemniček určovalo RT, nákupem by se spousta krejcarů vytratilo ze hry, zkus to zpracovat a navrhnout, myslím, že se najdou hráči kteří to podpoří.
    k akci: vzhledem k tomu že mám hotových 52 úkolů, akci nedokončím.
    tak aspoň mám hotový úkol v družstvu
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    30 splněných úloh,zatím se mi akce líbí :):)
     
  8. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Akce se mi taky libí, ale jelikož mám taky splněno málo jen 32 úkolů, akci též nedokončím, Sklízím jen 2x denně a to je málo, ale já to nějak přežiju :p. Krásný slunečný den.
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo 126 úkolů ;)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lumat85 - ahoj, máš naprostou pravdu. Je to tak jak píšeš ;)

    stonek plážový.png :)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pravá strana hotová celá, vlevo stojím na 19. úkolu, do stonku mi jich chybí 7. To určitě stihnu, možná i floreny.
    Včera mě vypekl kombajn na mobilu. Po kliknutí na sklidit mi celá lišta s kombajnem uskočila doleva a nic se nesklidilo. Chvíli jsem ji tak proháněla po ploše a nakonec jsem sklidila akční plochu ručně. Ještě že jsou tam převážně velká pole. Na ostatní plochy jsem musela rezignovat, protože na ruční sklizeň nebyl čas.
     
    Honzulka05, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stojím na 102 úkolech, bez košíku ale s budíkem, nejdříve jsem udělala vlevo 70 úkolů, zbytek bobulí udělám, až dopěstuji akční na pravé straně, pomocný úkol z družstva je hotový, až na poslední 6 zlatý, kam musím dodat bobule
     
  13. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Tak jsem skončila pravou stranu úkolů, nemám Koaly a to samé třeba Veverky.:( Když,už to dělají tak, aby to bylo splnitelné pro všechny. Takhle mají i ti co jsou v menších levelech smůlu. Trochu nespravedlivé.:eek:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - ahoj, veverky můžeš koupit na trhu ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. -VitekFrydek70-

    -VitekFrydek70- Pisálek fóra

    Poradí mi někdo kde najdu výrobnu tukanů? Dík za radu .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásnou neděli všem! [​IMG]
    K této akci mám rozporuplné hodnocení. Při této akci si můžu na ostatních plochách pěstovat co chci, takže v ničem mně neomezuje. Na druhé straně zas je akční plocha malá jen s pár políčkama a bez možnosti využití MJS, bonusů a SH, takže to strašně pomalu přibývá. Navíc i ta dlouhá plodina je na noc krátká.

    Nicméně - ten dočasný úkol k této akci jsem zatím neplnila, možná po odehrání 100 her a získání řádku se do něj pustím. Tedy s křížkem po funuse..... Ale stačí mně odehrát jen 100 her, víc nějak nemám ani v plánu ..... 10 florenů mě nevytrhne ...

    Teď jsem získala na levé straně 50 odměn a přesouvám se na stranu pravou, kde jsem ještě nezačala....

    Ale ve stodole mám 854 delší akční pohodovky a 419 kokosů a teď roste dlouhá, tak tam se také někam posunu.
     
    evainfo, Xenie6161 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    Přiznám se, že se mi tato akce nelíbí (kromě grafiky a toho, že si mohu pěstovat, kde chci). Vadí mi to nastavení, jak psal Doben. Vůbec netuším, jestli zvládnu stonek, což by mi tedy bohatě stačilo (asi ano, ale pátek jsem prokaučovala, to moc prostoru na hraní nemívám, do toho prodleva dvakrát o víkendu). Ale nijak výrazné vynechávky, že bych se na hru nedostala vůbec, prostě pár hodin mezery a akce může být odpískaná.
    Na druhou stranu, je to moc pěkná příležitost uvědomit si, jak jsou na tom při většině akcí ti, kteří mají nízký level nebo nemají možnost relativně kontinuálně sklízet, protože to prostě u některých povolání nejde. A tady je to "přiznám se", asi bych s takovou buď s hrou sekla (kdyby to tak mělo být pořád), nebo jen hrála lážo plážo, což ale nevím, já když něco dělám, tak to dělám na 100 %, ne-li víc, bohužel (ale zase nemusím dělat všechno :)). Ještě bych to brala, kdyby byly podmínky pro všechny stejné (tj. bez nákupu koše nebo dokonce košů, nevím, jestli jde opakovaně), ale udělat akci v pohodě hratelnou pro ty, co si zaplatí, na můj vkus ne málo (koš), tak je to tak trochu výsměch vůči těm, co si prostě jen chtějí hrát, občas i něco koupit, ale ne jako povinnost. Kdyby ubrali náročnost (ve smyslu třeba délky akce o den, den a půl delší), tak by mi to nevadilo, ale toto je na mne moc velký rozdíl ve splnitelnosti mezi tím, kdo koš koupí, a kdo ho nekoupí.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Joj, jsem se zamyslela a téměř mi zbyly pouze 5 ks akčního 7hodinového kvítku o_O Naštěstí jsem se zabrzdila. To bych asi vrhla vidle do žita...
    Zatím jsem se neposunula (od rána). Teď jsem přijela z župní sokolské soutěže (Míčový trojboj pro rodiče a děti) a teprve podruhé sklízím. Stojím holt na krátké akční kytce.
     
    kytka50, Honzulka05 a zejdy66 tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    -VitekFrydek70- výrobňu pre tukanov nezískaš,ale ak máš aktivovaných tukanov v opičom chráme v 6 miestnosti ak potrebuješ tiki totem tak ho môžeš kúpiť na trhu.
    Urobené mám 48/48.Pomaly to ubúda ak sa mi nestane dajaký karambol zajtra večer by som mohol mať hotovo.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - neptal jsi se na to tady už včera ?
    Musím tě upozornit, že hráč smí používat pouze jeden jediný účet pro psaní na fóru - tedy když máš třeba tři farmy, psát sem můžeš jen z jedné - a to vždy z té samé. Jinak se toto hodnotí jako vícečetná identita (viz pravidla fóra - klikni)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.