Veselé záplaty (9.9. - 15.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janibu

    janibu Rádoby autor

    Zdravím, mohu se zeptat, jestli v obchodě kupujete 4 x Zpropadená nit! - upgrade ,nebo stačí jen jeden.
    Modré látky mi moc nepadají, tak mám splněno, ale jen 145 mincí (kupon na 48 hod + upgrade po jednom.)
    Díky za radu;)

    Skali, děkuji, už to chápu.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/20
    Skali tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem něco nepěstoval abych si to zkusil jak jste tu písali,nu není to zase taková pecka ale moje nejlepší skorec :)

    [​IMG]
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak už o víkendu jsem akci splnila. Pěstovala jsem však dál - za chvíli sklidím už opravdu poslední várku kytek na záplaty. Celý víkend jsem šila dečky - prsty do krve rozpíchané. Snad zvířátka budou spokojená a až se zima zeptá, budou mít co na sebe.
    Sice jsem vyhrožovala, že možná bude i na roušky. Na ty však prdím neboť pokud budou učitelé odcházet do karantény takovým tempem jako dosud, tak nevím, kdo mé (a nejen mé) ratolesti bude za pár dní vzdělávat. :eek::p Takže je to jasné: ze všeho budou dečky pro zvířátka. :)
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce hotová, nemůžu spát jsem nemocný :sleepy: dnes jedu k doktorce do prahy pro neschopenku. Od 23 00 jsem vzhůru
     
    Naposledy upraveno: 15/9/20
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Já dozáplatovala 315 záplat a moc mě to bavilo. Z obchodu jsem vyzvedla upgrady na 1. a 3. dekorku, SH, nářadí a PL. Akce vážně povedená :)
     
  7. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    275 záplat bez stresu, upgrady na 2. a 3. + SH. Šiji ráda, příjemná změna oproti rouškám. Jen mi nejde dát tkaná senzace k mazlíkům.
     
  8. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím kakaboj,
    zkus nejdříve dekoraci vytunit na nejvyšší upgrade a pak teprve přemístit na hřiště.
    Právě ověřeno, že to funguje.
    Přeji příjemnou hru.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem skončila se stavem 292 slátaných kousků. Z obchodu jsem vybrala hnojiva (krom ponožek), havýše, upgrady na dekorace a párty lístky. Jo, tahle akce byla výživná ;)
     
    davidson00, matlafous123 a Peto121 tohle ocenili.
  10. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    mám dost záplat,ale na mobilu se mi nedaří skládat je na deku.Nevím jak na to.Poraďte prosím!
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    zabeva - v pravo hore klikni na 3 bodky,v ponuke je myš (mouse) a len s tou to ide.;)
     
    davidson00, matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Nakonec jsem se prolátal až k 591 záplatám...
    Vybral jsem si kdeco a zbyla mi nakonec jedna hvězdičkové mince na památku...
    ...a tu mi, jak asi správně tuším, stejně vezmou.
    Ještě štěstí, že jsem od těch jehel neměl rozpíchané prsty.:D
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  13. Plea

    Plea Pilný autor

    Záplaty zbožňuji, má oblíbená hra a navíc mne moc potěšily chlívečky a dekorace.. Nakonec se povedlo 791 záplat a mincí nejvíce na hru 96, tak jsem si vysbírala vše, co jsem si přála, snad se všem ostatním také zadařilo ;) budu se zas těšit na příští záplatování :)
     
    davidson00 a kaolín11 tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně jsem zase doma a mohu se, i když pozdě, pochlubit se svými výsledky. Nakonec jsem sešila 413 deček.
    Moje tři nejlepší dečky:
    [​IMG] [​IMG]
    jedna dvoubarevná
    [​IMG]
    a úplně poslední se taky vyvedla
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.