Veselé záplaty (9.9. - 15.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, nestíhám všímat, su polospící xD
     
    GordonSargent, Peto121 a DANKA722 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stači najet myší na ty, poskádaný "ručníky" [​IMG]
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    DANKA722 njn tak asi su já co nevím nic páč jsem vubec o tom nevěděl :mad:tak snad až bude další hra tak snad jsi vzpomenu,já nemám ještě vše co bych uměl,už su tu nějaký měsíc to jo ale pořád tápu a bez pomocí některých hráču co mě poradí a vedu cestu k uspěchu tak bez nich byl uplně mimo ale tohle teda mě uteklo :oops: njn začátečník co se má pořád co učit ale jak jsem psal su za každu dokončenu akci rád a je to další motivace k další akci ;)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    smoulinek123, učíme sa furt;)
    ja len neviem, čo šije moja suseda, asi bská na baha, tam je dosť tak pod limitomxD;)
     
    Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Myslím, že na tejto akcii sa asi každý vybláznil :D tých 245 ako nič :D niektorí tu hádžete dobré čísla. ja som to nechal na 300. všetko potrebné vyzbierané a zasadiť rastliny do úloh. celkom krátka akcia.
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  6. vladca

    vladca Stará škola

    Napriek počiatočnej skepse a sklamaniu z nepadajúcich gombíkov ... musím dať tejto akcii 1*.

    Možno tomu pomohli dve 100%/24h po sebe z kolesa, alebo naozaj nízke nároky na ihly a nite,
    prišil som zatiaľ 430 záplat (viac ako minule, a to boli dve plochy)
    a vybral som väčšinu vecí z obchodu o ktoré mi šlo (a to ešte šijem ďalej).
    Potvrdilo sa, že akcia na papieri vyzerá inak ako v reále, netreba predčasne hádzať flintu do žita,
    radšej do toho skočiť po hlave a naplno.
    Myslím, že aj rifloviny bolo k dispozícii celkom slušné množstvo a aj keď sa mi nedarili veľké kombinácie (maximum bolo 71ks),
    tých stredných okolo 30-40 bolo dosť. Som maximálne spokojný.
    Vyberiem ešte nejaké lacné veci z obchodu a potom to uzavriem. :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    smoulinek, klídek... vždyť vidíš kolik hráčů to za těch několik akcí během let natrénovalo. ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Mega prostoje, spousta prace venku a uzasne babi leto spojene s nechuti se pohybovat ve vnitrnich prostorach = akce dokopana do minima dnes. Notas zustal doma (u vareni na terase a mostovani vseho mozneho by nejspis utrpel tezke ztraty neslucitelne se zivotem) a domu jsem tak chodila jen za trest obcas sklizet. Vyse zminene vsak prakticky neovlivnuje me hodnoceni (jako ve skole): 1.
    Na spoustu potrebneho si tenrokrat mohli sahnout i slabsi hraci uplne v pohode, bez pouziti bonusovych prvku a beze stresu z padatek a jak tak koukam, vyradili se u zaplatovani i silni(ce).
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hraběnko z Malafousova, jak já ti závidím ten různorodý mošt... :)
    Když neusunu, tak dohraju aj koupím poslední záclony. Tak si budu opakovat mantru: nespi, nespi, nespi, až za chvilku xD
     
    Naposledy upraveno: 14/9/20
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem nasadila poslední várku akčních mám odehraných 137 her takže pohoda po sklizni bude akce ukončená nití mi zbyde ještě asi 530 kusů napadyly rychle tentokrát padátka kdyby to tak bylo u jiných her
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak stonek hotový, ale zobu další odměny. Akce pohodová, trvalo mi trochu déle napěstovat potřebné množství, ale moc jsem to nehrotila, tak není divu. Padátka naprosto bez problémů napadala z akční (plus příprava, samosebou) už někdy v sobotu.
    Záplatování mě baví, takže známkuji za 1.
    Dala bych i hvězdičku, ale to by v záplatách muselo být víc kostek a puntíků :) I když musím spravedlivě říct, že teď ten poslední hadr nakonec vynesl cca 40 SK. Ale to byla výjimka, jinak to spíš byly bílé, fialové a oranžové kousky a docela slušný podíl rifloviny.

    Stejně je ten název Veselé záplaty asi nepřesný. Spíš to připomíná... nevím, jak se to jmenuje, ale matka se tím dřív dost bavila - z různých kousků/zbytků sešívala deky. Dokonce i ze zbytků příze pletla nebo háčkovala čtverečky a ty pak taky sešívala.
     
    matlafous123 a zejdy66 tohle ocenili.
  12. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Ahoj,mohla bych se zeptat jaký stonek?V této akci přece není.Díky
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    kiki,asi jsem špatná švadlenka nebo mám rozbitý šicí stroj,ať šiju jak šiju,stonek stále nemám :D

    Nic ve zlém,vím jak si to myslela ...245 záplat mám též spíchnutých a švadlením dál ;)
     
  14. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím, vera71055,
    v této akci opravdu stonek není, myslím, že to byla od kiki2305 jen taková metafora, kterou nám chtěla jen říci, že má splněno 245 záplat.
    Přeji příjemnou hru
     
    kiki2305 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já akci flákám jak se dá, ale 291 záplat je na svém místě, 2 kupóny na 48 h v zásobě, ostatní jsem nepočítal.

    kiki: má to anglický název, nevím jestli to napsat, cizí řeč se tady netoleruje a foneticky je to takové divné ....:D a asi jsi chtěla napsat, že jsi se vyškrábala na vrchol, dosáhla je taky divné ....:D

    Edit: Y_n_O myslím :), ale slyšel jsem to vyslovit i s i ...co ty lidi nevymyslí ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, myslíš foneticky pačvork? xD No napsané po anglicku to fakt vypadá líp. ;)
    Taky už jsem sešila potřebný počet záplat a nakoupila v obchodě, aj když ta lakomá husa se teda s nabídkou látek moc nepředvedla... :)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Neušil sem si botičky,
    ani do sucha,ani do vodičky!:p
    Tá hus je ozaj lakomá!Zo začiatku to aj šlo,ale teraz mi tam ponúka samé čínske látky a ja som chcel modrú bavlnu!:sleepy: No,akcia hotová,aj niečo nad rámec,pribudlo aj SK,SH.... Spokojný!;)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ešte 1 zber a končím,bodkované handry som mal za celú dobu 4 ks.V obchode čo som chcel tak som za mince vymenil.Ešte zoberiem jeden záves ktorý mi chýba a budem pokračovať úlohou.
     
    Peto121, matlafous123 a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Omlouvám se, pokud jsem někoho zmátla (předpokládám, že ale spíš ne) - myslela jsem to, jak píše Chirroben :p Hlavní cíl je zkrátka "do stonku". :)

    A ano, Pitrýsku a Ynuš, to bude určitě ono, našla jsem si to na wikipedii. Tak to s těmi záplatami bude správný překlad, jen se v češtině význam trochu posunul.:)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No taky jsem se dostal na vrchol a vybral vsechny dekorky na plochu, pak jsem tu treti dal do mazlikarny a prvni na baha... ovsem ta prostredni, ta teda nema zadne vyuziti - neni kam davat dekorky bez vynosu nejake bedny nebo vyhody...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.