Veselé záplaty (9.9. - 15.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jedu biozemědělství, ale strašně mě to nebaví. Před další sklizní zkusím poškádlit rezavé kolo, napadalo pár lístků, třeba se zadaří... zatím mám 64 záplat, třináct se mele z poslední sklizně...
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A helemese, jak se Ciri13 vyparadila... moc pekny podpis ti astrid888 spichla! ;)
    Y_n_O Nestezuj si, ja jsem tentokrat jeste vetsi flakac... jsem o 3 zaplaty za tebou (74) a nic nemelu.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, hraběnko, ale mé farmě by se teď nějaké to bonusové potěšení hodilo, ať si předplním, od zítra do neděle mám noční a kdovíjak na tom zase budu s pokoutní wifinou a taky s včasnou možností sklízet. Víkendové služby bývají docela napjud :oops: A doma toho moc nenasklízím, i já občas spím... 8) Zatím je to v cajku, první dekorace s upgrady je doma, dál se nechám překvapit ;)
     
    davidson00, ašada01 a matlafous123 tohle ocenili.
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Akci plním, ale nepospíchám nikam. Stonek není, takže jedu pomalu. Co stihnu to bude. Škoda vytáčet bonusy, nebo používat SH či zuzi.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky se posunuji stylem lážo-plážo, ale podle farmsčotu jsem stále v zelených číslech a plán plním na cca 180% :) Záplatování mě baví, jen by se ve vzorech mohlo objevovat víc kostek nebo puntíků.
     
    Peto121, matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rastaman19, njn, ale když já prostě fčecko chcu a potřebuju... ;) Pokud možno okamžitě a střelhbitě.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    jdu se pochlubit, je to můj nejlepší výsledek, za dobu hraní "záplat" , vím, že tu jsou lepší borci,ale s někým se o mou radost podělit musímxD, zatím jedu bez bonusu a jako většina s MJS,vodou a hnojem, čas mi vyhovuje stihnu i poklidný spánek, 4-5 sklizní,padátka na těch 245 už skoro mám chybí jen 105 ks a to mi během dvou sklizní vypadne a co udělám s mincemi prozatím nevím,ale času dost na rozmýšlení, jdu si užít nádherné babí léto a vám přeji úspěšné hraní

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/9/20
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím odehráno [​IMG]
    Nejlepší výsledek na mince [​IMG] :)
    Celkem povedená akce!8)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Her 116, * mincí 79 ....
    Ještě nevím, co vyberu, dekorka to nejspíš nebude...
    Nooo, času dost.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásné sobotní slunečné odpoledne všem, zatím mám přišito 185 záplat, času je relativně dost, tak snad stihnu i tu poslední dekoraci, moc se mi líbí,upragy na ní jsem zatím nekupovala, až jestli jí budu skutečně mít, jinak vybrány nějaké odměny za mince, hlavně kupony na pomocníky, těch není nikdy dost, ať se daří všem!.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/20
    Pitrýsek47, kiki2305 a davidson00 tohle ocenili.
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci,tak muj stav je podle mích představ :) do neděle mám 11 000 plodin v kapce,padátka krásně padají tak že spokojenost zatím :) tak ještě 5x sklidím a jdu si pohrát ;)

    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, druhá dekorace aj se záclonama by byla, teď ještě tu poslední. Asik budu muset Hanabelle sehnat jiného dodavatele, riflovinu nemá a nemá, furt mi předhazuje fialové hadry... Jako to by stačilo, nářadí mám dost z nekonečných beden ;)
     
  13. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Mě tato akce baví, jsem už hotová, ale jedu dál, kromě dekorek, které už mám, bych chtěla získat i pár bonusů na kombajn, doby kdy mě bavilo sbírat vše ručně už dávno minuly ...
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    A mám hotovo ale záplaty mě teda moc nešli,spíše nářadí,SH a BZ,TBZ,mincí moc nemám :cry: prostě vubec se neukazovali :(
    [​IMG]
     
  15. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    600 zaplat polozeno, dalsich 40 ceka na sešití. Měla jsem štěstí, padlo mi 2x100% do stodoly, pridala jsem jeden bonus na 100% ze zasob a jela od vcera na pohopolich. Prvne jsem teda mnohokrát otocila pohanku, nahrabala jsem tim padatka, ale hlavne nasekala nejakou PH (po vyslechteni pohanky pred cca mesicem mi doposud zadny bonus nepadl, tak jsem to vyuzila na maximum). Tahle akce mně bavi - da se ziskat nezanedbatelne mnozstvi SH, ZSH,Rama minci a dalsich pri samotnem skladani, v obchode je to tentokrát slabsi, ale pochopitelně neco vyberu. Vzala jsem všechny upgrady na dekorky, PL a jeste mam aktualne necelych 500 minci - jeste pribudou, ani nevim, kdy akce konci, ale obchod vyberu az podle toho, kolik jich na konci bude.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    smoulinek123, položím 2 záplaty a idem ďalej, až kým sa mi neukážu..., najlepšie 3, napr., hviezdičkové mince s SK a groše:p
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    DANKA722 už mi písali více hráču jak na to,tož sa nedá nic dělat,příště budu chytřejší,oni se ukazali ale málo asi to neumím :sleepy: no neva bude další akce a já su rádo že jsem jí udělal,pro mě je to uspěch dokončit akci bez bonusu a jen s MJS,je to náročnější a pomalejší ale zatím to jde a já su spokojený aj s málem,mě prostě ty deky nedu :mad:
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mně ,že lepší plány se záplatama začaly chodit až po odehrání povinnejch her.
    Jako třeba teď.
    [​IMG] 8)
    Jinak,vždycky nejprve mrknu,jaké záplaty jsou ve hře a pokud je tam záplat moc,tak raději položím povinej počet a jdu na jinej plán!
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to látám na mince, třeba jenom tři. Ale asik máš pravdu, co si pamatuju z minula, taky po odehrání těch povinných byly lepší nabídky. Jako Hanabella furt háže ty fialový hadry, taky puntíky, to je mi na nic.
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a vieš, kde si pozrieš, čo ideš šiť?
    už aj kaolín:inlove: na to prišiel, to musia vedieť všetcixD;)

    Yno, ale veď to hádže zaradom, rovnako, všimni si;)




    edit
    ešte dôkaz, že si teraz srandu nerobím, fakt šijem8)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/9/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.