Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný Nebrblej a vypluj! Ty stejne FAQ ctes jen kvuli tomu, abys mohl napsat, ze mu nerozumis xD;):inlove:

    sněženka A co modre z nebe? Jezisi, to opravdu musi byt porad nekdo s necim nespokojeny, aby nahodou nemusel neco hledat?
     
  2. sněženka

    sněženka Pisálek fóra

    matlafous123 nejde mi o hledání, ale o to, že si tu pak nejen já přečtu, že nečtu FAQ, tak asi tak
     
    Mikeš, olivka1180 a vilm4 tohle ocenili.
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jak vidím barevné hadříky(živily mě 20 let) těším se jako blázen!Akci nedělám kvůli stonku nebo zisku,ani ji nedokončím,ale jen tak z plezíru.Baví mě to.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    FAQ sice čtu ale jako bezejmený často nerozumím.I když během hry se to většinou podá a když tak se zeptám těch chytřejších.Akce mě posledně bavila tak do ní jdu ne kvůli odměnám ale tentokrát kvůli zábavě.Vilm že bys byla také původním povoláním dámská krejčová ? Sice jsem tuhle práci dlouho nedělala ale za totáče to byl celkem dobrý kšeft.Ušít něco podle časopisu chtěl tehdy kde kdo.
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    já faq fakt čtu,mám to jako jan.svátek a venku už sem taky byla ale faq jsem neviděla a to mi pomáhal koukat a hledat vnoucek, teď si lebedim s plným briskem na pohovce a chcú si číst faq,faq ...fakt.xD
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Myslim,že zrovna všichni,kdo tady teď píšou,poctivě FAQ čtou,takže zbytečné otázky nekladou.
    Ale pro modíky bych měla návrh:
    na otázky,které jsou ve FAQ a který se pořád opakujou, bych dávala pouze odkaz "přečti si FAQ"!
    Teď jsem pročítala diskuzi k minulý akci,kterou jsem nedělala,a bylo to pořád dokola a do zblbnutí. Modíci tu práci vám nezávidim!;) Je mi vás líto! :inlove:
    Nejhorší je,že ti,kterejch se to týká,si to stejně nepřečtou.Už vidím otázky typu:nejde mi položit záplatu atd.
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zase si beriem na týždeň voľno.Dekorky nie je kam dávať aj tak ich mám v lište habakuk.A BZ už neriešim nikam neponáhľam tie ma z biedy až tak nevytrhnú;);).
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    tahle akce se mi líbila už minule a pustím se i do zítřejší, přišla jsem když už FAQ k akci byl, osobně jsem za něj vždy vděčná i když připouštím, že občas jej čtu 3x i více a stejně nevím co a jak a čekám na začátek, kdy v reálu pochopím o co vlastně jde, ale že hodně hráčů čte FAQ povrchně, nebo vůbec, je pravda, jinak by v této diskusi nemohl napsat, že v obchodě jsou jen dekorky,banány a p.lístky
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Protestuji. To není pravda, že FAQ nikdo nečetl. Já například vždycky (FAQ-Akce,
    ne popis v Diskuzi), ale zřejmě jsem nikdo.
    Co, kdy, kde a za jakých podmínek určitě.
    Většina hráčů určitě čte. Umíte si představit, kolik by bylo dotazů, kdyby se opravdu ptali všichni?

    Minule mě švadlení bavilo a vypracoval jsem se na super švadlenku.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
  10. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Taky děkuji za FAQ, i když já se přiznám, že se ptám na foru i když tedy faq čtu.
    Ale dyť by to byla škoda se s tím tak malovat, psát a připravovat a pak nám to ani neukázat.
    díky.
    a kde že se pěstuje akční?;):D
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já jsem minule nemohla záplaty přišívat, takže se těším na něco (pro mě) nového. Mám nastudované FAQ, pročetla jsem minulou diskuzi a zkoukla v ní dobenovo video.... Myslím, že jsem připravená :D
    (a v nejhorším se přijdu zeptat sem do diskuze, když mi to nepůjde :DxD)
     
  12. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Posledně mě to tak bavilo,že se o záplatách i zdálo,do akce jdu s radostí,ještě bych brala tradiční hadí oči nebo frappíčko:)
     
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    opravdu jsem nepochopila alenu - na co se ptá, když říká, že čte - přece je jasné napsáno umístění - hlavní louka, kdyby to bylo na celé farmě, tak by tam bylo napsáno farma a u těch modrých knoflíků má taky jasné napsané z čeho padá a kde (aleno podívej se pořádně a nedráždi tady soptíka)
     
    Trepifajksl a matlafous123 tohle ocenili.
  14. vladca

    vladca Stará škola

    pre porovnanie ... minulá a terajšia ... možno to niekomu pomôže rozhodnúť sa.
    [​IMG]

    menej rastlín, menej padátok = menej odmien (minule celá farma, teraz len hlavná lúka)
    záplaty ma minule bavili, pôjdem asi do toho, ale len kôli okamžitým odmenám zo záplat
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
  15. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Ahoj. Malý dotaz. Je lepší kvůly padátkám dát normální stromy a nebo XXL. Díky za odpověď
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Asi budu mít s touto akcí problém,kdepak já jehla a nitě. Záplata se bude odchylovat a knoflík přišiju o dírku výš.:pxD
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali, klidně se ptej, rádi se ti budeme revanšovat svými radami.
    Horší, když díky našim radám -pokud na ně dáš -akci nedoděláš.
     
    GordonSargent, maribeja a Skali tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No kdyz stejne na tu stopku par lidi nezastavuje, tak ji zrusime... to nejde uvazovat tak, ze kdyz je stale tolik dotazu na to co je ve FAQ od tech co to nectou tak teda bez FAQ bude stejne otazek... nebude, ti co ctou se zacnou ptat taky a tech co nectou se stejne nezbavite, nectou ani ty odpovedi... spis blokovat tazatele co na te same strance uz ma odpoved, kdyz nebude moct psat znova tu otazku co byla napsana, tak snad si vsimne... to je druha znama veta "nebudu cist 150 stranek", coz ale je dusledek neustalych uplne stejnych dotazu, ze?
     
  19. Alena

    Alena Rádoby autor

    Ahoj já čtu vždy a i si to píšu a nikdy se neptám,mě nebylo jasné,když padají knoflíky na hlavní louce a budu tam pěstovat kytku tak nebudu mít knoflíky toť vše,myslím,že tu padají horší otázky,tak sorry
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zaplať si a vyjede ti FaQ :p. Minule mi záplaty šly akorát na začátku než jsem pochopila systém jsem tápala a díky radám na fóru jsem naštěstí pochopila a akci dojela v klídku. Šití a hlavně výšivání mi jde, nauvěřitelně si u něho vyčistím hlavu a ještě hůř ničím zrak ale jako terapie paráda. A že není ostatní glajda k akci? Sama za sebe můžu říct že bych takovou akci nerozjela a když to modíci vydrží až do Vánoc tak od RT určitě uvidí zlatý prasátko v podobě vyčíslených škod nedopsal/a způsobila finanční ztráty atd. Mě to nevadí ale jen aby RT vidělo převýchovu stejnýma očičkama o_O. Akci asi pojedu bo o haluze se nervu nikdy ale bavilo mě skládání. How a mějte se a hlavně klídek a nohy v suchu. Čau Martina
     
    Trepifajksl, maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.