Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Končím se 372 záplatami. Ke konci už jsem se modrým co nejvíc vyhýbala, protože v obchodě toho pro mě moc užitečného nebylo. Nejvíc se teď objevovaly záplaty na BZ a TBZ. Zůstalo mi 6 mincí, 28 kytek a žádné padátko.
    Malý opočinek a ve 14 hod jedeme nanovo.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásné ráno všem :) tak poslední záplaty mám za sebou, akce je fakt supr a těším se na další pokračování :p farmička je už překopaná a nachystaná na novou akci, poprvé jsem vytrhala obr stromky z lesní a dala na hlavní louku, tak snad to tam tu chvilku přežijí :p finišujícím držím pěstíky, ať to dáte ;)


    [​IMG]


     
  3. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Právě jsem si vytočila první bonus 100% do stodoly!Ach jo,něco ještě napěstuju z SH,ale zase budou chybět nitě.Záplat mám 293.
    Aspoň to využiju při další akci.Jak psal kaolín,jdu postavit dílny a hodim to urychlený na hlavní a měla bych zvládnout časovku.
    Jenom doufám,že nebudou chybět zase rukavice?
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já začala o dost později, takže ke stonku se nedostanu. To mi ale nijak zvlášť nevadí. Minihra je skvělá, bavila mne už minule. Jediné, co bych brala jako mínus (hodně malinké mínus :)), je pěstování jen na 1 ploše - když se začne v polovině, už se to nedá dohnat. Tím myslím standardní cestou, s různými podpůrnými prostředky by to určitě šlo.
    V každém případě je to pro mne jedna z nejlepších akcí, hravě přeskočila i Ingrid, což bývala moje favoritka:)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přišil jsem 369 záplat a pospojoval je tak, že mám 610 hvězdičkových mincí... čili víc, než jsem čekal.
    Naštěstí hlavní odměny byly skutečně každá za 40 mincí a než chybně inzerovaných 4040 mincí (to bych asi při nejlepší vůli nedal).
    A co jsem si "vyzvedl"?
    Hlavní odměny ....................... 160
    2 x 10 SK................................. 28
    2 x 10 ZH ................................ 28
    2 x 25 SH ................................ 28
    2 x 10 UH ................................ 28
    2 x 48h kupon pomocníků ........ 220
    4 x bedna s radostnými zvířaty ... 48
    1 x 5 PL ................................... 30
    2 x bedna XXL .......................... 40
    A jsem na nule... ;)
    Ale jo - šlo to. Třeba se mi ty dekorky navíc budou hodit...
     
  6. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    ahojte
    jednotliví pomocníci jako kombajn a pod jsou jako kupony, tzn aktivuje si je hráč až v době kdy chce, nebo se to aktivuje ihned po koupi?
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski - ahoj, aktivují se hned (je to stejné, jako když je získáš třeba v družstvu, nebo když je koupíš v akci za floreny apod....). Kupony si aktivuješ sama.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Zmákla jsem to,vybrala jsem kupony 2x48+2x24,5x kombajn a 5xsecí stroj a 1 chovatele a ještě zbylo na 1PL.
    Záplat celkem 370 a mincí 581.Akce fajnová :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    evainfo, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  9. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    hm, teraz 13:40 mi nabehlo 22 modrých knoflíkov, ale nijako som neprišiel na to, ako ich použiť :(-.-8):sleepy:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,taky jsem to doděla,akce byla super :music:
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pteranodon - tu si pomocí knoflíku vyměníš záplatu - naskočí ti jiná.

    záplaty.png
     
    Pteranodon tohle ocenil(a).
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já jsem skončil na 47 záplatě,byla to švanda
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.